Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Ilgesnio vamzdelio statymas į g36 su duslintuvu


blinkasxc
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki klausimas del ilgesnio vamzdelio statymo:

Ginklas: http://www.german-sport-guns.com/de/KSK-1-Tactical-RIS_203246

1, Noriu statyt ilgesni vamzdeli (tikiuosi sulaukt patarimu koki geriau det ir kiek mm. Reikalingas taiklumas is didesnis atstumas)

2, Yra duslintuvas, kuris papildomai leistu idet ilgesni vamzdeli, taciau dalis vamzdelio "kabotu" ore. Galvociau issitekint kokia ivore is medzio, kiti sako makroflekso pripurksht kad standziau butu ir uzteks.

Gal kas turi idomesniu minciu? O gal protingiau palikt standartinio ilgio?

Dekoju uz patarimus

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kokio ilgio yra stokinis vamzdelis?

As savo M'kei (M4A1) pasikeiciau vamzdeli is stokinio 375mm 6.08 i Guarderio 455 6.02. Jokiu papildomu ivoriu ar makroflekso nenaudoju, ir tau nepatarciau. Vamzdeli graziai paslepia garso slopintuvas. Keisdamas vamzdeli man patare ne naudoti ilgesnio, nes gali prasideti problemos su kompresija.

Siuo metu esu patenkintas taiklumu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu keisi vamzdelį į ilgesni tada reikės keisti ir cilindrą nes kaip sakė "Depsas" bus problemos su kompresija. Airsofte vamždelio ilgis nedaro daug įtakos  taiklumui ir atstumui. Kaip gerai pasakė man užsienio forumuose , geriau savo stock'ini vamzdeli išvalyk su alkoholio ( man tai labai padėjo) , bet jei vistiek norėsi nupirkti nauja vamzdelį tai nupirk  tą , kuris skirtas tavo ginklo ilgiui , o dėl taiklumo ir atstumo. Didžiausią įtaka daro 

1. Hop up 

2. Kompresija ( kad po kiekvieno šuvio fps arba m/s skirtumas butu ko mažesnis ) 

3. Geros kokybės bb's ( 0.25+ ) 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Stokonis vamzdelis 26,7 trumpas tikrai, todel reikia ilgesnio manau. Matau rasot apie kompresija. Hopupas bus metalinis nusiziurejau prowin (dauguma sako kad geriausias) spyruokle desiu madbull 110ms keisiu tarpines galva, ka dar idet? Yra mosfetas nanossr akumas lipo 7,4v 2800ah. Kas dar itakoja kompresija ir kaip pasimatuojat nuostolius kompresijos. Kiek supratau tai kompresija dingsta gearboxe arba hopup kameroj. Depsas dekoju uz patarimus, bet tada ar verta det tada ta ilgesni vamzeli? nes tavo stokinis 375 o mano 267 (trumpas ypac kai teko pasaudyt is ginklu su ilgais vamzdeliais stokiniais) + duslintuvas man leistu ta vamzdeli paslept ~10cm. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Imk, Guarder 6.02  363mm ilgio vamzdeli ir bus tau dziaugsmas. Su tavo surasomais modais, jei viska idealiai suderinsit turesi normalu atstuma ir kas ne maziau svarbu tikslesni sratu pataikyma. O turedamas per ilga vamzdi turesi bedu ir su cilindro derinimu, ir nebus patogu ilgu vamzdziu maskatuotis. Del tarpiniu ir makroflexu, nekvarsink galvos, vamzdelis tik nebus judrus,kad ji reiktu fiksuoti, cia ne snaperinis suatuvas, kur reik eliminuoti vibracijas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Stokonis vamzdelis 26,7 trumpas tikrai, todel reikia ilgesnio manau. Matau rasot apie kompresija. Hopupas bus metalinis nusiziurejau prowin (dauguma sako kad geriausias) spyruokle desiu madbull 110ms keisiu tarpines galva, ka dar idet? Yra mosfetas nanossr akumas lipo 7,4v 2800ah. Kas dar itakoja kompresija ir kaip pasimatuojat nuostolius kompresijos. Kiek supratau tai kompresija dingsta gearboxe arba hopup kameroj. Depsas dekoju uz patarimus, bet tada ar verta det tada ta ilgesni vamzeli? nes tavo stokinis 375 o mano 267 (trumpas ypac kai teko pasaudyt is ginklu su ilgais vamzdeliais stokiniais) + duslintuvas man leistu ta vamzdeli paslept ~10cm. 

Is savo asmenines patirties galiu pasakyti, kad taiklumui labiau itakoja vamzdelio diametras.

Atlikau va toki testa. Baze Classic Army Steyr AUG A1 atstumas ~8 metrai

Nuotrauka

Reikia ziuret koks pas tave stovi cilindras. Buna cilindrai su prapjovimais, jie skirti trumpiems vamzdziams.

Jai pakeisi kazka (pvz ilgesni vamzdeli) gali tekti keisti dar kazka. Grandinine reakcija. Taip jau yra airsofte.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As i savo D-BOY SCAR-L dejau ilgenis precizini vamzdeli, stock berods buvo 274mm, as idejau 364mm 6.03.Su kompresija bedu nebuvo, bet visvien buvo didele sklaida. Pamaniau, kad beda pigiam vamzdeli, nes dejau matrix, ir daugiau nesukau galvos. (klisuma konpensuoja greitosauda)Cia kaip jau beveik metos besinaidojant ginklu, pamaciau kad vidinis vamzdelis isoriniam vamzdi vibracija turi.

Tai biskili pakimicinau ir atkirpes skardines sumazinau vibracija is flashiderio puses. Sklaida sumazejo ko ne 3 kart.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na ok pabandysiu testa su stokiniu vamzdeliu  paskui imesiu vamzdeli 363 6,02 paziuresim sklaida bbsu (naudojam bbs is gunfirepl high quality 0,2mm) imesiu foto. Nedesiu jokiu tarpiniu i duslintuva, pradziai paliksiu kabanti ore. Info butinai pasidalinsiu su Jumis, info manau bus naudinga. Dekoju uz patarimus. Planuose greitesni dantraciai taciau sita reika testuojasi kolega irgi pasidalinsim patirtim su jimis nes forume irgi apie tai neuztikom.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...