Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

KAIP ISSIRINKTI MAN TINKAMA AEG?


Katinas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 1k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na G36c apsodo niekaip ant MP5 neuzdesi:) O kas liecia gerboxso tiuninga- tai daugmaz tinka

Esme, kad cia tai, ka reikia paneisti norint ideti M100 spruokle ir gauti gera rezultata, bei islaikyti ginklo ilgaamziskuma.

Na tai suprantoma Bet mazdaug viduje tos pacios detales gi eina

 

O kaip, beje, gauti detaliu is Lenkijos?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ko zmogus klause manes, ta ir atsakiau. Nelaikau saves geresniu specu uz warbeast (nes vargu ar taip kadanors bus), bet pats turiu CA ir esu nusivyles juo, antra karta nebepirkciau ir nesiulau zmogui pirkti to, kas mano manymu yra nekokybiskas daiktas, norisi paprasciausiai pazaisti, o cia vis kyla kazkokios bedos... Kam pinigus mesti ant tokio sh, kai galima nusipirkti tai, kas veikia.

 

Dabar pasakykt man - jei CA sudas, kodel zmones perka labiau nei Marui ? Kodel TM perkami tik AK serijos AEG ? Norit neturet problemu ? Prasau Systema Training - 4000 Lt

Pasaulyje nera daugiau pagaminta AEG , prie kurio nebutu priekabiu, man CA yra geriausias gamintojas (ne komercine prasme) - kainos ir kokybes atzvilgiu. Atsiminkite , kad perkate bazinius modelius, metus laiko prazaidziau su baziniu ir neturejau problemu (CA CA36C) . Atkreipkite demesi , net ir pats Jusu dievinamas ICS AK74 turi trukumu(kiek girdejau is Tankist) - bushingai plastinkiniai, dar ten kazkas ka reikia keist. Apskritai ma atrodo , akd ICS tai laaabai didelis marketingo burbulas - Spyruokle atpalaiduoja , ja pakeist per 10 min. galima (ar kas nors keiciames tas spyruokles ? ) ir t.t. Nejau jus tikites, kad gamintojas pagamins toki AEG kuriam nieko nereiks keist ? Juk tai komercija !

 

SigSauer - kas tau dare tiuninga ? Kokios problemos su CA C36 ? Gal galetumei apie tai aprasyt dienorastyje ?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Atkreipkite demesi , net ir pats Jusu dievinamas ICS AK74 turi trukumu(kiek girdejau is Tankist) - bushingai plastinkiniai, dar ten kazkas ka reikia keist. Apskritai ma atrodo , akd ICS tai laaabai didelis marketingo burbulas - Spyruokle atpalaiduoja , ja pakeist per 10 min. galima (ar kas nors keiciames tas spyruokles ? )

tiesiog ICS AK74 buvo labiausiai laukiamas negarantuotas del bushingu bet man atrodo

jie metaliniai, nebuvau dar ishrinkes. bet ant dezhes parashyta jog metalas. Vakare padarysiu nuotrauku, sumesiu i dienorashti.

 

beje spyruokle AK modelyje nepasikeichia per 10 min. ten ver.3 gearboxas.

modulinis gearboxas tik M16 ir M4 modeliuose ir yra labai geras dalykas.

vien jau zhiurint ish profilaktikos puses. nekalbant apie tai jog galima pakoreguoti

ginklo galia priesh zhaidima jei yra taikomi specifiniai tiuningo limitai.

 

P.S. pamaschiau jog visgi nerekomenduoju ICS naujai ishkeptiems straikbolistams.

shie ginklai reikalauja didesnio demesio nei kitu gamintoju aeg. beto sudetingiau

su atsarginemis dalimis. kai Piccaso savo ICS M16 prasuko sriegi buozhes, ash jam ta detale net ish UK atvezhiau

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Katinas, sorry ar tau ne atrodo kad geriau uzeit i google.lt ir paieskot info apie airsoft ginklus? pvz. apie CA AUG:)

Kritika supratau Kaltas, isijauciau

 

Labai jau noriu issirinkti optimaliausia ginkla ir isilieti i airsofto'o pasauli

 

Ja googlinau, radau nemazai teorijos apie AEG veikima, tiuninga, strategija, ekipuote ir pan.

 

Idomus buvo palyginimas bunkeriu su paprastom detuvem. Pasirode kad bunkerines nera jau tokios viskuo geros kaip galvojau. Net gi pradedu mastyt kad apsimoka tureti viena bunkerine ir 3-4 paprastas. O jusu nuomone?

 

Dar sudomino straipsnis apie tiuninga (rusu kalba)

http://www.airsoftclub.ru/tuning/abouttuning.shtml

Daug ka supratau ir apsisprendziau ko noriu is ginklo. Tik klausimas ar visas detales imanoma gauti Lietuvoje.

 

Ir dar, apie kolimatorius. Ar imanoma gauti pas mus kolimatoriu ne su "tasku", o su "cross" arba "rectangle"?

 

Taip, as klaustukas Sorry jei ka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na as bunkeri naudoju todel, kad mechaninem detuvem pinigu man truksta (ju visvien reikia keleta pirkti), bet siaip mechanos labiau prie sirdies.

Kolimatorius galima Lietuvoje gauti su keiciamais "taskais", ginklu parduotuveje maciau bent 8 modelius, bet norint ji padoru nusipirkti, reiktu pasiruosti bent jau 300lt (su trupuciuku).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na as bunkeri naudoju todel, kad mechaninem detuvem pinigu man truksta (ju visvien reikia keleta pirkti), bet siaip mechanos labiau prie sirdies.

Bet gi mechanos pigiau kainuoja nei bunkeris. Na, aisku ju ir daugiau reikia...

O tiesa kad barska begant ir gali "tusciai issisukti" spyruokle jei netinkamai apversi ginkla?

 

Kolimatorius galima Lietuvoje gauti su keiciamais "taskais", ginklu parduotuveje maciau bent 8 modelius, bet norint ji padoru nusipirkti, reiktu pasiruosti bent jau 300lt (su trupuciuku).

Cia kaina su tvirtinimais ar tik kolimatoriaus?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar siek tiek apie optika.

 

Oksalio saite stai ka radau

http://www.oksalis.lt/prekeskonk2.php?kr=109&cat=53

 

Optika ir kolimatoriai nuo 29(!) Lt?! Kas ten per daiktai?

Ar kas bande? Ziurejo?

Siaip jei bent puse velnio - kodel ne? Pigu, sudauzyt negaila O gali ir praverst kada

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Teisybe kad bunkeris barska. Tusciai issisukes man nebuvo niekad, bet yra buve kitiems (ypac blogi MP5 ir AK bunkeriai. Pas mus visad bedos su P90 bunkeriu). Butent del to, kad reikia mechanu daugiau ir gaunasi kad kaina didesne. 1x G36 bunkerio uztenka per akis (zinoma priklauso nuo zaidejo, bet man tai tikrai pakanka), o jei jau ka, tai ji lengva greitai vel uzpildyti, tuo tarpu norint tureti tiek pat bb'su su mechanom man reiktu bent 9x mechanu (realiai uztektu ir maziau, nes savaime gaunasi kad su mechana maziau ir saudai), BET mechanos nebarska, butent G36 mechanos daug graziau atrodo su soviniu imitacijomis viduje, pakeisti detuve kai ji pasibaigia yra gerokai tikroviskiau nei prisukineti ja ir tuo paciu, daug maloniau.

Kolimatorius kuriuos maciau buvo iskarto parduodami su tvirtinimu, siaip jei noreti gero reddot'o tai ir 600lt jiems nera riba.

Pigu kolimatoriu esu naudojas gana ilga laika ant pneumatinio sautuvo. Gyventi turbut butu imanoma, bet reikia ismokti su juo saudyti. Butinai reikia laikyti galva tokioje padetyje, kad matytum taska centre linzes, kitaip, susiduri su tokiu dalyku kaip paralaksas ir i taikini nepataikysi, nes taskas pasislenka ir neteisingai rodo norima pataikymo vieta. Pas mane buvo crossman kolimatorius.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju mechanas, patenkintas daug daugiau negu bunkeriais. Bet tai jau kiekvieno zaidejo asmeniskas reikalas, ar imt viena bunkeri su 300-600bb, arba kist i razgruzke 6 mechanas, ir rekdamas "persitaisau" gult ant zemes draugu pridengdamas keist apkaba;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Esme, kad daznas detuviu keitinas nera i sveikata ginklui. Jis juk ne is kokybisko plieno o daznai ir isvis is plastiko.

IMHO, jei visada, keiciant detuve, atsimint kad pas tave yra ginklo "modelis" ir daryt tai atsargiau, ne per jega ir pan. - nieko blogo nebus.

 

Be to, jei jau zaidziam, tai zaidziam su visa atributika, detuves, razgruzkes ir pan. O tai su bunkeriu tikrai kaip Rembo arba IDDQD gaunas

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 

IMHO, jei visada, keiciant detuve, atsimint kad pas tave yra ginklo "modelis" ir daryt tai atsargiau, ne per jega ir pan. - nieko blogo nebus.

tau tik dabar taip atrodo

rimtame musyje pamatysi, kad ne apie tai galvosi

Praktiskai 100% esu tikras kad bet kokiu atveju galesiu ramiai perdet detuve. Na toks jau esu Jei nuspresiu tausoti ginkla - man nerupes kad prarandu 1-2 sekundes ar kad i mane saudo. Nes jei sugadinsiu ginkla "game over" bus ilgesniam laikui

Isimtis - gali pasauti porininka arba komandos drauga. Tai sventa.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Hmmm... Metus zaidziau su Mechanom ir nieko nesulauziau, gal tik, detuviu keitimas kiek laiko atima ir susipina rankas [amzinai tuscia detuve likdavo rankose, o jei mushis artimas, kartais net po 2-3], bet man patiko, realiau ir extreemo duoda... O kas liecia bunkerius, uhh... daug soviniu iseina, zaidimas tarsi RAMBO, saudai kol bunkeris nesibaigia, tada pasikeiti bunkeri ir vel spaudi nuleistuka.. Ir akumai baigiasi greiciau ir BB"sai islekia, o gale zaidimo pamatai, kad nusovei tiek pat kiek sieniau su mechanom..

 

Nors cia jau nuo zmogaus priklauso, smagiau tai keitalioti mechanas ir taupyti sovinius, ar saudyti kiek eina..

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na, IMHO viena uztaisyta buinkeri po ranka tureti visada yra gerai, maza kokia situacija bus Gali ir Rembo prireikt. O siaip zaisti su mechanom. Bent jau as taip nusiteikes daryt. Bunkeriai man truputi "cheatingu" kvepia Nothing personal jei ka.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...