Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

KAIP ISSIRINKTI MAN TINKAMA AEG?


Katinas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Vis tik apsisprend?iau ir apsistojau ties CA36C -nu labiausiai limpa is to kas dabar yra pasiuloje (nebent ponas Lukashenka pareiks, kad planuoja savo kolekcijas papildyti...). Ir dar norejau paklausti -tie visokie duslintuvai -ar jie neveikia kaip vamzdzio tasa -ta prasme nepagerina taiklumo saudant su duslintuvu?

Taip per duslintuva galima prailginti vamzdi. Tiesiog nusiperki ilgesni vamzdi ir pakeiti ji. CA36 serija, nzn bet ish patirties galiu pasakyti, kad brangus jo tiuningas - kaisla laidai, tad reikia ir juos tvarkyti. Nerekomenduochiau jo.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 1k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

kaista laidai jei hrenovai tiunas sudetas.

normaliai sudejus tiuna , tarkim M100 spyruokle, tai ryja apie 12A ir niekas nekaista

 

 

Vis tik apsisprend?iau ir apsistojau ties CA36C -nu labiausiai limpa is to kas dabar yra pasiuloje (nebent ponas Lukashenka pareiks, kad planuoja savo kolekcijas papildyti...). Ir dar norejau paklausti -tie visokie duslintuvai -ar jie neveikia kaip vamzdzio tasa -ta prasme nepagerina taiklumo saudant su duslintuvu?

Taip per duslintuva galima prailginti vamzdi. Tiesiog nusiperki ilgesni vamzdi ir pakeiti ji. CA36 serija, nzn bet ish patirties galiu pasakyti, kad brangus jo tiuningas - kaisla laidai, tad reikia ir juos tvarkyti. Nerekomenduochiau jo.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

tai gi ten M130, nuo M120 iki M130 didzhiulis shuolis kazhkodel, kas liechia fps'sus. beto ten jau reiketu jungti ta tranza i grandine.

 

o beto jei neklystu tai laidai tenais 18awg, reiketu deti 16awg

 

nefloodink :spam: , viskas nuo meistro priklauso :kos:

Tai kodel tada CA M249 pas mus kaista laidai? Meistra tus taigi neherovas
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Didelis Aciu Katinui jog isklausinejo visu jau zinanciu bei nusimanaciu AEG pasaulyje apie naujokams rupymus klausimus ir bene kas svarbiausia-kokie kieno atsiliepimai apie modelius.

Kaip ir Katinas, planuoju vasara grizes i gimtine isigyti M15A4 SPC,dar neskaites Jusu isreikstu nuomoniu jau buvau pasirinkes si modeli,taciau isreikstos mintys dar labiau stvirtino mano apsisprendima butent siam modeliui.

Tik va norejau pasiteirauti kas gi tas tiuninginis M100,M120 ir t.t.??? Skaitau ir ausym karpau,niekaip nedasyla man:)

Ka tarkim buten M120 pakeicia modelyje,kuom jis tampa geresnis ir kiek tai kainuoja???

Aciu Katinui(uz daug uzduotu klausymu kurie buvo aptarti forume):)

Sekmes visiems,aciu uz Jusu kantrybe su "zaliukais":D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

low budget ir tiek, mano nuomone prasta apie tokius aeg'us, jei pirkti, tai gera daikta, o ne niekuti, kuriuo esu isitikines veliau ar anksciau nusivilsi

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na jei jau kitos iseities neturi, tik pirkt low budget, tai tada bandyk, nes sep musu bendruomeneje, labai nedaug yra zaideju naudojanciu low budget aeg'us. tavo pinigai, jei noro yra - pirk

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pigus daiktas - niekada nebus stebuklingas. Nesitikek, kad tau jis tarnaus ilgai o tuo labiau kokybishkai... Na gal ir suzaisi sezona, o gal ir ne...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...