Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Žaidimas sekmadienį Vilniuje , Kariauk.lt 1 Lygis


kariauk
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 71
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Dar klausimeli turiu, nuo kiek metų priimate žaisti? Ar reikia man skambinti ir tartis dėl nuomos ir užsiregistruoti? ar pakanka čia parašyti? Kaip elgiasi nušauti žaidėjai? Ta prasme miršti ir lauki kol kažkuri kita komanda irgi visa bus nušauta ar kaip :)?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar klausimeli turiu, nuo kiek metų priimate žaisti? Ar reikia man skambinti ir tartis dėl nuomos ir užsiregistruoti? ar pakanka čia parašyti? Kaip elgiasi nušauti žaidėjai? Ta prasme miršti ir lauki kol kažkuri kita komanda irgi visa bus nušauta ar kaip :)?

siulau paskaityti http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?/topic/478-lietuvos-straikbolo-taisykls/

del nuomos geriausia paskambint

1 Lygis

 

Žaidimas skirtas visiems žaidėjams turintiems savo įrangą, nuomininkams, nepilnamečiams nuo 16 metų (su tėvų leidimu) . Šio lygio žaidimai trunka nuo 3 iki 5 valandų. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas bus paaiškinta prieš žaidimą. Bet kartais pasibėgiojus jau norisi ir palaukti...

 

 

Dar klausimeli turiu, nuo kiek metų priimate žaisti? Ar reikia man skambinti ir tartis dėl nuomos ir užsiregistruoti? ar pakanka čia parašyti? Kaip elgiasi nušauti žaidėjai? Ta prasme miršti ir lauki kol kažkuri kita komanda irgi visa bus nušauta ar kaip :)?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...