Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Žaidimas sekmadienį 2013 06 09


botanik
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Data : 2013-06-09

Laikas : 11:00-16:00

Žaidimo lygis : I

Dalyvio mokestis : 15lt

Žaidimas vyks pagal bendras LSB taisykles.

Registruokitės šioje temoje

Koordinatės:http://www.maps.lt/map/default.aspx?lang=lt#obj=556620;6063301;Pa%C5%BEym%C4%97tas%20ta%C5%A1kas;&xy=556779,6063259&z=5000&lrs=orthophoto,stops,zebra

Operacijos pradžia:11 val.

 

- Draudžiama akla ugnis (t.y. kai šaudoma nežiūrint į ką).

- Draudžiamas radijo ryšio trukdymas, pasiklausymas.

- Pataikymas skaitomas pataikius į bet kurią vietą (koją, ranką, kapišoną, kepurę)

- Rikošetas skaitomas kaip normalus pataikymas tik lauke. Pastatuose rikošetas nesiskaito.

- Pataikymas į ginklą - žaidėjas 'pašautas'

- Žūsta - Tyliai...

- Nušautas žaidėjas negali naudotis radijo ryšiu, savo komandos draugams pasakyti kur randasi priešinikai, iš kur šaudo ir pan.

- Draudžiama, granatose naudoti KORSARKA petardas, galingesnes nei Zuki (su vienu knatu) ir 4 korsaras petardas.

- Naudoti tik petardas (be žirnių ar pupų) taip pat draudžiama.

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kaip naujokas norėjau paklausti (kadangi viršuje mažai informacijos), aš su dar 2 draugais norėčiau sudalyvauti, tačiau mes neturime drabužių, ginklų. Ar galima būs išsinuomoti drabužius, ginklus vietoje kaip atvažiuosime, ar reikia pačiam iš parduotuvės ar žmonių nuomotis įrangą (kelnės, švarkas, akiniai, ginklas, šaudmenys)?

Jeigu man 17 metų reikia tėvų leidimo?

 

Ačiū.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kaip naujokas norėjau paklausti (kadangi viršuje mažai informacijos), aš su dar 2 draugais norėčiau sudalyvauti, tačiau mes neturime drabužių, ginklų. Ar galima būs išsinuomoti drabužius, ginklus vietoje kaip atvažiuosime, ar reikia pačiam iš parduotuvės ar žmonių nuomotis įrangą (kelnės, švarkas, akiniai, ginklas, šaudmenys)?

Jeigu man 17 metų reikia tėvų leidimo?

 

Ačiū.

Žaidimas skirtas visiems žaidėjams turintiems savo įrangą, nuomininkams, nepilnamečiams nuo 16 metų (su tėvų leidimu)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

esu naujokas, prisijunkciau tik nezinau tiksliai vietos kur renkamasi. pagal duota plana bus sunku rasti pirma karta.

 

Keliu Vievis-Trakai 9-tas kilometras, jei nuo Vievio vaziuot, posukis i desine, nuo pagrindinio kelio pora simtu metru, zaidimo vieta prie pat pagrindinio kelio. Jei visgi nerasi skambink 867044417.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...