Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

KAIP ISSIRINKTI MAN TINKAMA AEG?


Katinas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 1k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Noriu paklausti, kame cia reikalas su tuo blowbaku, pasiziurejau AK74MN TM metalini, o ten ka raso "Blowback!" "Blowback!!!" Nu viskas aisku, blowback yra, bet ka, pas kitus (ne budziuteniai, o geru firmu kaip CA, TM i t.t. ) nera juokio blowbacko ir niekas kaip spyna nejuda? Dabar ta reklama mane biski suglumino. :winkwink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu paklausti, kame cia reikalas su tuo blowbaku, pasiziurejau AK74MN TM metalini, o ten ka raso "Blowback!" "Blowback!!!" Nu viskas aisku, blowback yra, bet ka, pas kitus (ne budziuteniai, o geru firmu kaip CA, TM i t.t. ) nera juokio blowbacko ir niekas kaip spyna nejuda? Dabar ta reklama mane biski suglumino. :winkwink:

cia pirmas rinkoje AEG su vaiksciojanti spyna

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ka, iki tuo laiko is visu airsoft ginklu tik gbb spynos judedavo? :wacko: Nu tada mano norimo ginklo paieskos ratas labai sumazejo, teks rinktis tik is tu kurie turi blowbacka :) Aciu!

Judejo tik custom made'ai. Yra firmu kurios uzsiimineja perdarymu. Ir man regis VFC pirmiau isleido AIMS'a su blowback'u nei TM savaji 74MN..
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ka, iki tuo laiko is visu airsoft ginklu tik gbb spynos judedavo? :wacko: Nu tada mano norimo ginklo paieskos ratas labai sumazejo, teks rinktis tik is tu kurie turi blowbacka :) Aciu!

 

kolkas blowbackai labai prastai atrodo mano nuomone. Geriau nekvarsink sau galvos imk normalu ginkla. Kuo daugiau daliu, tuo daugiau gedimu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

pistoletui blow back tai visai gerai atrodo. O M4A1 su blow back, tai spyna laksto, o niekas neislekia :D kaip kolegos sake ir garso nera :) tad as asmeniskai neimciau su blow back, bereikalingai eikvojama energija stumdyti ir spyna

kiek as girdejau spina pas tm ak stumdoba mehaniniu budu, ir energija ne eikvojama...

EDIT: nezymiai nedaugiau eikvojama nei be blowback.

P.S. tiksliai nezinau apie veikymo principa, jei kam (tikrai) idomu klauskit Lucky ar Neriju. Pasakiau ka girdejau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kai spyna pritvirtinta prie pistono ar tappet'o, del to ir gaunasi netolygus judejimas, uzstrigimai (kai spyruokle lieka suspausta po suvio), kas ir atrodo juokingai

 

siemet, kai buvau IWA parodoj G&G demonstravo savo nauja prototipa HK416, kur blow back pasiektas duju nuvedimu :D , .t.y kaip koviniame ginkle. :) :D :D

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Sveiki, kazkada jau buvau cia pasirodes, buvau ir modeli nusiziurejes G36c ir net pardej apsilankes, pakeliuj i Pashilaicius, bet paskuj kazkaip apmiro reikalas(aplinkybes, aplinkybes) na ir manau visdelto isigyt toki dalyka

rinkinis mazdaug butu toks:

-------------------------------------------

Tokyo Marui Heckler & Koch G36C

Guarder SP 130/ PDI 210% Spring

Custom Indirect Explosive Piston Head

Reinforced Spring Guide With Bearing

Stainless Smooth Metal Bushing

Fuse Removal

Gear Seating

Shim Set Included

Enhanced Velocity

Strong Firing Power

Durable

--------------------------------------------

na o kaip N00bui paaishkinkit, kas butu gerai idet pradziai (shiek tiek daugiau jegos nei bazinis modelis, didesnes talpos baterija), o be ko pilnai galima ishgyvent :mad:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...