Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Pasiulymas susitaikyt...


Rekomenduojami pranešimai

Commendante, tu nepyk, žinoma, tačiau mano du centai:

1. Tolerancija labai dažnai dangstosi paprastas pox...izmas. Netaikau to tau. 

2. Ne su visais ĮŠEINA gyventi draugiškai, nes yra žmonių, kurie tiesiog negali elgtis kaip lygus su lygiu su kitais. Jie arba vaikšto "po", arba yra "virš". Gyvenimo faktas ir pastebėjimas iš šono su Partizanų situacija. Kiek metų tesės tylūs bandymai gyventi draugiškai? Tai va.

3. Pingas čia ne iš geriausios pusės pasirodė... eilinį kartą :D Beeeeeeeeet - kaip sako rusai, ir pas mane snukutis pūkuose :)

4. Vilniuje matau nusistovėjusią terpę. Yra senbuviai, kurie vienas kitam neretai iki gyvo kaulo atsibodę (kaip nesėkmingoje santuokoje) arba skiriasi požiūris į airsoftą, yra komerciniai Vismaliukai, t.y. vienaip ar kitaip naujokų kalvė. Ir yra morozai, kuriems neretai neužtenka proto netgi suprasti, kad nepriima jų "į draugus" ne todėl, kad jie kietesni už visus, o todėl, kad morozų ir šiaip aplinkui pakanka - kam dar laisvalaikį gadint :)

 

O šiaip, pati idėja, kad reikia mažiau smukdyti NORMALIAI MĄSTANČIUS naujokus (o ne tuos, kurie nesugeba surasti forume "koks "airsoftas" gali pramušti traktoriaus dureles" ir atsakymo į klausimą, "kodėl, jei aš esu normaliai mąstantis penktokas, tai negaliu žaisti airsofto su dėdėmis be tėvų leidimo?") ir bent jau seniams draugiškiau gyventi tarpusavyje yra verta dėmesio ir pagarbos. Kaip jau ir minėjau - Klaipėdoje tokių problemų yra mažiau. Mažesnis miestas, žmonės... ne tokie.... eeeee... kultūringi....  :wub: Tai ir gyvenam kaip viena didelė šeima, nors tai nereiškia, kad susitikę visi į dantenas bučiuojamės - yra irgi trinties, bet ji netrukdo žaidimus rengti. O jei atsiranda koks visiškai atšalęs tipas, tai jo į žaidimus tiesiog niekas nebepriima. Ir taškas. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 54
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Šiaip 2-3 "lygio" žaidimai skelbiami iš anksto =) Tai gi dar neaišku, kas ka užgožia) 1 lygio pasišaudimai skelbiami už savaites dažniausiai, rimtesni - už keleta sav, net men.

Kai komanda arba atskiras zaidejas vietoje rimtesnio geimo I paprastesni važuoja - tai ju toks ir reikalas, ka padarysi.

Buna nemaloniau kai skirtingose miestose daromi vienu metu 2 rimtesni geimai, tas nlb gražu, tada tas kas antras paskelbe - automatiškai rediska buna. =) Tas jau rimčiau.

Pvz taip buvo su sezono atydarymu, kada klaipedoje buvo po jo anonso paskelbtas balu žaidimas ir keletas komandu ir žaideju I sezono atidaryma neatvažiavo.

Na balu asmeniškai sunku kaltinti... aišku kas tampo vadeles.

O susitaikyti ir aš kadaise siuliau... Ir geima dideli bendra padaryti. Kur jau susitaikysi, kai GM klube virš puses žmoniu sedi, kurie žaidimu nei neorganizuoja, nei žaidžia.. Skeptikas teisus, grietinele tokia grietinele =)

Typa, vbrosas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, retai rasau bet pabandysiu :)

 

1)"Pavasarinis šaukimas" buvo pirmo lygio žaidimas, kuriame trecdalis zaideju buvo nuomininkai.

 

2) Iš kur ta info kad Balu ir co. daromus zaidimus koreaguoja kazkas kitas? Pries skelbdami tokia info susisiekite su manimi ir jums bus atsakyta i visus klausimus.

 

 

Pagarbiai Balu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na, daromi žaidimus visada atsižvelgiam ir gerbiam kitus organizatorius. Del koregavimo - tai mada paimta labia panaši =)

Tuo pačiu noriu pasakyti, kad pačio daromi 1 lygio žaidimai yra pakankamai aukštos kokybes, palyginus su kitais, vilniuje sedinčiais, daromais. Taip kaip ir pagyrimas, ir kaip ir priekaištas - del butent to konkretaus atvejo.

Pasielgta buvo nedraugiškai, sakyčiau, kiauliškai. O pasiteisinimo priežasčiu visos rediskos turi.

Kalbetis telefonu aš nlb moku ir megstu. Gal kada taip pakalbesim prie alaus. Be "advokatu" ir "lelininku" =) Jei bus noro, aišku

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos, su visa pagraba, bet nereik pradet vel aiskintis santykius forume. Suprantu, kad vieni ir kiti turi tam tikru nuoskaudu, taciau temos mintis, kaip visiem susitaikyt,o ne dar labiau susiriet. Gal papubikim Leopoldais ir (visu musu esamu ir busimu sio hobbio megeju labui) gyvenkim draugiskai. Arba bent jau pasistenkim. A? 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos, su visa pagraba, bet nereik pradet vel aiskintis santykius forume. Suprantu, kad vieni ir kiti turi tam tikru nuoskaudu, taciau temos mintis, kaip visiem susitaikyt,o ne dar labiau susiriet. Gal papubikim Leopoldais ir (visu musu esamu ir busimu sio hobbio megeju labui) gyvenkim draugiskai. Arba bent jau pasistenkim. A? 

Tam, kad susitaikyt, reiketu išsiaiškint del ko reiketu tai padaryti. Nes kitaip - atseit problemu nera, o nesusipratimai yra =) Tai iš pradžiu paviešinam visus faktus, išgrininam, po to ir bus aišku, kaip ieškoti sprendimu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O gal tiesiog "sglotniom etu gorkuju piliuliu" ir viska pradedam nuo 0 tik su patirtim kaip NEREIKIA daryt? Nes pradejus viesint faktus, kiekviena puse temps adijala i save ir dar labiau bus susibarta. Juk jau ne syki taip buvo ir is to nieko nesigavo. O nesutarimu aiskinimui pasilikit vakara po zadimo ir prie bokalo alaus. Grynas oras, ir siek tiek apraplestos kraujagysles, kuriu deka daugiau kraujo i smegens ir ziu, turesim isprestas bedas. Biski utopine svajone, bet "a vdrug" ?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O gal tiesiog "sglotniom etu gorkuju piliuliu" ir viska pradedam nuo 0 tik su patirtim kaip NEREIKIA daryt? Nes pradejus viesint faktus, kiekviena puse temps adijala i save ir dar labiau bus susibarta. Juk jau ne syki taip buvo ir is to nieko nesigavo. O nesutarimu aiskinimui pasilikit vakara po zadimo ir prie bokalo alaus. Grynas oras, ir siek tiek apraplestos kraujagysles, kuriu deka daugiau kraujo i smegens ir ziu, turesim isprestas bedas. Biski utopine svajone, bet "a vdrug" ?

Tai patirties kaip nereikia daryt kai kam net ir nereikia =) Ir nuo 0 čia nepradesi, yra susiformavusi bendruomene, vipai, kurie apart savu vipu nieko negerbia. Tu viska nominaliai kaip ir comandante teisingai rašai ir sakai =) Bet tai viskas, deja, utopija.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos,

 

vardan kokybisko šratasvydžio bei forumo tvarkos bei vyriskos draugystes, BALU ir Co atviri ir ištiesia bendradarbiavimo ranka.

 

Kas del Pavasarinio šaukimo ir Lietuvos atidarymo renginio: tikrai nenorejome niekam pakenkti ir ateityje komunikuodami manau isvengsime tokiu nesusipratimu. SORRY

 

Tik taip kolegos isiesim is susidarusios 2013 metu šratasvydžio krizes. Ir 2014 metų sezonas manau bus žymiai kokybiškesnis  ir be intrigu.

 

 

Laimonas

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos,

 

vardan kokybisko šratasvydžio bei forumo tvarkos bei vyriskos draugystes, BALU ir Co atviri ir ištiesia bendradarbiavimo ranka.

 

Kas del Pavasarinio šaukimo ir Lietuvos atidarymo renginio: tikrai nenorejome niekam pakenkti ir ateityje komunikuodami manau isvengsime tokiu nesusipratimu. SORRY

 

Tik taip kolegos isiesim is susidarusios 2013 metu šratasvydžio krizes. Ir 2014 metų sezonas manau bus žymiai kokybiškesnis  ir be intrigu.

 

 

Laimonas

Na, раз пошла такая пьянка, aš irgi tokiu atveju atsiprašau, jei buvau pernelyg fantazuojantis Balu kaltinimose. Tikekimes, kad ateityje neiškils tokiu nesusipratimu... Ir tikrai, sujungus realiai kuriančiu orgu idejas ir patirti, kažka bendro išeitu sumegzt, su gera integracija. =)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu darai renginį, esi už jį atsakingas savo pinigais, investuoji savo laiką, savo jėgas tiek kaip žmogus, komanda ar verslas ir matai, jauti kad yra galima rizika, kad tam tikrų žmonių buvimas gali sušikti šitą šventę, kartu kelia riziką tavo investicijai padaryti gražią šventę - aš manau, kad tu turi pilną teisę nekviesti žmonių, kurių nenori ten matyti. Anoks čia vipizmas. Jeigu tau nerūpi padaryti masini pinigų surinkimą, tai nereikia masinio dalyvavimo. Dėl datų persidengimo - ar čia nėra konkurecija, kad žmonės gali pasirinkti kur važiuoti? Jeigu važiuoji iš Kauno į Klaipėdą, o ne į Vilnių, tai gal Klaipėdoje geresnį geimą tikisi apturėti? Bet tada argumentuojame, kad nei į vieną geimą normaliai žmonės nesusirenka. O tai gal dėlto, kad tiesiog turime Lietuvoje ne susiskaldymą, o diferencijaciją. Kur kiekvienas atranda airsoftą skirtingose formose protingose ribose ir važiuoja į tuos žaidimus, kurie arčiau širdies žmonės ir scenarijai (ar jų nebuvimas). Dėl sezono atidarymo ir uždarymo - atvirai nesuprantu čia tų atidarymų ir uždarymų. Čia kaip ir vainikuojanti šventė turėtų būti, kurią daro visi, kuri būtų auksčiau komercinių interesų, bet ji tokia nėra. Todėl galime bet kurį geimą pakrikštyti sezono atidarymų, III ketvirčio sezono atidarymu, vasaros sezono uždarymu IR rudens sezono atidarymu. Uždarinėkite kiek norite. Vistiek marketingas. Niekas čia nepradės rašinėti, kad aš taikuosi su tuo ir tuo. Gerai tik tiek, kad čia visi išreiškia viešą norą užbaigti kažkokias tariamas ir realias dramas... Viešumas gerai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Beda tame, kad viskas sioje temoje suversta i viena kruva. Skamba graziai "susitaikykim" taciau tai tik eilinis trollinimo skatymas.

Gal atskirkim viena nuo kito. Taigi mano manymu egzistuojancios "problemos":

 

1. Organizatoriu "nedraugyste", zaidimu datu dubliavimasis

2. Silpnas zaideju aktyvumas

3. Nepagarbus (svelniai tariant) vienu asmenu elgesys kitu asmenu atzvilgiu.

 

1.Kas su kuo suri susitaikyti? Organizatoriai? Cia tipo Maxima turi susitaikyti su Rimi arba su Norfa? LNK su TV3? Tegul buna nors 10 zaidimu viena diena. As vaziuosiu pas tuos organizatorius, kuriu zaidimai man labiau patinka. Jeigu patinka visi, nieko nepadarysi. Teks sudeti prioritetus. Cia naujoku "problema", kuriems norisi kiekio, o ne kokybes.

2. Kas su kuo turi susitaikyti? Jeigu as nenoriu vaziuoti i zaidima (vestuves, gimtadienis, nuolaida degtinei, atostogos), as nevaziuosiu. Ir man poch.. ar organizatoriai draugauja ar ne. Ir ar tai didziulis visu laiku zaidimas ar 1 lygio pasisaudymas. 

3. Kas su kuo turi susitaikyti? Zmogus, kuri vadyna py..ru su tuo, kas ji taip pavadino? Nuo to iskart padides zaidimu lankomumas?

 

Mano siulymas: tema rakinti ir zaisti airsofta.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Viešumas gerai.

Truputi nesupranti situacijos, mano manymu. =) При неправильных предпосылках невозможно сделать правильные выводы. Sorry, nžn kaip предпосылки lietuviškai. Matomas grynai vartotojiškas požiuris, aš ji suprantu, bet nepalaikau. Sorry.

Dabar del Deimos triju punktu.

1. ir 2. Butu gerai nedubliuoti žaidimu, ypač nekomerciniu ir vienodo lygio. Tie, kurie daro geimus iš entuziazmo, ruošiasi ilgiau, ideda daugiau darbo ir dušios I busima geima, rizikuoja daugiau, jei galima taip išsireikšti, už tuos, kuriems ta pačia diena tik eilinis kartas surinkt pinigus. Žaideju silpnas aktivumas - tas pats, ir nekorektiška lyginti žaidimu organizatorius I Maximas ir Norfas =) Kazkas gal ir Maxima, bet pvz Vilkai - tai greičiau retos arbatos ir kavos parduotuvele, kurios tikslas daugiau ne uždirbti, o parodyti neragautu dar produktu. Aišku, ne visiem tas reikia, del to kursim mažesnius geimus, žudyt nemokinsim =)

3. Siuntimo viens kito tiesioginio kaip ir nera, yra tiesiog itampa tarp kai kuriu žaidimu orgu ir automatiškai besiburiojančiu aplink juos komandu. Del to ir skyla bendruomene, atsiranda nesusipratimai. Jei didesnio žaidimo kepureje tokie neva siuntejai ir gavejai susivienins, bus ir komandu, bus ir aktyvumas =)

O jei rakinti tokias temas ir tiesiog žaisti airsofta, tai taip ir žaisim kruvelem lengvus pasišaudimus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labai nesinorejo veltis i diskusija, bet:

 

1. ir 2. Butu gerai nedubliuoti žaidimu, ypač nekomerciniu ir vienodo lygio. Tie, kurie daro geimus iš entuziazmo, ruošiasi ilgiau, ideda daugiau darbo ir dušios I busima geima, rizikuoja daugiau, jei galima taip išsireikšti, už tuos, kuriems ta pačia diena tik eilinis kartas surinkt pinigus. Žaideju silpnas aktivumas - tas pats, ir nekorektiška lyginti žaidimu organizatorius I Maximas ir Norfas =) Kazkas gal ir Maxima, bet pvz Vilkai - tai greičiau retos arbatos ir kavos parduotuvele, kurios tikslas daugiau ne uždirbti, o parodyti neragautu dar produktu. Aišku, ne visiem tas reikia, del to kursim mažesnius geimus, žudyt nemokinsim =)

 

2013-09-22 Musu komanda vaziuoja i Vilku organizuojama zaidima. :) Jeigu priimsit zinoma.

 

3. Siuntimo viens kito tiesioginio kaip ir nera, 

 

http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?/topic/10204-tolikas-co/

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As nekalbu apie toliko sindroma, mane jis irgi nx siunte ir Vilkam grasino =) Tai iš viso buvo keistas atvejis Lietuvos airsofte.

Priimsim, žinoma =) Man išvis tie prierašai del registracijos atmetimu yra tik formalumas. Išskaitant klinikinius atvejus. Be to žaidimas ne visai "pure" Vilku, jis jungtinis.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Truputi nesupranti situacijos, mano manymu. =) При неправильных предпосылках невозможно сделать правильные выводы. Sorry, nžn kaip предпосылки lietuviškai. Matomas grynai vartotojiškas požiuris, aš ji suprantu, bet nepalaikau. Sorry.

 

" jei neteisingi prielaidos negalima daryti teisingas išvadas"

 

Google Translate

 

Sarachen, aš džiaugiuosi, kad atkreipiau tamstos dėmesį ir kad teikėtės įvertinti mano situacijos nesupratimą, kaip antai mano prielaidų supratimo teisingumą ir išvadų darymą. Nežinau kaip čia lietuvikai pasakyti.. I will forever be grateful.

 

Bet kadangi čia laisva Lietuva... Man tai px, įvardinkite mano požiūrį kaip vartotojišką ir apsimesk,kad jį supranti. Gali mane apkaltinti ir nihilizmu, krikščioniško airsoto tradicijų žudytojų ar dar kokio Garliavos judėjimo antikristu.

 

Tau patinka punktais. Klausimai žinančiam:

    [*]Koks būdas tavo nuomone nustatyti kokio lygio bus geimas, kad įvertinti ar verta derinti datas ar ne? Ir ar jis bus nekomercinis? Čia pelnas yra - komercinis, nėra - nekomercinis. Jeigu 15 lygis, tai jau nėra bunkerių ir bus košės? Apskritai kas yra Lygis? Čia gal kažkas paimti iš Ežio ir Omnitel reklamų? Būtų įdomu išgirsti žinančio prielaidas ir sudarančio faktus...

    [*]Ar jūs savęs tamsta tiesiogiai ar netiesiogiai neasocijuojate (viešai ar neviešai) su kuria nors žinoma, o gal kitiems nežinoma šrašasvydžio organizatoriais ir/ar pardavėjais kurie save viešai reklamuoja elektroninėje erdvėje? Jeigu nesupratai pasakyk, patikslinsiu klausimą, gal perdėn korektiškai pasakiau.

O mano prielaidai atvirai - tu teigi kad esantis geresnis organiatorius už kitus, nes galite pasiūlyti tai, ko niekas nesugalvos, jūs duodate daugiau nei bet kuris kitas organizatorius, jums žaidimas tai ne eilinė diena surinkti pinigus. Todėl darau galimas išvadas, kurioms tinka šis dalinai tinka šis priežodis "a man who is his own lawyer has has a fool for a client". Pardon, bet kad jau pradėjome užsieniniškai kalbėti!

 

Ir labai laukiu išsamaus pasvarstymo "lygio" klausimu.

 

Formalus prierašas, kad čia asmeninė nuomonė, nesuderinta S8PMC komanda ir jos nariais.

Redagavo J.J.Simpson
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Suprantu tavo agresija =) Manau tau tiesiog reikia sukurti pora trejeta scenariniu geimu, gal tada bus lengviau tau ir atskirti viena nuo kito, ir trečia nuo ketvirto.

Asmeniškai aš neskiriu žaidimu i lygius - mano idejos yra experimentines ir sunkiai airsoftui pritaikomos. Nesakau kad niekas taip negali) Nejaugi niekas negali platint retos arbatos ar kavos? Ypatingo talento tam nereikia, patikek. Reikia tik noro ir truputuka fantazijos, derinant prie airsofto realiju. Pvz Stalkeris anarchistu pranoko visus lukesčius kiek girdejau, deja negalejau sudalyvaut.

Su komercinem strukturom airsofte niekada nebuvau susijes, visos mano narabotkes buvo nemokamas smegenu produktas =) Nes nesu profesionalas žaidimu kurime, manau pinigai šitam reikale tik blogyn, nesu iš airsofto žaidimu kurimo gyvenantis, kad del to butthurtauti perdaug.

Bet jeigu tau asmeniškai aš atrodau kvailys ir žaidimai Vilku - kvailiški - na gi, aš gerbiu ir tokia nuomone =) Coca-Cola daugumai vartotoju geriau už arbata, bet tai nereiškia, kad tas arba anas ojektyvus blogis arba subjektyvus geris.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kvailais nieko nelaikau. Nei tavęs, nei Vilkų ir t.t. Nepradedam savęs gailėtis.

 

Varai tokį gudrų PR'ą, kad visi pasaulio VIP'ai pavydėtų.

 

Tu tiesiog susimažink tikėjimą, kad esi toks nomer 1 - dabar tavo žodžiai ir mintys būtent apie tai. Kai susitrauks, tuomet bus lengviau tikėti pasiūlymais susitaikyti kitiems (ne man, kaip sakei aš vartotojas, toks kurio nuomonė jokiam orgui nerūpi, bet vėlgi nereiktų pradėti savęs gailėtis) Esi prisidėjęs prie dabartinės situacijos padarymo tokia kokia ji yra - pradėk nuo savęs.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad tu tiesiog perdaug mastai už kitus =) Nesuprantu, iš kur tiek skausmo.

Tavo nuomone, kaip ir bet kuriu žmoniu, man rupi visada, jei žmogus kalba, klauso, suprantamas ir suprantantis.

Mano, kaip tu sakei, PRas nei man nei niekam kitam ypatingai nereikalingas - nei aš iš to ko turiu, nei ko man reikia. Pamačiau tema, parašiau, kaip ir tu, kaip ir bet kas kitas, turiu tam teise =) Žaidimu organizavimas man tik hobis, populiarumo airsofto bendromeneje man nereikia, pinigu aš iš to neuždirbu. =)

Ir tarp kitko, visada pradedu nuo saves, kaip ir sakiau, neturiu niekam pykčio, su Balu mes subendravom PM, Lukashenka buvo pas mus žaidime ir bendravom prie laužo, visada esu atviras dialogui, darem bendru žaidimu ir su Luka, ir su Eskadronu, ir su Kardais, siulom ir kitoms stambioms komandoms bendrauti tuo klausimu... nes bendrai daromi žaidimai visada buna idomesni.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ech... tema pradejau su sia mintim... kai pamaciau komentarus,tai issigandau ir supratau,kad nieko nebus...

 

Paskutinies vilties komentaras!!!! 

 

Pradedamas POST'a turejau durna ideja...po visu diskusiju -  paskelbti Vismaliuku zaidima "APVALAUS STALO RITERIAI!!!"

 

I kuri norejau pakviesti VISAS KOMANDAS,VISUS(neprisidirbusius) LSB narius, o zaidimo stilius butu - "Festivalke", t.y. kas noretu pasisaudyt - eitu "mesos",taciau dauguma pakeptu saslykus ir galu gale issprestu visus nesutarimus :)

 

Taciau as pasiduodu :(

Nesu GM klubo naris...nesu autoritetas...matau,kad diskusija virto eiline "SantaBarbara"...

 

TAD LABAI PRASAU !!!

KARIAUK.LT (kaip be butu - manau esate VLN LSB "variklis") - PASKELBKITE SI ZAIDIMA! o veliau jau kaip bus... turesime ramia sazine,kad viskas buvo padaryta...

 

Tema noreciau uzdaryt...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...