Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

LAB - Lietuvos Airsofto Bendruomenė


sarachem
 Share

Rekomenduojami pranešimai

o kokia prasmė? aš asmeniškai nematau skirtumo. mane, kaip vartotoją, vienodai užpisa kavą geriančios mergaitės, minimum septintą seals'o atskirį turintis pardavėjas-savininkas ar rusų kalba instruktažą vedantis būrio vadas mosikuojantis tikru peiliu (kad neprasidėtų kaltinimai nacionalizmu, ставлю свою штурмовую винтовку, что диктант на русском языке напишу лучше чем ты). dar viena neoficiali bendruomenė nėra alternatyva. seniai remiasi ne argumentais, o autoritetu, jaunesni - energija ir alternatyvos vizija. visa tai formaliosios logikos požiūriu yra klaidinga ir nė kiek negerina vartojimo patirties.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 76
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

o kokia prasmė? aš asmeniškai nematau skirtumo. mane, kaip vartotoją, vienodai užpisa kavą geriančios mergaitės, minimum septintą seals'o atskirį turintis pardavėjas-savininkas ar rusų kalba instruktažą vedantis būrio vadas mosikuojantis tikru peiliu (kad neprasidėtų kaltinimai nacionalizmu, ставлю свою щтурмовую винтовку что диктант на русском языке напишу лучше чем ты). dar viena neoficiali bendruomenė nėra alternatyva. seniai remiasi ne argumentais, o autoritetu, jaunesni - energija ir alternatyvos vizija. visa tai formaliosios logikos požiūriu yra klaidinga ir nė kiek negerina vartojimo patirties.

kita karta as tau asmeniskai pravesiu instruktaza lietuviu kalba ir peili paslepsiu eigu taip jo biei!
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 

Ставлю свою штурмовую винтовку на то, что диктант на русском языке напишу лучше, чем ты.

 

http://www.gramota.ru/spravka/rules/?rub=zap&text=19_30

viskas tvarkoje, щ yra šalia ш (nepataikiau), o stiliaus klaidų diktante nebūna

 

 

kita karta as tau asmeniskai pravesiu instruktaza ir peili paslepsiu eigu taip jo biei!

o? čia grasinimas, pažadas pasitaisyt ar šiaip?

 

 

trauma tai gal is viso ne zaisk airsofta , jej tave tek daliku nervoja!

niekas manęs nenervOja, aš tik labai vartotojiškai pasakiau, kad džiaugsmas vartoti šį užsiėmimą yra tiesiogiai proporcingas ego trydom.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Žinot kolegos , jau kelintą kartą pastebiu , kad yra labai nemažai žmonių , kurių nikas idealiai atitinka jų elgesį ir pasaulėžiūrą . Tik neįsižeiskit ir jokių asmeniškumų , šiaip pastebėjimas ...

 

P.S. Kas liečia trolinimą , kreipiuosi į kolegą Traumą , paprašykit , kad koks pašalinis asmuo paskaitytų Jūsų rašliavą ir įvertintų , tik šiukštu , nesakykit , kad tai rašėte Jūs . Kažkaip neišgirdau nieko vartotojiško , vien tik gudriai supintas tuščiažodžiavimas .

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Žinot kolegos , jau kelintą kartą pastebiu , kad yra labai nemažai žmonių , kurių nikas idealiai atitinka jų elgesį ir pasaulėžiūrą . Tik neįsižeiskit ir jokių asmeniškumų , šiaip pastebėjimas ...

 

nebuvo nei vieno karto,  kad kas nors neužbaigtų pokalbio šiuo "argumentu" :) troliai sėdi rūko

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

P.S. Kas liečia trolinimą , kreipiuosi į kolegą Traumą , paprašykit , kad koks pašalinis asmuo paskaitytų Jūsų rašliavą ir įvertintų , tik šiukštu , nesakykit , kad tai rašėte Jūs . Kažkaip neišgirdau nieko vartotojiško , vien tik gudriai supintas tuščiažodžiavimas .

 

taisyti savo postus PO atsakymo yra truputį negražu, nemanai? :) esu įsitikinęs, kad rimti vyrai santabarbarose nedalyvauja, tai vat tuom mes ir skiriamės, kad man visai negėda pažvelgti realybei į akis.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Trauma, tavo  pirštine del diktanto su mielu noru pakeliu, galesim susirungt sekančiam LAB susirinkime. =)

Niekada nenuvertink to, ko nepažysti.

Aš čia paliksiu keleta savo apsakymu, jei suprasi apie ka jie, tai gal pasaugosi savo žaislini avtomata tiems dalykams, kuriems jis skirtas.

http://fantasts.ru/forum/index.php?showtopic=2991&hl

http://fantasts.ru/forum/index.php?showtopic=3007&hl

http://fantasts.ru/forum/index.php?showtopic=2842&st

Jei nepavyks suprasti, turiu ir paprastesniu, vartotojišku. =) Čia taip, esmes ekstrapoliacijai ekskursas.

 

To JJ Simpson: palaikyma pakolkas išreiške 7 LSB komandos, manau dauguma mano kad tai arba avantiura, arba skaldymo bandymas. Bet taip nera.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

įstatų punktas "stiprinti ....(įrašoma pasirinktinai) ... bendruomenę" reiškia tik vieną dalyką - mes turim savo viziją ir darysim taip, kaip mums atrodo teisinga, o kam nepatinka, eikit nx. tai natūralu. bet kurioje asociacijoje, bendruomenėje, lygoje ir pan. taip vadinama alternatyva yra tiesiog kita vizija, kurios gale vistiek tas "o kam nepatinka, eikit nx". sakoma konkurencija yra kokybės variklis, tačiau jūsų VISŲ paskaičius norisi užduoti tokį paprastą marketinginį klausimą: o kada jūs apie vartotoją pagalvosite? i mean visa ko pradžioje yra jūsų vartotojas, o PO TO jau eina jūsų tarpusavio problemos, konkurencija, bendradarbiavimas ir visa kita fignia, kuria jūs vienas kitą kaltinat.

 

"stiprinti ....(įrašoma pasirinktinai) ... bendruomenę" - nzn, kodel, tamsta, nusprendet, kad tai yra "kam nepatinka, eikit nx", kol kas niekas nebuvo pasiustas nx (apart bulkos). Ponas daro belenkokias isvadas ir visi iskart turi su tuo sutikti. Tai gi, tas "stiprinti bendruomene" skirtas tam, kad aptarineti problemines vietas, o ne lock`inti iskart topicus be teises pasireiksti.

"o kada jūs apie vartotoją pagalvosite?" - tai vat, ar kas galvojo apie vartotojus, kurie nori eiti ir i Botanik`o zaidimus ir i Kariauk.lt zaidimus? Sorriux, kad i klausima klausimu atsakau. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

eeee.. sarachem, esmės išplėtimas nukrypstant nuo temos? perskaičiau. gražu. visgi sutinku su vienu komentatorium, kuris parašė "в умении не сказать лишнего и объяснить необходимое, как раз и заключается мастерство". grįžkim prie temos. dabar tarkim botaniko geimai kur bus postinami? airsoftgun ar airsoftlab? jei airsoftlab, tai man dabar dar vieną forumą prisisubskraibinti? ir ten, ir ten - tai tuomet ir kariauk.lt geimai tokiu pačiu principu, nes juk bendradarbiaujat, nekonkuruojat? tai kam tas dubliavimas? o ką pasakysi apie informaciją replikų, ekipiruotės ir kt. temomis.. reikės dabar pabrausinti po abu forumus? o skelbimus irgi reikės dėti į abu? neekstrapoliuosiu toliau, man atrodo jau pakankamai nepatogu ir aukščiau paminėti dalykai.

viskas iš šalies atrodo taip, kad dabar yra kuriama galimybė turėti savo smėlio dėžę. nu faina. o dar ta dėžė apolitiška. irgi įdomus niuansas. ar apolitiška bendruomenė reiškia, kad žaidimuose bus draudžiami bet kokie valstybingumo simboliai, t.y. jokių vėliavų ant peties, jokių juostelių ir kaspinėlių? ar atvirkščiai - viskas leidžiama? oi, pala, bet jei viskas leidžiama, tai koks čia apolitiškumas leisti žaidėjams demonstruoti savo politines pažiūras?

aš matau temą, bet nematau esmės. suprasčiau, jei būtų kuriama sporto federacija/asociacija. prezidentas, sekretorius, tarybos nariai. visi renkami airsofto bendruomenės. tai jau būtų panašu į alternatyvą. kiekviena interesų grupė turėtų savo atstovus, kurie rūpintusi, kad būtų kuo mažiau politikos ir kuo daugiau naudos. jei jau yra medkirčių ir sportinių balandžių federacijos, tai kuom airsoftas ne sportas?

atsakymų į šiuos klausimus nėra, yra tik ekskursai, grasinimai, asmenybės analizės ir tokia smarkiai smarkiai išblurinta vizija apie gražią alternatyvą. kam, su kuo, kodėl ir kas iš to bus vartotojui geriau?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

"stiprinti ....(įrašoma pasirinktinai) ... bendruomenę" - nzn, kodel, tamsta, nusprendet, kad tai yra "kam nepatinka, eikit nx", kol kas niekas nebuvo pasiustas nx (apart bulkos). Ponas daro belenkokias isvadas ir visi iskart turi su tuo sutikti. Tai gi, tas "stiprinti bendruomene" skirtas tam, kad aptarineti problemines vietas, o ne lock`inti iskart topicus be teises pasireiksti.

"o kada jūs apie vartotoją pagalvosite?" - tai vat, ar kas galvojo apie vartotojus, kurie nori eiti ir i Botanik`o zaidimus ir i Kariauk.lt zaidimus? Sorriux, kad i klausima klausimu atsakau. 

o, pirmas nors kiek konkretesnis postas! ok, ačiū, dabar suprantu, kad viena iš LAB steigimo priežasčių yra forumo adminų piktnaudžiavimas lokinant jiems nemalonias temas. deja, tai neįrodo, jog jūsų adminas darys kitaip, nes visi turi savo vizijas ir ilgainiui vistiek kas nors gauna baną, lock'ą, kick'ą ar deopą. aš į botaniko žaidimus noriu eiti. tikri peiliai žaidime ir kolorado juostelės man nepatinka. gal ir savo savyginai išduotus glokus bei makarovus susineškime?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na, nepyk, sarachem, bet kol kas kvietimas yra panašus į "ateik į mūsų smėlio dėžę, pažaisim".tai aš jau ir taip vaikštau į kažkieno, kam dar viena, juolab ji nėra kažkuo išskirtinė, tiesiog dalis senosios. tu paaiškink, kas ten pas jus bus GERIAU. ne kitaip, o geriau, nes kas kam kokius geimus leidžia postinti nėra "geriau". gal pvz pas jus snaiperiui nebus privaloma iškišti ginklą pro langą, jei šaudoma iš pastato? juk tai nelogiška ir prieštarauja snaiperiavimo esmei. koks skirtumas ar ginklas matosi, ar ne, jei jis šaudo laikydamasis saugaus atstumo. arba pvz gal pas jus komandą galima registruoti turint mažiau nei 4 žmones ir rinkti narius iš forumo dalyvių. supranti, apie ką aš?

 

Oh well, iskarto nusakai, kad taip darys? Vangos adeptas esi?
nachrena tas tavo sarkazmas? neturi argumentų?
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nekviečiu pažaisti, aš kviečiu aptarti verbaliai, kad nebutu tonu nereikšmingos rašliavos. Nieko nesiulau kaip vartotojui arba kažka geriau. Tiesiog siulau pakalbeti. Po to galesi spresti, ufonautas aš ar atskridau iš Marso.

del taisykliu, ir konkrečiai snaiperiavimo esmes, tas buvo padaryta, kad nesužaloti žmogu, kuris gali prabegti ar išdygti pro langa. Tokiu atveju, kiek žinau, buvo.

Tai teisinga pirmam aukštui, iš dalies antram, nes kartais sugeba ir i antra užsiropšt.

LSB taisykles laužtos ne iš piršto, dauguma ju koreguotos del tam tikru ivykiu airsofto praktikoje. LAB gerbs tuos taisykles ir stengsis minimizuoti skirtuma.

Visi sprendimai apie LAB taisykliu pakeitima spres komandu atstovu taryba balsavimo budu. Bus ir LSK profsajunga, jos atstovai irgi gales balsuoti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nekviečiu pažaisti, aš kviečiu aptarti verbaliai, kad nebutu tonu nereikšmingos rašliavos. Nieko nesiulau kaip vartotojui arba kažka geriau. Tiesiog siulau pakalbeti. Po to galesi spresti, ufonautas aš ar atskridau iš Marso.

del taisykliu, ir konkrečiai snaiperiavimo esmes, tas buvo padaryta, kad nesužaloti žmogu, kuris gali prabegti ar išdygti pro langa. Tokiu atveju, kiek žinau, buvo.

Tai teisinga pirmam aukštui, iš dalies antram, nes kartais sugeba ir i antra užsiropšt.

LSB taisykles laužtos ne iš piršto, dauguma ju koreguotos del tam tikru ivykiu airsofto praktikoje. LAB gerbs tuos taisykles ir stengsis minimizuoti skirtuma.

Visi sprendimai apie LAB taisykliu pakeitima spres komandu atstovu taryba balsavimo budu. Bus ir LSK profsajunga, jos atstovai irgi gales balsuoti.

o staiga išdygęs lange iš poros metrų gavęs 125m/s nebus sužalotas? na, bet ne tame esmė. nematau skirtumo tarp tonos nereikšmingos rašliavos ir tonos nereikšmingos verbalikos. gal visgi galima būtų gauti reikšmingos rašliavos, prieš apsisprendžiant ar verta tęsti verbališkai?

 

p.s. informacijos įsisavinimas perskaičius vs. išgirdus skiriasi tik 10%. geriausiai įsisavinama tai, kas buvo išgirsta ir pamatyta. slaidų gi tu man nedarysi, tai bala nematė tų 10%, aš surizikuočiau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau kad pats esi suinteresuotas reikšmingai suprasti, nes apriori esi kritiškai nusiteikes. Pilnai suprantu tave ir kitus skeptikus (Skeptikai, tai ne tau! =)) del to ir siulau susitikti, kad draugiškoje aplinkoje pabendrauti.

Švaraus popierio ir tušinukus paimsiu pats, diktanta paimsim iš diktantu generatoriaus, kad viskas butu teisinga.

Del 125 - taikimasis iš automato ir snaiperio turi skirtuma - snaiperis, žiurintis i optini taikikli, turi labai maža periferinio stebejimo lauka. Na, ir 200 ms.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...