Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Pasiulymas susitaikyt...


Rekomenduojami pranešimai

Tokiom aukštom frazėm chebra pradėjo "postinti", kad man paprastam žmogeliui iš kaimo net minties gija nutrūko. Nebesuprantu į ką tema išsirutuliojo. Patiko mintis surinkti visus nusipelniusius airsofto didvyrius viename mūšio lauke. Įdomus geimas turėtų gautis. O šiek tiek pasistengus gal net pavyzdinis - atspindintis dabartinę situaciją. Tikrai norėtųsį pamatyti keletą senbuvių su ginklu, mūšio lauke, kelenčius būrį į paskutinę ataką. URAAAAAAAA!!!!!!!!!!..........

Biški užsisvajojau. :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 54
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Tokiom aukštom frazėm chebra pradėjo "postinti", kad man paprastam žmogeliui iš kaimo net minties gija nutrūko. Nebesuprantu į ką tema išsirutuliojo. Patiko mintis surinkti visus nusipelniusius airsofto didvyrius viename mūšio lauke. Įdomus geimas turėtų gautis. O šiek tiek pasistengus gal net pavyzdinis - atspindintis dabartinę situaciją. Tikrai norėtųsį pamatyti keletą senbuvių su ginklu, mūšio lauke, kelenčius būrį į paskutinę ataką. URAAAAAAAA!!!!!!!!!!..........

Biški užsisvajojau. :D

jei tip norisi, tai kodel nevaziavai i Balcan Conflict 2? Ten buvo senbuviu su ginklais, daug sauke  ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jei tip norisi, tai kodel nevaziavai i Balcan Conflict 2? Ten buvo senbuviu su ginklais, daug sauke   ;)

Toli važiuot, vienam neapsimoka, kuras pigyn neina. Taigi kolkas apsiriboju Vilniaus apskrities geimais.

Va demoratiją žadu Pabradėj įvedinėt. Bus pirmas didesnis mano geimas. :ph34r:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...