Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

KAIP ISSIRINKTI MAN TINKAMA AEG?


Katinas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Na ka as galiu pasakyt

 

Citata:

"Remember your rifle. There are many like it, but that one is yours. Your rifle is your best friend, your rifle is your life. You must master it as you must master life. Without you your rifle, it is useless. And without it you are useless."

 

Ginklas turi nepavest. Sutik, abidna buna kai paciu netinkamiausiu momentu ginklas paveda. Man taip buvo. Manau visiem cia taip yra buve... Geriau as praleisiu vakara ieskodamas info nei lauke stovesiu ir keiksiu kinus

 

Ir dar, kadangi as priprates zaisti pagal taisykle "pridenk ir busi pridengtas" - mano ginklo nepatikimumas atsilieps komandos draugui.

 

2 Bravo, zaides as, nesu visiskai zalias, PaintBall'a labai daug, StrikeBall'a kelis kartus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 1k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fluderiai

O pats?

 

Siaip tai ziuriu kad bent jau daviau zmonem proga pasisakyt, pabendrauti, padiskutuoti, o tai visai jau ramu cia buvo.

 

OK, kad butu i tema. Klausimas (taip, taip, eilinis)

Kur gauti sistema aka "razgruzka"? AIC? Pas lukashenka? Man didelios nereik pradziai manau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

tu sistemu yra nemazai, AIC yra kiek atsimenu shtatova sistema, grinai m16 tipo apkaboms, Luko sistemu nemates gyvai. O del mid capu manau ateiti Lukashenka gaus, nors cia tik mano nuomone:) uzeik i AIC paziurek, ten man atrodo netgi keletas variantu bus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

man ta shtatova razgruzke labai patiko. zhiauriai patogi.

va kaip ji atrodo. truputi tik persisukusi, nebuvo kada susitvarkyti priesh pozuojant

chia ash zhaidime latvijoje.

Jo, atrodo gerai. Tik vat AIC kataloge nerandu jos Tik US amunicijos dirza su petnesom.

 

Ar daug ten telpa detuviu?

Ka siaip su savim reik turet?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na toje razgruzkeje 4 dideles kishenes [telpa po viena detuve arba racija ar dar kas nors] ir dvi kishenes granatom. Bet prie jos labai sekmingai segasi dirzhas, ant kurio gali prikabinti, kad ir tokiu krepseliu kaip rode TK, gertuve ar Butt packa, kur gali susikrauti viska ka nori [asm. ash taip ir darau:) ].

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu! IMHO geras pirikinys

 

 

TK Na gal nereikai imtis tokiu drastisku priemoniu ir palikime tema atrankinta, zmones juk ishradingi, gali kilti dar kokiu nors klausimu.. Bet manau tu teisus visus naujokus siusti i sia tema:)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na del uzrakinimo, tai kiti klausimai gali buti uzduodami kitose temose

Tema prasidejo apie AEG, o poto jau ir apie ekipuote prasidejo.

O jei naujokas visa tema ramiai ir idemiai perskaitytu- jam tikrai daug kas paaisketu:)

Pamacius klausima "TM ar CA imti?" drasiai dabar bus galima siusti cia

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, PiCCaso, tu teisus, pats nustebau koks as plepus

 

Tikrai ivertinau visu cia esanciu kantruma bei draugiskuma. Pries 3 dienas buvau visiskai zalias ir nieko nezinojau apie AEG, o dabar jauciu kad galeciau bent jau klausydamas suprast apie ka eina kalba

 

Na ir siaip, IMHO, gerai kad mano atkaklumo deka forume buvo gyviau ir daugiau diskutuojama

 

Aciu visiems dar karta! :alc:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 months later...

Blin tikrai pigiai, as kaip tik rengiuosi moraliskai ir finansiskai isigyti AEG -o cia kaina per pus mazesne, o charakteristikos tos pacios kaip TA ar CA -tipo zinomu brandu...

Gal senbuviai man biski paburtu kazka ir pasakytu kuo tai butu blogiau nuo zinomo brando? (vidinis tuningas manes nelabai domina bent pradzioje)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...