Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Spacemouse

Members
 • Pranešimai

  142
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

Reputacija

0 Neutral

Apie Spacemouse

 • Rangas
  jaunesnysis seržantas
 • Gimimo data 1988.06.25

Previous Fields

 • Ginkluotė
  MP5 A3
 • Komanda
  BALTAI

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Vilnius
 • Interests
  Moto, snowboarding, Hockey, shoot stuff.
 1. Kaina 125Eur, Visa info skelbim, visi klausimai PM 🙂 https://www.skelbiu.lt/skelbimai/cyma-mp5-full-metal-airsoft-46607257.html
 2. O tau tiko m4 kamera į mp5? Ar dar tik planuoji pirkt?
 3. Dėkui už atsakymą. Kamera CNC. Bandysiu tvarkyti pats, su įvairiom kombinacijom. Bet tuomet kyla natūralus klausimas, jeigu kamera toj vietoj yra siauresnė, tai kokiu pagrindu tai daroma. Negi gamina rokią kamerą, kurią specialiai reiktų mechaniškai pačiam apdoroti, kad ji veiktų normaliai?
 4. Sveikas. Aš kaip ir minėjau, kad bandžiau išviso be nubo sumontuoti ir vistiek šratas stringa. Tai netinkamo nubo variantą reiktų atmesti. Šratas stinga praktiškai įstatytas į gumos "lūpas" jis net nedaeina iki hopo.
 5. Mėginau šiuos variantus, tiesiog net ir visiškai neįdėjus nub'o, šratas vistiek per daug stringa. Na įmiai čia :) Net nežinau, kas čia per mistika. Gaila, nes pirkau net kelias maple leaf gumas, dabar gauansi, kad veltui :D
 6. Stokiniam cyma Ak buvo įdėta nauja hop up kamera ir Maple leaf guma + omega nub. Kamera tokia: https://www.airsoftguns-europe.com/hop-up-cnc-chamber-set-ak-zc-leopard?_fid=k2b1 Problema, kad su nauja kamera ir nauja guma bbs stringa pačioje gumoje (kameroje). Įdėjus bbs į vamzdį, šratas gerai sėdi ant gumos "lūpų" bet kad prastunti reikia nemažai jėgos ir kaip suprantu nozzlas to nepadaro ir šratas lieka kameroje. Galima preziumuoti, kad gumos skylė yra siauresnė nei stock, dėl to bbs lenda sunkiau, bet čia ir pasidaro įdomumas nes: ● Įdėjus nauja maple leaf gumą į stock kamerą - nestringa. ● Įdejus seną gumą į seną kamerą - nestringa. ● Įdėjus seną gumą į naują kamerą taip pat nestringa. Stringa tik nauja kamera ir nauja maplenleaf guma, kombinacija. Dėl kokių priežasčių taip gali būti?
 7. Ieškau MP5 Hop Up Kameros. Gali būti nauja, naudota, plastikinė, metalinė ar kažkas panašaus, ką galima pritaikyti.
 8. Įstatymiškai pažaboti irgi reikėtų veltis į juridines pinkles, nes žaidimai organizuojami privačiose teritorijose arba su savininkų leidimais. Dėl to kad drausti su tinkliukais irgi ne sprendimas, kai kai kuriems žmonėms dėl fiziologinių dalykų rasojimas faktiškai neišvengiamas, o nuo jo priemonės taip pat neveiksmingos. Manau toks, asmuo tiesiog nebeis į žaidimą, nes bus atimamas žaidimo malonumas. Dar labai svarbus momentas yra šratų kaina, nes Bio šratai dažniausiai yra brangesni nei įprasti. Tai net ir norėdamas tausoti aplinką tu esi labiau baudžiamas ir turi prissimti didesnį nuostolį, nei tas, kuris netausoja. Čia kompleksinė problema, kurią turi spresti visi: gamintojai, pardavėjai, organizatoriai bei patys žaidėjai. Kol bendro mentaliteto šiuo klausimu nebus, tikėtis permainų neverta.
 9. Nupirkčiau vieną ar kelias MP5 midcap dėtuves.
 10. Normalu kažka dasipirkti naujo ypač, kai šiais laikais, yra toks pasirinkimas. Tačiau rekomenduočiau optimizuoti pirkimą parduodant senesnę mažiau naudojamą įrangą. Tokiu būdu, amortizuosi šiek tiek kainą ir nebus taip skaudu dėl naujų pirkinių.
 11. Ieškau COMTAC ll ar panašių aktyvių ausinių replikos, naudotos.
×
×
 • Sukurti naują...