Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

KAIP ISSIRINKTI MAN TINKAMA AEG?


Katinas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Jeigu didelem raidem neparašyta metal gearbox tai reishkia kad visa mechanika ish plastiko IMHO turetu laikyti koki 1000 suviu. Turiu cyma cm030 gerokai praschiau negu dujiniai saratas pradeda leistis uzh kokiu 10 m. o ten gearbox metalinis ir baterija 7,2v o ne 4,8 kaip chia jeigu norit isitikinti tai siulyciau tik viena vnt. nusipirkit pradzhiai.

 

 

Labai aciu uz normalu atsakyma, jo teko laukti pora dienu, gaila, kad kiti cia lankosi, ne savo ziniomis pasidalinti, o laika po pamoku prastumti, kol salta ore ir negali savo pistoletukais pasisaudyti..

 

Tiems, kurie viska perkate Lietuvoje ir permokate 5 kartus, tai reiktu kogero supazindinti su alternatyva, kaip pvz patikrintas websaitas http://www.dealextreme.com. Kas norite galite naudotis kitais, nepatikrintais ir nepatikimais, gal tada suprasite zodzio PATIKIMAS reiksme :DD

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 1k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Labai aciu uz normalu atsakyma, jo teko laukti pora dienu, gaila, kad kiti cia lankosi, ne savo ziniomis pasidalinti, o laika po pamoku prastumti, kol salta ore ir negali savo pistoletukais pasisaudyti..

 

Tiems, kurie viska perkate Lietuvoje ir permokate 5 kartus, tai reiktu kogero supazindinti su alternatyva, kaip pvz patikrintas websaitas http://www.dealextreme.com. Kas norite galite naudotis kitais, nepatikrintais ir nepatikimais, gal tada suprasite zodzio PATIKIMAS reiksme :DD

 

tu gal ten dirbi, ar esi koks komersantas, jog ji tiek reklamuoji?

vyruti, mes visi esame jau gerokai virs mokyklos, su vaikais, žmonomis ir šuniukais. Nuo 6, kai kam 8 metų pastovaus sėdėjimo šitame forume ir dalinimosi patirtimi su gudročiais, mums jau susisuko smegenys. tad būk atlaidesnis ir gerbk vyresnius - visgi sode "su draugeliais" šaudytis ilgai įdomu nebus.

Ir blogai yra ne tada, kai užsisakius iš PATIKIMŲ websaitų, prekės ateina NEPATIKIMOS. Bet, kai užsisakius iš PATIKIMŲ websaitų, tiems PATIKIMIEMS websaitams išsiuntus PATIKIMAS prekes per NEPATIKIMAS pasaulio paštų siuntas, PATIKIMO websaito PATIKIMA preke kažkur pakeliui prasigano ir skaityk kad tavo PATIKIMI santykiai su PATIKIMAIS websaitais tampa NEBEPATIKIMI, nes joks, net ir labai PATIKIMAS websaitas tau tos prekes siuntimo nekartos. Kai ateis tas zirzalas, tu suprasi, jog mes nors ir juokais, bet gero norėdami tau nesiūlėm jo pirkti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na prieš kritikuojant senbuvius, kurių dauguma tikrai turi patirties nemažos, aš dar tikrai pagalvočiau ar pats neklystu. Atsiradau čia žalias, netyčia youtube'i užmatęs klipukų. Pirma ką padariau nuodugniai išskaičiau forumą, googlėj ką radau reikalingo ir nereikėjo klausinėti naujų bereikalingų temų, kadangi visi atsakymai yra. Sutinku čia tokių kaip AEP variantų mažai kas turi, nėra aprašyti bus kas tikrai paklaus, nieko blogo, bet kažkaip nu man logiškai išvada ateina, kad jei niekas jų nenaudoja tai kažkas ten negerai, nes jei vektų taip kaip priklauso, būtų jau prareklamuota ir pasakyta geras variantas, puikiai tau tarnaus ar panašiai. Kaip pavyzdys paklausia kas apie TM g36c ir atsakymų dauguma iškart-puikus AEG.

O išvada, jau senbuviam atsibosta kai kiek vienas mano, kad jo variantas unikalus ir nebuvo dar aptartas, nors taip nebūna. Po kurio laiko ir tu taip pat darysi, o tave kiti keiks, koks tu pasikėlęs negali pateikti atsakymo aiškaus :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

žmogau tai kam išvis tu klausi kas per pistoletas jei tau atsako, kad nieko gero, o tu pradedi šaukti ir savo tiesas įrodinėt, kad jis geras ir lietuvoj kainos užkeltos. Tai jei taip ir toliau darysi tai čia tikrai ilgai neištempsi nes visi tave pradės engti ir stumt ant taves.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nelabai sito pagavau bet nieko :D

 

Jis norėjo pasakyt, kad rašė žmogus "šveplai", nežinodamos lietuvių kalbos taisyklių, kaip koks kinietis, naudodamas "Google Translate" :D

Šeip patarimas Dari'ui "Čia internetas - čia gali ir n..ui pasiust"

Nepriimk rimtai, UNO yra naujokų sensejus ir jis juos prižiūri. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmas dalykas, kuri padariau, tai ivedziau i sito forumo paieska ginklo modeli ir nieko nerades, net nekuriau naujos temos, kaip dauguma tikriausiai daro, o susiradau sukurta tema ir parasiau viena posta! Oij koks as blogas, kaip cia uzknisau tuos senbuvius del to, kad uzdaviau klausima, is manes pagarbos sitam forumui buvo daugiau nei gavau jos pats, taip, kad nuomone susidaryta :) O reziumuojant apie ginkla, kazkaip neabejojau, kad toje pacioje Kinijoje pagaminta tiek tu ginklu, kad ne puses nesate mate ir bande, tad atsizvelgdamas i tai ir nerades informacijos siame forume, parasiau uzklausa, ka apie ji manote.

 

Zodziu sekmes!

 

p.s. del lietuvisku raidziu, tai man rodos, kas kaip nori, taip raso, tik dar karta, pasirodei, kad negali ramus pabuti ir butinai reikejo prikibti prie naujoko

p.s.2 nebusiu as joks naujokas cia, nupurte nuo draugiskumo mane sis forumas, jei reiks kokios info, pasiieskosiu kituose forumuose :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ok baikime čia šitą dramą, net širdį diegia ir akys rasoja.

Jei manai, jog mes perspaudėme su tavim ir tavo patikimu vebsaitu, mes (aš) atsiprašome.

Jei vis dar turi klausimų, kurie neramina, kreipkis į mane asmeniškai, būtinai padėsiu. Taip draugauju su keletu naujokų

ir nė vienas dar nepasiskundė :)

 

ps.: jei atsiprašymas nepriimtas ir vis dar jautiesi įskaudintas, durys ten. Baigiam su rašymais "oi kaip įskaudinot".

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai issitrauki ismanuji telefona ir pasileidi ne ka maziau ismanesne programele...

P.s.

be kableliu

ir sauktuku.

ir be lietuvisku raidziu, ir vapse...

 

Aš manau, kad kaip tik geriau rašyti lietuviškomis raidėmis negu rašti „shiandien“ ar kaip nors kitaip.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Sveiki, noreciau suzinot, gal kas esat susidure su siuo sr16?

http://www.airstrike...?product_id=128

Niekur neradau normalaus review, o idomu, kokie + ir -, ar vertas demesio?

Taip pat domina sitas m4

http://airsoftas.lt/...iai/M4A1_S.I.R.

Kaip suprantu cia kazkokia nauja versija, irgi butu idomu suzinot nuomone tu, kurie gal but yra ji naudoje, senesnes kiek zinau budavo prastai surinktos.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 months later...

Išnaršiau visas e-parduotuves kiek sugebėjau rast, perkaičiau nemažą dalį forumo bet galiausiai dar labiau pasimečiau negu prieš tai. Todėl belieka klaust patyrusių žmonių... (atsiprašau jeigu durnų ar akivaizdžių dalykų).

 

Tai va... Teko pažaist šratasvydį ir šitas užsiemimas iškart lipo prie širdies... Su draugais nusprendėm pasidomėt apie jį daugiau ir pradėt tuo užsiiminėt su sava įranga... Iš pirmo žvilgsnio viskas atrodė gan paprasta: AEG kainos prasideda nuo 200lt (aišku iš to nieko gero laukt negalima) ir kaip visada, kyla iki begalybės...

 

Biudžetas mūsų, kaip pradininkų gan kuklus - apie 500 litų (pačiam AEG). Lūkesčiai - patvarus ir ištikimas, bent vidutiniškai taiklus ir galingas ginklas. Galbūt ateityje, atsiradus norui,poreikiui ir supratimui, būtų šiek tiek tobulinamas. Didesnių reikalavimų išorei lyg ir nėra.. Aišku norėtųsi jog dalys laikytųsi tvirtai, netraškėtų ir šiaip būtų malonu paimt į rankas. Na žodžiu stebuklų nesitikėjom, bet atrodė jog tai pakankama suma nusipirkt AEG su kuriuo neapsijuoktum ir linksmai praleistum laiką.

 

Stengiausi susigaudyt pagal firmas (kurių ginklai geriausi, mažiausiai genda) ir pasiskaičius forumą man kilo įspūdis, jog visos (bent jau parduodamų lietuvoje) AEG firmos yra nepatikimos, beveik visos kiniškos ir perkant ginklą viską lemia loterija arba pinigų kiekis sukištas į jį po pirkimo... Kai kurie modeliai yra geresni,kiti prastesni, bet kad sužinotum visų + ir - turi būt juos išnagrinėjęs skersai išilgai...

Maža to, kaip supratau vidutinis AEG tarnauja vos keletą sezonų, net ir pirktas už dvigubai didesnę sumą nei musų planuota... (~500lt) O gal tai tik modifikuotų ginklų bėda?

 

Ar tai tiesa? Ar aš tiesiog susidarau klaidingą nuomonę dėl per didelio žmonių kategoriškumo? :/ Kiek jum vidutiniškai tarnauja jūsų ginklai ir ko galima būtų tikėtis iš aparato kainuojančio ~500lt?

 

Galbūt galėtumėt kažką pasiūlyt iš savo patirties? O gal mūsų AEG varijantai nėra tokie jau blogi? Būčiau labai dėkingas jei pakomentuotumėt +/- arba patartumėt geriausią pasirinkimą šiuo atveju...

1. ICS M4A1 https://aic.lt/airsoft-automatas-ics-m4-a1-plastic//prod_846.html

2. CYMA AK-45 RIS (CM028A) http://www.airstrike.lt/AEG%20Rifles/AK_RPK_Series?product_id=137

3.JG G36c http://www.airstrike.lt/AEG%20Rifles/G3_G36_UMG_Series?product_id=142

4. JG MP5A4 http://airsoftas.lt/Airsoft_ginklai/MP5_modeliai/MP5A4

 

Atsiprašau už šitiek daug teksto ir klausimų, žinau kad tai turbūt ne kartą aptartas dalykas, tiesiog visiškai pasimečiau tarp nuomonių, vertinimų, kriterijų ir viso kito... Labai viliuosi, kad atsiras žmogus kuris geranoriškai patars ir padės apsispręst.

 

Iš anksto dėkoju už pagalbą.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Galbūt galėtumėt kažką pasiūlyt iš savo patirties? O gal mūsų AEG varijantai nėra tokie jau blogi? Būčiau labai dėkingas jei pakomentuotumėt +/- arba patartumėt geriausią pasirinkimą šiuo atveju...

1. ICS M4A1 https://aic.lt/airsoft-automatas-ics-m4-a1-plastic//prod_846.html

2. CYMA AK-45 RIS (CM028A) http://www.airstrike.lt/AEG%20Rifles/AK_RPK_Series?product_id=137

3.JG G36c http://www.airstrike.lt/AEG%20Rifles/G3_G36_UMG_Series?product_id=142

4. JG MP5A4 http://airsoftas.lt/Airsoft_ginklai/MP5_modeliai/MP5A4

 

Atsiprašau už šitiek daug teksto ir klausimų, žinau kad tai turbūt ne kartą aptartas dalykas, tiesiog visiškai pasimečiau tarp nuomonių, vertinimų, kriterijų ir viso kito... Labai viliuosi, kad atsiras žmogus kuris geranoriškai patars ir padės apsispręst.

 

Iš anksto dėkoju už pagalbą.

 

Mano nuomone nevisai teisingu keliu eini. Visi 4 isvardinti variantai yra skirtingi ginklai, skirtingo dydzio ir ergonomikos. Pirma apsispresk kokio ginklo AEG kopija nori tureti, AK47 ir M4 dazniausiai priesisku pusiu ginklai, MP5 trumpas cqb ginklas, G36 tinka Vokieciu ar Lietuvos kariuomene atkurinejantiems zaidejams. Nors visi jie turi akumuliatorius ir motoriukus viduje, visi shaudo mazdaug vienodai, bet laikant rankose, zaidziant skirtumai tikrai jauciasi.

 

Pasirinkus ginklo platforma, galima diskutuoti apie gamintojus. Kaip auksciau paminejo Warbeast, JG daro tikrai neblogus G36, CYMA jau uzsitarnavo varda su savo AK serijos ginklais, ICS vienintelis ne Kinieciu brand'as sarase ir taip toliau ir pan.

 

 

P.S. + uz normaliai suformuluota ir pateikta klausima. Atitinkamai ir atsakyti norisi normaliai ir shaipytis nesinori.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Ar tai tiesa? Ar aš tiesiog susidarau klaidingą nuomonę dėl per didelio žmonių kategoriškumo? :/ Kiek jum vidutiniškai tarnauja jūsų ginklai ir ko galima būtų tikėtis iš aparato kainuojančio ~500lt?

 

Ginklas, ar jis kainuoja 500,00 ar 1500,00 gali vienodai greitai sulūžti. Bet skirtumas yra tame, kad brangesnis ginklas, kaip taisyklė, turi ilgesnį garantinio aptarnavimo laiką... Be jokios abejonės brangesni žaisliukai geriau ir atrodo, ir jo gamyboje naudojamos šiek tiek geresnės medžiagos nei pigesnių, kiniečių firmų ginklai.

Kiek laiko tarnauja ginklas - kaip prižiūrėsi taip ilgai tau jis tarnaus. Neabejoju, kad kad šioje bendruomenėje yra narių, kurie šaudo su ginklais, kuriuos pirko vos atsiradus airsoftui Lietuvoje...

"Galbūt ateityje, atsiradus norui,poreikiui ir supratimui, būtų šiek tiek tobulinamas" - mano nuomonė, kad nieko nereikia tobulinti. Nusipirkai, šaudo ir mėgaukis žaidimu. Kai pradedi tobulinti tai ir prasideda visos bėdos. Čia atskira tema...

Reziumuojant - galima pirkti ginklą ir 500,00. Reikia tik tinkamai prižiūrėti. Nebus jis tau stebuklingas, pakeisi vieną kitą krumpliaratį ir vėl į geimą...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Warbeast - Ačiū, nuo pat pradžių prie jo linkau, manau dabar jį ir rinkčiausi...

 

Alberto - Suprantu jog svarbu pasirinkt platformą, bet čia tiesiog klausiau kuri iš konkrečių varijantų patikimiausias bei geriausiu kainos/kokybės santykiu, nes visi man yra priimtini... Nebent dėl MP5 pagalvočiau. Vistiek ačiū.

 

Viesulas - Na, kadangi galiu skirt tiek kiek galiu, o išvaizda man paskutinėj vietoj, tai ieškau patikimumo. :) Dėl to tobulinimo... Iš savo patirties žinau, kad nagų geriau nekišt ir viskas geriausiai (ilgiausiai) veikia gamyklinės komplektacijos... Kita vertus, suprantu kad dalys dėvėsis ir bėgant laikui tai tą, tai aną teks keist... Taigi, su tam tikra atsarga ir papildytom žiniom galima būtų kai kurias susidėvėjusias dalis keist geresnėm nei gamyklinės... :) Na, bet kaip sakei - čia visai kita tema ir dar kol kas nelabai aktuali...

 

Dabar telieka klausimas... AK vs. G36C ? Abu gamintojai, kiek suprantu, yra pasižymėję atitinkamuose modeliuose, o charakteristikos daugmaž vienodos... Akivaizdesnis skirtumas turbūt tik AK didesnė baterija (ir tai kad tokią sunkiau įdėt į G36c(kiek žinau))... Be to AK turi metalo ir yra pigesnis...

Kiek stipriai tas kerta patikimumui/ taiklumui ir pan. ar iš esmės viskas tas pats (viduriuose)? Ar vis dėl to G36C pilnai vertas tų papildomų 50lt, net ir su mažesne baterija?

 

Vel gi, didelis dėkui už atsakymus.. Tiek buvusius, tiek būsimus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar telieka klausimas... AK vs. G36C ? Abu gamintojai, kiek suprantu, yra pasižymėję atitinkamuose modeliuose, o charakteristikos daugmaž vienodos... Akivaizdesnis skirtumas turbūt tik AK didesnė baterija (ir tai kad tokią sunkiau įdėt į G36c(kiek žinau))... Be to AK turi metalo ir yra pigesnis...

Kiek stipriai tas kerta patikimumui/ taiklumui ir pan. ar iš esmės viskas tas pats (viduriuose)? Ar vis dėl to G36C pilnai vertas tų papildomų 50lt, net ir su mažesne baterija?

 

Vel gi, didelis dėkui už atsakymus.. Tiek buvusius, tiek būsimus.

 

G36C - vidinis vamzdelis apie 25 cm

AK 0 vidinis vamzdelis 45-51 cm

Vat tau ir skirtumas ne isores detaliu.

Gearboxai indeniski III ver.

Turejau ir AK - metalas dabar turiu G36C plastikas ir viena sir kitas atlaiko gerai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu gerai pamenu AK ir G36 naudoja skirtingo tipo motorus, vienas Short kitas Long. Bet esmės tai nekeičia. Šiaip jau pagalvok kokią aprangą naudosi. Nes didesniuose žaidimuose reikalaujama turėti tam tikrą įrangos (apragos) kodą. T.y. nelakstyti su Flora ir SR25. Ar RPK ir flectarn.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu gerai pamenu AK ir G36 naudoja skirtingo tipo motorus, vienas Short kitas Long. Bet esmės tai nekeičia. Šiaip jau pagalvok kokią aprangą naudosi. Nes didesniuose žaidimuose reikalaujama turėti tam tikrą įrangos (apragos) kodą. T.y. nelakstyti su Flora ir SR25. Ar RPK ir flectarn.

 

pas AK ir G36 motorai identishki. "SHORT" tipo

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu gerai pamenu AK ir G36 naudoja skirtingo tipo motorus, vienas Short kitas Long. Bet esmės tai nekeičia. Šiaip jau pagalvok kokią aprangą naudosi. Nes didesniuose žaidimuose reikalaujama turėti tam tikrą įrangos (apragos) kodą. T.y. nelakstyti su Flora ir SR25. Ar RPK ir flectarn.

 

Kaži kaip po tokių pamąstymui naujokui išsirinkt ką ? Motorais, uniformom apmąstymu duodat. Žmogui pradžiai reikia ginklo.

 

pats net nežinodamas kas viduje stovi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

aš būsimas naujokas ir renkuosi pirmąjį AEG. Su biudžetu striuka, bet negaliu sau leisti visiško šlamšto. Kiek teko skaityt, tai neblogas kainos ir kokybės santykis yra JG firmos G36 serija. Perskaičiau viską, kas čia (ir ne tik čia) buvo parašyta apie G36C, G36K ir tt. Dėl ko nusprendžiau atgaivinti jau šią atrodytų išsemtą temą – atsirado daugiau modelių, arba seni galėjo būti arba buvo atnaujinti, būtų gerai, jei kas pasidalintų savo šviežiais įspūdžiais apie šiuos ginklus ir padėtų man apsispręst.

 

Kas liečia perskaitytą info, susidariau bendrą įspūdį, kad:

 

G36C

Pliusai: didesnis FPS, didesnis ROF, tinka artimai – vidutinio nuotolio kovai, viršuje yra rail’as, daugelis turėtojų apie šį ginklą labai neblogai atsiliepia tiek dėl performance, tiek dėl patikimumo ir be abejo, kainos. Kadangi daug žmonių jį turi, galima spręsti, kad tai tikrai vykęs modelis.

Minusai: ne taip taikliai šaudo ir nežymiai trumpesnis šūvio nuotolis (trumpesnis vamzdis), „kinietis“, atrodo prasčiau (mano numonė), reiktų papildomų investicijų – kolimatoriaus, ilgesnio vamzdžio, duslintuvo.

 

Reziume – perki šitą + LiPo su pakovėju ir turi decent gun. Daugiau kišt kažin ar apsimoka.

 

 

G36K

Pliusai: taikliau šaudo ir nežymiai didesnis šūvio nuotolis (ilgesnis vamzdis), integruotas 3x scope (nereiks pradedančiajam papildomai investuot, kol kas...), sulenkiama buožė – vis dar tinkamas CQB, yra pistol sight, atrodo gražiau (mano nuomonė)

Minusai: mažesnis FPS, mažesnis ROF, viršuje nėra rail‘o (jei nepatiks optika ir norėsis kitos, arba kolimatoriaus, tada užpakalis), daugelis labai prastai atsiliepia apie integruotą optiką (o jei aš dar su dvigubais akiniais žaisiu, nes pusiau aklas :D ), nežinau ar toks pat sąlyginai patikimas kaip G36C, nors viduriai kaip ir tie patys... Brangesnis nei C.

 

Reziume – jei tiks optika, tai daugiau nieko nebereiks kišt. JEI....

 

 

G36KE

Per mažai radau info ir atsiliepimų apie šį modelį

 

Pliusai: (spėju, kad) šaudo taip pat taikliai kaip ir K, yra iron sights, rail (kolimatoriui, scope‘ui), sulenkiama buožė – vis dar tinkamas CQB, atrodo gražiai (mano nuom.)

Minusai: tikriausiai kaip ir K, taip pat papildomos išlaidos kolimatoriui ar scope‘ui. Brangesnis nei C, mažai kas turi (kodėl?).

 

Reziume – tikint, kad šaudo taip pat taikliai kaip K ir dar pridėjus kolimatorių/scope – puiku.

 

 

G36KV M4

Per mažai radau info ir atsiliepimų apie šį modelį

 

Pliusai: Yra iron sights, rail (kolimatoriui, scope‘ui), sulenkiama buožė – vis dar tinkamas CQB, išvaizda badass! (mano nuom.) tinka m4 dėtuvės.

Minusai: neaiškus FPS, ROF, taiklumas, taip pat papildomos išlaidos kolimatoriui ar scope‘ui, mažai kas turi (kodėl?).

 

Reziume – neaišku kaip šaudo, koks patikimumas (need more info!) reikės dar koli/scope. Bet kaip jis atrodo!!

 

 

Prašau išsakyti kur aš suklydau, būtų nuostabu, jei kas nors pasidalintu patirtimi su KE ir KV M4, ypač kokių bėdų pasitaiko. Taip pat įdomu, ar tikrai ta K optika toks jau gaidys?

 

Dėkoju už atsakymus, pastabas ir konstruktyvią kritiką ir padėjimą apsispręsti.

 

MMJ

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ko gero sitame forume as daugiausiai isklausinejau apie G36 modelius kuomet sprendziau kuri pirkti, mano nuomone del taiklumo tai jie visi vienodai taiklus (gal kiek C nuo K gali skirtis, remiantis ilgesniu vamzdziu, bet nezymiai, taciau labiau taiklumo itakoja vamdzio skersmuo( reiketu susirupinti precizinio vamdzio pirkimu del taiklumo)). Patikimumas, tai, visi sie modeliai yra JG, todel naudoja tokius pacius gearbox, cia labiau loterijos principas ar nepasitaikys brokas (tik neissigask, tai reta, beto jie turi garantijas, tad viska sutvarkys jei kas), kaip ilgai tarnaus labiau priklausys nuo pacio taves, del korpuso patikimumo tai neiisivaizduoju kuris turi didesne tikimybe sulust, ar C, ar K. Siulau tiesiog atsizvelgt i tai, kuris tau labiausiai prie sirdies is isvaizdos ir pagal kaina, nes jei biudzetas ribotas, tai atsimink, kad be gun dar papildomu islaidu bus, apranga, bbs, kolimatorius (buvau isitikines, kad be jo neimanoma, bet kai isbandziau saudyma su G36c, tai issitikinau, kad tai antros eiles butinumo preke, geriau skirk pinigu baterijai gerai su pakroveju). Tai vo tiek is mano puses :)

P.S.: Man asmeniskai M4 variantas tragiskas :D jei G36 perki, tai ir pirk G36

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei turi galimybe geriausia ateiti i parduotuve ir paciupinet pasiklaust pas pardavejus, jie tau pasiulys ir patars. paciupinesi pats pamatysi pajausi korpusa, kaip sudetas ar tvirtas ar ne ar limpa tau prie ranku :) Visi sitie zaisliukai turi savu pliusiu ir minusu, idealu varianta rasti sunku. Pats asmeniskai zaidziu su SRC gamintojo geske 36kv su snaiperine buoze i kuria telpa didelis akumas. begelius visos modifikacijos turi, tiek vieni ilgesnius kiti trumpesnius tad nebus jokiu problemu tvirtinant priedus kad ir koki varianta pasirinktum.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...