Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

KAIP ISSIRINKTI MAN TINKAMA AEG?


Katinas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 1k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nereikia pamirshti jog bunkeri pastoviai kas kazhkiek shuviu prisukineti reikia, kitaip jis shratu nepadavines.

o pilnai prisukti bunkeri uzhima zhymiai ilgiau nei pakeisti detuve.

O vat tu ir neteisus:P Ash zhaidziau su mechanom, db plieku su bunkeriu. Pakeisti mechana trunka ilgiau [paskaiciuok, naujos detuves ishemima, senos igrudima i razgruzke, juk nemesi jos ant zemes, o naujos neturesi jau rankose].

Beje kas lieca mechanas ir bunkerius yra toks dalykas, kad turiu ash 450BB'su vienoje detuveje, o mechanos 450BB'su jau bus 4-5 mechanuose. tarkim ishsaudes 20-30BB'su as paprasciausiai galesiu prisukti bunkeri ir viskas, o tas zhmogus kuris zaidzia su mechanom? arba testi zhaidima su 20-30bb'su arba keisti i pilna mechana, bet tada jau dalis BB'su nuplaukia... Beje nekarta teko tiesiog shturmo metu begant saudyti ir prisukineti bunkeri:) Taip issaudziau visa bunkeri be papildomu sustojimu:)

 

Siaip didziausiais dalykas, kas uzhnisa mechanuose, tai ju pildymas, uhh kaip jis nervina, po viena mechana minkai ta shprica... o Bunkeri uzhpylei i vsio:) laimingas:)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Matai: Citata-"o pilnai prisukti bunkeri uzhima zhymiai ilgiau nei pakeisti detuve"

Na taip maciau:) Bet juk sakiau nesutinku:) Na taip jei ta pilna detuve butu po nosim, o sena detuve galetum mesti ant zemes, tai taip... Beje kiek daznai tau taip buna, kad reikia pilnai prisukineti bunkeri? nzn ash galeciau ant ranku pirshtu suskaiciuoti, kiek man taip yra buve, tai aplaidumas... O va spresti dilema, keisti mechana ar ne yra jega:D
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniskai as dabar labiau linkes rinktis mechanas arba bent jau mid.capus(nebarskai ir anturazas) bet ne bunkerius. Verta nebent, kaip kaz kas pasake, tureti atsargoj prigrusta sratu bunkeri. o del pilno prisukimo, sutinku kad pilnai jo prisukti man nereikejo praktiskai ne karto, bet tesiog lyginom pilna bunkerio prisukyma ir mechanin.detuves pakeitima.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

prisimenu kai tik isigijau pirma ginkla paemiau 2 bunkerius:) 600bb t.y. 2 po 300bb zinoma pats ideaaliausias variantas, kai visi zaidejai naudoja mechanas arba bunkerius... buvo estijoj zaidims kur neleido naudot pilnus bunkerius (i ta zaidima ne vaziavom ir viena is priezaschiu buvo butent bunkriu apribojimai) IMHO turet viena bunkeri reikia, bet mechanos kaip jau minejo kolegos extrimo ir anturazo priduoda

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na va kaip ir baigiu apsisprest del ginklo. Liko tik keli pasirinkimui. Buciau dekingas uz verdikta.

Aciu visiems uz issakytas nuomones, aciu lukashenkai uz ginklu demonstracija, aciu http://www.google.com uz parama

 

Taigi:

Variantas nr.1:

ICS AK74M.

Pliusai:

-Gera kokybe (sprendziant is visokiausiu "review" ir Warbeast zodziu)

-Reikalaus mazai tiuningo

-Autentiskas

Minusai:

-Gausiu minimum uz menesio

-Lietuvoje nera atsarginiu daliu

 

Variantas nr.2

CA SRL-105

Pliusai:

-Ilgas vamzdis

-Yra geru atsiliepimu

-Geros tiuningo galimybes

-Metalinis ir pakankamai tvirtas

Minusai:

-Yra ir neigiamu atsiliepimu, ypac apie dantracius kurie luzta ir pan.

-Lengvai braizosi

 

Variantas nr.3

CA 36C

Pliusai:

-Daug kas Lietuvoje naudoja, yra geru atsiliepimu

-Geros tiuningo galimybes

-Yra galimybe lengvai pajungti optika arba kolimatoriu

Minusai:

-Trumpas vamzdis

-Pagamintas is plastiko

-Reikalauja papildomos 200 Lt investicijos norint ideti "large" baterija

-Low-cap detuveje telpa tik 50 BBsu

 

Variantas nr.4

CA M15 A4 Tactical ARBA SPC

Pliusai:

-Daug kas naudoja, yra geru atsiliepimu

-Geros tiuningo galimybes

-Tinka optika ir kolimatorius

-SPC atveju (kiek suprantu) - apsodas is metalo

-Pakankamai ilgas vamzdis

Minusai:

-Tactical atveju - 6mm ivores (nezinau tiksliai ar tai blogiau uz 7mm)

-SPC atveju - kaina didele, o jei dar ir tiuningas...

 

 

Va tokia surinkau info. Kiek daugiau suzinojau apie SLR'a, apie kitu modeliu mechanizmu patikimuma zinau maziau.

Buciau labai dekingas jei pasisakytu visi kas turi nuomone apie siuos ginklus. Galima tiesiog sakyt - imciau numeri "x", todel ir todel. Ir jei as kazka praleidau rinkdamas pliusus ir minusus - buciau taip pat labai dekingas jei papildytumet mano sarasus.

 

Ir dar. Labai noreciau gauti mid-cap detuviu. Jei kas planuoja pirkti kazka is Lenkijos ar dar is kur nors - as prisideciau, nes, deje, airsoftas.lt neturi mid-cap'u.

 

Aciu kad kenciat mano atkakluma

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

imk CA M15 A4 Tactical ir nesuk sau galvos. bus pinigeliu pasikeisi apsoda i reila ir gausis tau SPC

Nevisai taip, kiek supratau is katalogo skirtumai yra ir viduje, tiksliau:

Tactical VS SPC:

6mm ivores vs 7mm guoliai

 

ir dar SPC galima naudoti 10.8V baterija, nezinau kaip del Tactical

 

2 Bravo: Turbut del to ir esu issiskyres Nu pedantas as, ka daryt :kto:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

zinai istikruju gaila man taves, nes galu gale pomiegis toks kaip straikas turi teikt malonuma, nesiparink tu su ginklu, nepatiks vienas paimsi kita, pasirinkima turesi visada, jie visi turi savu pliusu ir savu minusu. Pasirink kas svarbiausia tau ir pirmin i treniruotes su nauju ginklu, ten viskas ir paaiskes.... kas esi tu ir koks ginklas tau reikalingas

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

zinai istikruju gaila man taves, nes galu gale pomiegis toks kaip straikas turi teikt malonuma, nesiparink tu su ginklu, nepatiks vienas paimsi kita, pasirinkima turesi visada, jie visi turi savu pliusu ir savu minusu. Pasirink kas svarbiausia tau ir pirmin i treniruotes su nauju ginklu, ten viskas ir paaiskes.... kas esi tu ir koks ginklas tau reikalingas

Na pagaliau buvo sulauktas tikras atsakymas ! Valio Valio Valio!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Zinok, man ir paciam saves jau gaila O kaip man jusu gaila... jau 10 kartu galejau nusibosti su savo atkaklumu

 

O jei rimtai, as nesiparinu. Paprasciausiai renku toki ginkla, kuri nesinoretu keisti po pirmo zaidimo. Zinau savo poreikius, nes daug esu zaides karinius zaidimus ir atrinkineju po truputi

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

iki lempos tos 6mm ar 7mm ivores. jokio skirtumo eilinis marketingo triukas.

aishku tuoj pasipils replikos jog 7mm yra ivores su guoliais, bet jei gerai pazhiuresit e-shopuose tai rasit ir 6mm ivores su guoliais.

 

ir beje duodu 100% jog neupgradinsi savo aeg iki tiek jog reiketu 10.8V akumo.

8.4V o tuo labiau 9.6V yra daugiau negu reikia tiuningui iki M120 imtinai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

lukashenka, suprantu tave As nesu pats geriausias klientas, renku ilgai, klausimu daug uzduodu ir pan. Sorry

 

UnoBomber, tai kad, deje, pas lukashenka M15 serijos AEG nebuvo sian... tik AK ir G36C...

 

Warbeast, sutinku kad tarp 6mm ir 7mm skirtumas mazas, bet tarp paprastu metaliniu ivoriu ir guoliu gi skirtumas yra, ane? Del akumo irgi pilnai sutinku. 10.8V yra daugiau nei reikia, pazymejau tai tiesiog kaip skirtuma.

Siaip skirtumas tarp Tactical ir RPC yra 300 Lt, nei daug nei mazai. Plastmase VS Metalas. Asiku galima palaukti kol plastmase truks ar prades klibeti ir tada keist, bet kazkaip noretusi iskart jau paimt daikta, padaryt M100 ar M120 tiuninga ir tureti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ta plasmase tikrai netruks, nebent i siena dauzhysi ginkla.

tikruose M4A1 apsodas irgi plasmasinis. taip kad nesiparink.

nusipirk ginkla.pazhaisk kuri laika, pats suvoksi kokio tau tiuningo reikia.

 

ashtuonis puslapius jau priblevyzgojom atvaryk priesh zhaidima ir pats apzhiurek zhaideju aeg.

manau tikrai vyrukai duos pora kartu ishauti ir gyvai papasakos apie savo ginklus.

o tai chia dabar gaunasi kaip pusrychiavimas telefonu :alc:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Warbeast, pilnai su tavim sutinku

 

Kiek supratau si savaitgali bus zaidimas. Pasistengsiu atvaryt pries pradzia, pabendrauti su chebra, apziuret ginklus, tada ir apsispresiu galutinai del visko.

 

O kas lecia tiuninga - manau taip, kai nusipirksiu ginkla, duoti ji apziurai, tiesiog profilaktiskai, maza kokiu broku kinas palikes, o jei jau ginklas bus isrinktas - sudeti ten kaip minimum spyruokle ir dar ko prireiks, sutepti gerai, uzsukti ir nesiparinti ilga laika

 

Siaip tai jau noriu kuo greiciau tureti savo AEG ir zaisti, zaisti, zaisti :apl:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu ka tai tau dar reiketu uzeiti i skyriu Musiu datos (Vilnius) savaitgaliai, bijau tave isgasdinti bet ten irgi reiks pasirinkti, ar pirmadieni noretum pasaudyt ar sestadieni ar pan. :apl: zodziu lengva cia nebuna

 

Best regards

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, Bravo.

Matai, saudyt as nesiruosiu pakolkas, tiesiog norejau pagaliau gyvai susitikti, apziureti ginklus, ekipuote, etc.

Tai kad man didelio skirtumo ner kada atvaziuoti.

 

P.S. Jei noreciau kad butu lengva - eiciau i mezgimo bureli Bet gi vyrai visa gyvenima lieka vaikais, tik zaislu kainos auga... :susel:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...