Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

KAIP ISSIRINKTI MAN TINKAMA AEG?


Katinas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sutinku su ruoniu/GSP. Dabar gaminami kinieti?ki ginklai tikrai nėra prastos kokybės ir gali net kaikuriose srityse konkuruot su high-end aeg. Puikus pasirinkimas naujokui. Kiniečiai gali pasiūlyti ma?esnes kainas, nes jiem nereikia kurt aeg, jie viską kopijuoja. Taip pat nereikia pirkt jokiu "trademark" licenziju.

 

P.S. dboyis mačiau pas Nerijų (www.airsoftas.lt).

Yeah, whatever... Savo argumentus is ko susideda mazesne kaina as jau issakiau.

 

Jei visi esam ant tiek turtingi kad pirkti pigius daiktus - OK.

Diskusija nebetenka prasmes kai perkama yra "nuolaida", "kaina" ir pan., o ne daiktas, kokybe, patikimumas.

 

Ir jei i mane bus saudoma is DBoyis - man tik geriau, maziau sansu kad bus pataikyta :huh:

 

Peace, brothers :blink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 1k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hmmm katinai, seip su tavo nuomone as taipogi sutinku, bet pamastykim tavo pateikta varianta atvirksciai :huh: ar kasnors yra dares kazkokias analizes zinomu brandu medziagu ir lygines su panaudotomis d-boys. O kodel nepagalvoji kad imanoma tikimybe , jog tiek d-boys, tiek zinomu brandu produkcijos savikainos vienodos, BET antkainiai skirtingi vien uz varda? Juk taip yra daug kur.

 

idomi ir nuomone

Diskusija nebetenka prasmes kai perkama yra "nuolaida", "kaina" ir pan., o ne daiktas, kokybe, patikimumas.

juk nesi naudojasis d-boys, ar ardes (manau) kaip gali teigti kad jis nekokybiskas. Kinieciu lygis seniau buvo zemas, dabar kinu produkcija kalbant apskritai yra pasiekusi labai auksta lygy, manau pats zinai kad ir dauguma brand'u (kalbant apskritai) jau viska stampuoja kinijoj ir deda savo logo :)

 

 

katinai, nepagalvok kad aukstinu d-boys :blink: palyginti su brangiais brand'u gaminiais d-boys labai smarkiai nublanksta, bet as lyginu su pigiais brand'u gaminiais, ties kuriais yra maziau stengiamasi :) juk pats minejai

Mazesne kaina = mazesne savikaina = prastesnes medziagos + zemesnio lygio kokybes kontrole + zemesnes kvalifikacijos darbo jega + zemo lygio technologinis procesas + kiti neigiami faktoriai = LOTERIJA.

brangiu gaminiu nelieciam jie tikrai zymiai geresni ta pripazystu
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

as dbr amerikoj tai reikia greitai uzsissakyt o po to i lietuva siusiuos....man butinai kad su batareika su viskuo reikia nes pirktis atskirai dar brangiau kainuos... kas gal per skype galetu patart kokiu dalyku( red dots ir t.t) ar seip apie airsofta pakalbet....butu gerai. mano skype armis_eimis laukiu pagalbos =]]]]]]]

 

 

 

*EDIT* ar didelis skirtumas yra tarp siu ginklu ? http://hotspotairsoft.com/catalog/product_...roducts_id=1764

http://hotspotairsoft.com/catalog/product_...roducts_id=1853

 

netycia uzsisakiau ta su neissitraukiancia buoze ....tai nzn dabar

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

katinas sake:

... Ir jei i mane bus saudoma is DBoyis - man tik geriau, maziau sansu kad bus pataikyta :huh:

 

as sakau:

patikek, tu sansu tikrai nera maziau. turiu kinietiska M4 su preciziniu vamzdeliu ir tikrai galiu pasakyt kad taiklumas ir suvio atstumas niekuo nenusileidzia CA tokiam pat modeliui su tokiu paciu vamzdeliu. patikrinta praktiskai :blink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu del klonu taiklumo dabar, JG M16A3 ir CYMA AKS74U savo akim maciau kaip saudo. Nenusileidzia brangiem AEG. Nors pries tai irgi agitavau pries juos, bet deja kinieciu klonai pasivijo savo kopijuojamus anologus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu del klonu taiklumo dabar, JG M16A3 ir CYMA AKS74U savo akim maciau kaip saudo. Nenusileidzia brangiem AEG. Nors pries tai irgi agitavau pries juos, bet deja kinieciu klonai pasivijo savo kopijuojamus anologus.

Tu nepamirsk, kad toje CYMA AKS74u sedi M110 ar M120 spiruokle :blink:

 

Nzn db kokio gamintojo, bet kazkokio (DiBoys arba JG) China gun Airiz ir Atomas M16 CQB atsivezhe. Prachronavome, rode ant chrono >120m/s, nors mano ICS AK74M su bazine spiruokle saudo tiksliau ir toliau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Airtis ir Atomas turi Dboyz. Mano JG skustis tikrai negaliu :blink: Rezervinis AEG, jei kartais "balalaika" nebesaudo - 10 balu. Kaip pagrindinis ginklas - ne. Truksta to vos apciuopiamo kokybisko daikto "kaifo"... tai kas kliba, tai kas atsisuka ir t.t. CA korpuso kokybei tikrai maziau priekaistu turiu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

as taip pasakysiu, jei biudzetas nelejdzia pirk CA, TM, ICS,VFC,G&G etc firmos ne low priced aeg tai pirk CHINA, nepamyrsam gad be dboys, cyma's yra ir kitu china gun gamyntoju kaip star ir t.t, svarbu ne tik gamyntojas o ir pats modelis, is kynu rejkia imt veliasnius, pakaitus kruva review. Perkant china, geriausia kai turi galimybe paciupynet, nes labai gali skirtis tie patys aeg tik is skirtigu deziu, galima lengvai pastybeti ir isores broka.

del vydaus, viska galyma sutvarkyt, sustatyt normaliu (kokybesku) daliu ir taip toliau bet investot i china nelabai apsymoka, nebent precizini idet.

reziume, jei biudzetas nelejdzia ar noresi konkreciu modeliu daugiau nusipirkt :blink: perki china, isemi is dezes saudai, jei noresi taikliau ir truputi toliau - precizini. ir viskas. Jei biudzetas lejdzia pirk CA,TM,ICS...inokatsu...systema:) ir tt

 

Mano dboys minusai palyginus su CA ginklu kuri turejau: taiklumas, truputi blogiau. korpusas... nera ko liginti kai paimsi i rankas ir pradesi ziuret... bet musyje ar is 1metro atstumo... tas pats. Nu ir tokias smulkmenos kaip hz kaip vejkiantis hop-up, nevysada padodami sovyniai is mehanu... (is originalaus bunkerio normaliai) o siaip vyskas kaip ir tvarkoi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vanish, STAR (www.starairsoft.com) yra brangaus segmento firma :blink: Kuri turi savo inzinerius ir daro savo unikalius viduriu dizainus (pradedant gearboxu ir naigiant hop-up grupe). Jie specializuojasi ne masineje ginkluoteje a-lja M-16 ir AK. Pigiau, nei uz 300USD (bazine kaina) ne vieno ju ginklo nenupirksi. Siaip ju kainos yra 400-600 USD diapazone.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vanish, STAR (www.starairsoft.com) yra brangaus segmento firma :blink: Kuri turi savo inzinerius ir daro savo unikalius viduriu dizainus (pradedant gearboxu ir naigiant hop-up grupe). Jie specializuojasi ne masineje ginkluoteje a-lja M-16 ir AK. Pigiau, nei uz 300USD (bazine kaina) ne vieno ju ginklo nenupirksi. Siaip ju kainos yra 400-600 USD diapazone.

ne apie ta galvojau, susiparynau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vel prasidejo ne karta vykusi diskusija.

 

Ypatingai patinka komentarai styliaus "viskas gerai, saudo gerai, taikliai, bet... reikia sutvarkyt ta, ana, trecia, ketvirta ir t.t.". :D

 

Man tai primena sovietu laiku VAZ automobilius, kurie lyg ir vaziavo, bet gavus is gamyklos laimingas seiminynkas turejo pereit per visus varztus ir mazgus, patempt, patept, paverzt ir pan. O kartais ir kai ka reikejo pakeist is karto.

Ir lyg ir pasiekdavo 120 km/h greiti, bet malonumo buvo mazai :)

Bet nieko negali sakyt, formaliai - automobilis, su 5 vietom, vaziuoja, greiti pagal dokumentacija surenka :)

Nors, kaip pirma masina, gal ir nieko. :)

 

Bet norint gauti malonuma is vaziavimo, kaip ir is zaidimo, kaip ir is daug kitu dalyku - reikia pirkti kokybe, o ne kaina :)

Ir zinomu firmu biudzetiniai AEG puikiai isipaiso i kainos ir kokybes remas.

Dar karta siulau visiems atkreipti demesi i G&G gamybos AEG (ne reklama):

http://www.arsenal.lt/lt/katalogas/index.p...;productId=1133

 

Anyway, kiekvieno zmogaus yra teise rinktis.

 

Ir su pergale visus :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 months later...

Ka manot apie sita ak-47?

 

Nuotrauka

 

Tokyo Marui AK47 Based

Fitted with:

* Guarder AKM Steel Conversion Kit

* Guarder Auto Back AK Steel Bolt Carrier ( Gearbox modified for blowback )

 

Built Material - Full Metal with Wood Stock & Handguard, ABS Grip

Gear Box - Version 3

Length -/

Weight -/

Battery - Ready Mag Type ( Not Included )

250-260 FPS (mazoka mano manymu)

 

imta is www.wgcshop.com

 

Kaip situacija su tuom blowback kiek skaiciau nepatikimai ziuri bet ten buvo seni postai,gal jau situacija pasikeitus del ju dabar?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone - kuo daugiau judančių dalių tuo da?niau lū?ta... Ir ?eip juokingai man AEGas atrodo su tuo blowback. B)

Dėja tu klysti. Lietuvoje yra labai ne daug modelių su Blow Back sistema, L85A1 daugelis naudotojų atsijungia ?ią funkciją , nes apkraunama baterija bereikalingu darbu.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

tu pirma palaikyk kelis skirtigus ginklus savo rankose o tada galvok kas tau maloniau ir labiau prie sirdies B) paprasyk musu mes tau sekmadieni atvesim tu ginklu ir galesi pasizieti kas tau tinka... bet pas mus pagrinde l85 a1 arba m4

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

gal kas turit CA CA33E KA3 modeli? kokie privalumai, trukumai? ar galima ant jo uzdeti optika ar red dota, nes ten railo nematau, jo buoze istraukiama yra tai raso kad dedasi small arba 9.6v Slim Nunchuk Battery (ta slim talpesne daug uz small tipo?)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Trumpai tariant domina mane du variantai:

a. G&G GR16A3 rifle

b. G&G GR-16 R5 SPR

 

Teko u?sienio forumuose skaityti, kad kyla tam tikrų "problemų" ?aidimuose, neva jie kiek per galingi...

Ir apskritai, jei kam nors teko susidurti su ?iais dviems ginklais, labai laukiu atsakymų.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...