Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 78
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Skelbiame PDF faile žaidėjų puses ( mėlyna, geltona ).
jei savęs neradote sąraše, vadinasi neatlikote apmokėjimo, arba jo nematėme,
todėl lauksime skambučio arba PM pranešimo
.
Tolimesnė registracija tik su patvirtinimu ir apmokėjimas 30 € PAVEDIMU

 

Visiems dalyviams privaloma atsivežti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ( pasas arba vairuotojo paž. )
kadangi LK teritorija, bus pildomi jūsų duomenys

Taip pat nepamirštam RAŠYMO priemonių,

jomis reikės žymėtis svarbią informaciją ant išduoto žemėlapio
( tinka: markeris, tušinukas, flomasteris ir t.t. )
 

Operacija Crossroad.pdf

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ar būtų galima gauti bent dalį svarbios informacijos šiandiena arba rytoj? Išankstinis pasirengimas galėtų maloniai pagerinti žaidimo kokybę :)

 

Užduočių info negalime pasidalinti iš anksto.

Vykdant pirmą užduotį viskas priklausys nuo Jūsų pačiu ir tokiu būdu pasiskirstys sekančios užduotys.

Todėl įvykdžius pirmą užduoty, bus duodama tolimesnė informacija ir kokia eiga kas vyks ir ką reikia daryti. ( todėl iš anksto negalime numatyti to ).

Dėl pačios tvarkos:

  1. Atvykus: registracija, chronavimas, formalių dokumentų pildymas.
  2. Vykstate į  automobilių aikštelę.
  3. Automobilių aikštelėje: ruošiatės ekipuotę. ( imate visus daiktus kurių jums prireiks tą dieną įskaitant maistą, arbatą ir t.t )
  4. Susiruošus laukiate tolimesnės informacijos.
  5. Prie automobilių galimybės grįžti nebus

Prašymas automobilių aikštelėje nesipildyti dėtuvių ir neprimėtyti BB's šovinių.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiu atveju ar būtų galimybė gauti informacijos apie bendrą situaciją: kur vyksta veiksmas, kokia konflikto esmė, ko siekia mūsų pusė ir t.t. Tai ptaip pat padėtų įsijausti į žaidimą, sutaupytų daug laiko gaišimo žaidimo pradžioje.

 

Kur bus galima pildytis dėtuves? Man tai opus klausimas nes mano naudojamos A&K MK43 replikos dėtuvės praktiškai nekeičiamos (keičiant pribyra BB's), tad po chronavimo būsiu privesrstas pildytis dėtuvę.

 

Su pradine informacija gal galėtumėte nurodyti ir tikslią atvykimo vietą. Pateiktoje informacijoje surasti nepavyko :(

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dekojame airsoftas.lt už suteiktą progą sudalyvauti žaidime. Renginys mums patiko. Efektai tiko, suportas naudotas pagal paskirtį, o ir pati ''sąveika'' geras dalykas. Stengsimės dalyvauti ir ateityje. Maloniai nustebino kultūros lygis, džiugu žaist be jokių keiksmų ar kitų nesusipratimų. taip pat smagu susitikt visus ir kartu kovoti, tad dekui.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Puikus zaidimas, buvo visko visko :) kovos, kymarinimo, atakos ir ginybos:) kulkosvaidziai su imitaciniais soviniais isvis buvo super ! Puiki nauja zaidimo platforma itraukiant ir Lietuvos kariuomene!!SUPER!!!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu padėkoti organizatoriams už puikų žaidimą. Kultūros lygis tikrai geras. Mirtingumas irgi ganėtinai aukštas. Kuriozai minimalūs. FN MAG davė super akustiką. Labai patiko darbas su KASP. Galėtume daug ko iš jų pasimokyti jeigu būtų laiko ir kontaktų. Orgai gali perduoti ypač didelį dėkui KASP skyriui mėlynųjų pusėje ir jų vadui.

 

Minosvaidis super - net jeigu esi "receiving" gale. Tikrai įdomu ir verta ir siūlyčiau naudoti ateityje. Randomizinimas su šaudymo tempu, šovinių tiekimu super. Dar galėtų ir pataikymą truputį surandominti - labai taiklūs minosvaidininkai :)

 

Oro parama - laiminam. Patiko!

 

Daug transporto ir gausiai naudojamo pagal paskirtį iki šiol neprisimenu kituose.geimuose. Čia vaikščioti teko nemažai, bet visur su tikslu. O kur toks tūpas kulniavimas gautųsi - duos skyrius 2 Unimogus. Nice.

 

Žodžiu ačiū visiems. Saviems, priešams ir kas prisidėjo prie renginio. Senai po žaidimo aptarimo neplojau. Šį kartą tie plojimai buvo sąžiningi ir pelnyti! Laukiam pakartojimo kitu laiku.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz tikrai idomu zaidima,

Eksperimentas vykes.
Aisku ten buvo keleta nesusipratimu su geltonaisiais

kai aplankem juos prie bazes 5se ir  buvo apsaudyti

neprisipazino kad buvo pataikyta nors aiskiai matesi,

ir buvo pakankamai arti kad nepataikyti neimanoma.

Tai truputi apgadyno nuotaika.

"taigi tik i ranka"
net isiziojau gavus toki atsakyma.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas buvo idomus ir spec efektai geri. Siek tiek nuliudino nauju airsofto zaidejo elgesys, bet isgydoma. Kasp'o zaidejai tikrai stengesi ir jiems kiek snekejau irgi buvo idomu. Ypac patiko minosvaidziu ivedimas. Noretusi matyti daugiau ju panaudojimo didesniuose zaidimuose. Didelis pliusas buvo transportas ir med. evakai tai pagreitino pajegu judejima ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labai didelis dėkui Kariauk.lt už įdomų žaidimą. Tikėkimės tokio pobūdžio žaidimų – treniruočių kartu su KASP pajėgomis vyks ir daugiau J
Ačiū KASP už bendradarbiavimą ir draugiškumą. Mums (airsoft‘eriams) minosvaidžių, kulkosvaidžių ir raketsvaidžių parama – labai patiko.
Tikėkimės mūsų dalyvavimas patiko ir Jums.
Ateityje laukiam ir daugiau tokio pobūdžio treniruočių kartu. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pastebėjimai:

1. Kiek komiškas, dėl skirtingų kovojančių pusių. Buvau mėlynasis. Iki žaidimo pabaigos aš naiviai tikėjau jog kovojama 50 vs 50. Tai mano akim žiūrint, galėtų būti geriau informuojama apie priešo pajėgas.

2. Mobilus mertviakas, medevacai puikus dalykas, paspartino žaidimo eigą! :) Tik kai paprašai kuprinės ir organizatorius sako čia viskas gražiai supakuota ir eik iš čia į puolimą, verčia susimąstyti jog kitą žaidimą reikės tampytis kuprinę su savimi.

3. Kulkosvaidžiai, iškėlė man klausimą, ar tu jau negyvas kuomet matai kulkosvaidžio liepsną, ar tuomet kai esi 20 m nuo kulkosvaidžio ir jis tratina į tave. (Pagarba draugiškiems priešų kulkosvaidininkams)

4. Minosvaidis. Koncepcija puiki, yra dar kur patobulėti. Mano akim žiūrint, geriausia buvo kai minosvaidžių pataikymai buvo žymimi degančių flare'u ant žemės.

5. Granatsvaidis - super, gaila neteko susidurti mūšyje. 

6. Dronai - puikus dalykas, ypač patiko kai nurodoma priešų buvimo vieta pačiu dronu.

7. Mediko taisyklė - puikus dalykas, norėtusi visuose žaidimuose. (gerai tie bintai ant galvos šviečia iš toli :D bintuotiems į žvalgybą geriau neiti.)

8. Bendradarbiavimas su KASP - sveikintinas reikalas, laukiu ateinančių žaidimų su jais :)

 

Puikus žaidimas :) ačiū žaidėjams, savanoriams ir organizatoriams.

 

PS battlefoxui su kulkosvaidžiu kuris mane nupif pafino, ačiū :) Aš pats buvau visai be šovinių.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū organizatoriams už gerą žaidimą.

Kariauk.lt labai pasistengė, kad integruoti KASP'o naujokus į žaidimą. 

 

Eksperimentas pavyko, būtų verta ir ateityje tokius rengt. Tikrai naudinga treniruotė kariams.

 

Rekomenduosim vadams kviest airsofterius į mokymus, kai  būs naudojamas šratasvydis.

 

Patiko atvejis, kai karys su FN MAG'u sustabdė melinųjų manevrą nors šalia nebuvo nė vieno geltonųjų airsofterio, o joustoje beliko 2 šoviniai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Super žaidimas. Pagyrimai organizatoriams.

Mediko taisyklė super, norisi visuose žaidimuose.

Iš KASP karių norisi daugiau sąžiningumo,  buvau geltonų komandoje ir matėsi jų taisyklių ignoravimas

Trūko išaiškinimo su kulkosvaidžių naudojimu

Labai įdomu buvo vykdyti manevrus su KASP kariais, kai buvo vykdomas priešo prispaudimas apkasuose, ir staigiu manevru iš flango efektyviai sunaikinamas.

Kitame tokiame renginyje būtinai dalyvausim

Pastaba tik ta, kad norisi lygių komandų, kartais norėjosi didesnio spaudimo iš mėlynųjų.

Ačiū geltonųjų komandai. Įsimintiniausia pirma užduotis buvo įvykdyta tobulai. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū kariauk.lt ir Lietuvos Kariuomenei už nuostabų renginį. Labai patiko, kad KASP ir airsofteriai buvo sumaišyti, o ne metami kaip atskiri būriai. Manau naujos patirties pasisėmė tiek, vieni tiek kiti. Žaidimas buvo eksperimentinis, tad natūralu jog buvo vienas kitas nesusipratimas. Tačiau tikiu, kad organizatoriai pasižymės silpnas vietas ir kito renginio metu jas eliminuos. Labiausiai buvo gaila imitacinių kulkosvaidžių, nuo kurių airsofteriai labai nenoriai žūdavo. Iš mūsų skyriaus varpinės pastaba, ateityje duoti kiek daugiau laiko skyriaus sugrupavimui. Turėjom 11 KASP (mišrus skyrius) ir 13 airsofterių. Paskubom sumesta struktūra pakenkė pirmosios užduoties efektyvumui.

 

Dar karta ačiū už puikų renginį. Tikiuosi greitu metu pakartosim!

 

P.S. Ačiū Trečiojo geltonųjų skyriaus kasp kulkosvaidininkams už ausų būgnelių pramankštinimą. Buvo labai smagu :) 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...