Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Pareiškimas - UŽ AIRSOFTĄ BE CHAMIZMO.


Simas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 291
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Esme tame, kad kartais, gerbiant kitus ir bandant išgauti kažka gero, reikia žaisti pagal taisykles. Nieko naujo nepasakiau, gyvenime irgi turime laikytis tam tikru morales normu, istatymu, galu gale jei simfoniniame orkestre visi prades grot kiekvienas savo - bus nemaloni kokofonija.

Tavo mintis suprasta, jei noresi sudalyvauti Vilku žaidime ir laikysies taisykliu - galesi but reabilituotas =) Nesiciklink ant straikbato styliaus. Žmogus gyvena del ivairoves, o ne del standartišku ir vienodu veiksmu, ypač su 3 aukštaisiais išsilavinimais =)

 

 

o kas sake, kad as ciklinuos ant SB... man svarbiausia, kad iseigines nepraeitu be kovos :lol: kuo skirtingiau tuo idomiau...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

o kas sake, kad man kazkas nepatinka ? tu kazka painioji... ir kur ash turechiau eit ? chia LSB as ten kuriu turiu but... tiesiog ash su savo nuomone, bet ash niekam jos nepershu... jus zaiskit kaip jus norit, ash zaisiu kaip ash noriu... kame problema ?

tiesiog dalinames mintim :lol:

 

OK, tai pradekim nuo pradziu:

ŽMONIŲ, TURINČIŲ SAVO AEG DĖMESIUI !!!!!!!!!!!!!!!

LAISVAI SAMDOMI KARIAI (REGISTRACIJA TIK NUO 18 METŲ)

 

Sarachem, vel labai teisingas pastebejimas del Lietuvisko straikbolo tradiciju! Nemazai teko bendrauti su uzsenieciais, isklausyti ju nuomones po sudalyvavimo lietuskuose geimuose. Tikrai turim ko didziuotis!

 

Kam patinka "taktinis/sportinis straikbolas", kas megsta dazasvydzio tipo "mesmale" tik su airsftiniais giklais, kas patenkina savo kompleksus surinkes daugiausiai "fragu"- savas kelias! Bei: "flag v ruki, barana барабан na seju, pero v zadnicu da parovoz na vstreciu"! :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

E, maza faka, ka tu baiges?

Del SB pasiruosimo, na nepasikuklinsiu pagaliau: manau, kad: is visu tu kurie cia kalba apie kilometrus ir t.t. as esu nuejes(nubeges) daugiausia. Manau, kad net i SEAL'us galeciau pretenduoti del to. :D :D Ir BLET (labai atsiprasau), kai tu pradedi pypauti, apie tai, jog mano nepasirengimas kaltas del to, akd jie atrodo nenukaunami, as pasakyt galiu tik tiek: MAKLAUDAS ir tu bene busi (na jei netoks visiskai grynas, bet toks, kuri reik bent kelis kartus patarkuot, kad pasiduotu..)... Nes tik tokie gali pries tokius atsilaikyt... Jei ne - labai atsiprasau uz panaudota zeminanti termina. Tiesiog, net ju deka ismustus dantis paskaudo prisimnus ju zaidima.. :S

Ai, nors ne... Karta buvau apejes du Partizanus, tokiam karjere, ir zinok kai serija pratraukiau per nugara - isejo abu. Vistik jie mirtingi. Bet saut reik is keliu metru. :S

Ir jo, labai smagu buvo, kai apeini, islendi is uz metro, sakai pif paf (na, gaila zmogaus vistik), jis atsisuka (nepataikei, dar pasako) ir is metro tau serija per galva pratraukia - na dziaugiuosi, akd komandos draugas salia buvo, nes buoze jau kilo...

Reziumuojant (as ir du aukstuosius greit turesiu (na, beveik greit :D :D ), cia kad ne toks nabagas pries tave jausciausi), ju komandoje: 0 zmogisko supratimo, 0 kitu zaideju gerbimo, 0 noro socializuotis ir t.t. aciu uz demesi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prinokusio šudo lopeta ant ventiliatoriaus visada pagyvyna penktadieni. =)

 

Na gaila ,bet pas mane sudai ant ventiliatoriaus nekaba ir su dujokauke nevaikstau :) nelabai supratau prie ko cia ,,trolis''...Sioje temoje kalba krypo gal kokius 5 kartus ,o izeisti nieko nenorejau.Visdelto atsiprasau jeigu kamnors mano postas pasirode neatitinkantis forumo etikos.Gero penktadienio vakaro
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na gaila ,bet pas mane sudai ant ventiliatoriaus nekaba ir su dujokauke nevaikstau :) nelabai supratau prie ko cia ,,trolis''...Sioje temoje kalba krypo gal kokius 5 kartus ,o izeisti nieko nenorejau.Visdelto atsiprasau jeigu kamnors mano postas pasirode neatitinkantis forumo etikos.Gero penktadienio vakaro

 

O jie ir nekabes, mesk ant veikiančio, ir apsuku padidink. =) Tokiu atveju dujokauke tikrai tave gali išgelbeti.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

E, maza faka, ka tu baiges?

 

 

Vilniaus kolegija - bankininkyste - aukstasis neuneversitetinis, ekonomistas.

 

mikolo riomery - viesojo sektoriaus ekonomika, aukstasis uneversitetinis, ekonomistas.

 

ten pat - magistrsas - viesojo sektoriaus ekonomika...

 

begimas mano nestiprioji puse, shiaip begti tik tam, kad begti manes neprivers...

 

bet flanguot mano megstamiausias uzseemimas...

 

shiaip, kad dantu neprarast skirtos kaukes ...

savaime aisku su straikbatu ne pasivaikschiojimas po mishka, turi pilnai but pasiruoshes :lol:

 

niekas negyvena amzinai :rolleyes:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vilniaus kolegija - bankininkyste - aukstasis neuneversitetinis, ekonomistas.

 

mikolo riomery - viesojo sektoriaus ekonomika, aukstasis uneversitetinis, ekonomistas.

 

ten pat - magistrsas - viesojo sektoriaus ekonomika...

 

nuvylei. :s

 

ei, o tai koks tada tas tavo pasiruosimas fizinis? :o juk bas SB reik pabegiot... O tau begiojimas nepatinka... Kazkas cia ne taip... :S

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O tu laukei жележнодорожный, кулинарный и строительный институт? =)

 

bent VU, KTU ar ISM...

Viskas kitkas LTU - fuflo. Neįsižeiskit tik. Užtektų Lietuvoje šitų trijų.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nuvylei. :s

 

ei, o tai koks tada tas tavo pasiruosimas fizinis? :o juk bas SB reik pabegiot... O tau begiojimas nepatinka... Kazkas cia ne taip... :S

 

ash jaunystei praejau daug visokiu sporto saku...

 

pabegiojimu buna skirtingu, pvz; 10 km begti tam, kad begti nelabai, man labiau plaukimas prie sirdies :rolleyes:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ash jaunystei praejau daug visokiu sporto saku...

 

pabegiojimu buna skirtingu, pvz; 10 km begti tam, kad begti nelabai, man labiau plaukimas prie sirdies :rolleyes:

 

Tai kaip cia gaunas, maza faka: pasiruosimas kaip ir geras ir rankos atrodo pas mane tiesios ir ginklas normalus, tai kas tada kaltas, kad partizanu kaikurios personos atrodo, kaip GOD MODE ijungusios? :o O ka tada sakyti tiems, kurie ir specuros duonos ragave? :o irgi meluoja? irgi nepajuda, bei nepataiko? irgi nedinamiski? Krume atsitupe ruko?? :D

 

Atejai, pasakei ir nebeliko, vienu zodziu... Smagu, kad tau patinka zaist su jais. Valio... Bet tegu negadina hobio kitiems. Ir cia prasymas, ne teiginys...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

okas tu dievas airsofto ? kad tu sprendi koks jis yra ar jis bus ? pfff japonai pirmi pradejo, ir jie tikrai labiau zino uz tave kam skirtas airsoftas.

 

Grok, mažyli. Grok ir nesustok. Klausau tavęs ir neatsiklausau. :wub: :wub: :wub:

 

Dabar man viskas aišku. Reikėjo ne į kariuomenę eit, o CoD lošti - būčiau kietesnis. O kad tapti kietesniu airosfteriu, tai vietinius visus reikia ant trijų raidžių pasiųst. O tada patarimų klaust (eilė tvarka) pas tave - nes tu kietas. O paskiau jau pas japonų - nes jie airsoftą išrado.

 

Ačiū. Tu atvėrei man akis.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vilniaus kolegija - bankininkyste - aukstasis neuneversitetinis, ekonomistas.

 

mikolo riomery - viesojo sektoriaus ekonomika, aukstasis uneversitetinis, ekonomistas.

 

ten pat - magistrsas - viesojo sektoriaus ekonomika

 

Gerbiamasis. Kiek Jus sumokejote uz savo mokslus?

Visu pirma daugiau nei 5 metus prasimokes universitete darote 3 Klaidas jo pavadinime :-)

Visu antra, Jus turite ne tris, o du aukstuosius, is kuriu antras yra aukstesnio laipsnio ;)

Visu trecia, betkuriam gerbianciam savo issilavinima zmogui, butu daugiau nei geda uz kalbos stiliu, kuri tamsta sau leidziate :-)

 

P.S. O kolegija Jus baigete ar po keliu metu perejote i Mykolo Romerio Universiteta?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiamasis. Kiek Jus sumokejote uz savo mokslus?

Visu pirma daugiau nei 5 metus prasimokes universitete darote 3 Klaidas jo pavadinime :-)

Visu antra, Jus turite ne tris, o du aukstosius, is kuriu antras yra aukstesnio laipsnio ;)

Visu trecia, betkuriam gerbianciam savo issilavinima zmogui, but daugiau nei geda uz kalbos stiliu, kuri tamsta sau leidziate :-)

 

+1

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Straipsnio is Wikipedijos istrauka:

Priklausomybė nuo kompiuterio dažnai gali baigtis visišku įsitraukimu į virtualų pasaulį,

ypač tais atvejais, kai realybėje turima socialinių problemų - tada kompiuterinis pasaulis tampa tikrojo pakaitalu, į kurį galima įsitraukti ir pabūti didvyriu. Tai gali atvesti prie uždaro blogybių rato, nes vis mažiau puoselėjami socialiniai ryšiai mažėja, vienatvės jausmas stiprėja, dar labiau grimztama į virtualaus pasaulio liūną norint pabėgti nuo vienatvės. Priklausomybei vis stiprėjant žmogus gali tapti bedarbiu - to jis pats nelaiko tragedija, o tik kliūties pašalinimu, nes nuo šiol atsiranda daugiau laiko savo mėgstamam užsiėmimui – kompiuteriui.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias Trintukas

Nu kur tu Simai ?

 

Pirmam poste parasei kad turi FF zenkliuka , kuri galesi panaduoti bet kada.

 

Tai imk ji su savim i Rukla bei skambink viestuviu generolui, ir galesi bandyti savo gazdininmus paversti realybe. :D

Kiek zinau sveciu atvazios .

 

Jei nesilaikysi zodzio busi treplo.

 

Nepamirsk yra ir pries tokius kelio darbuotojus su zenkliukais kaip tu priemones (teisines) :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kur tu Simai ?

 

Pirmam poste parasei kad turi FF zenkliuka , kuri galesi panaduoti bet kada.

 

Tai imk ji su savim i Rukla bei skambink viestuviu generolui, ir galesi bandyti savo gazdininmus paversti realybe. :D

Kiek zinau sveciu atvazios .

 

Jei nesilaikysi zodzio busi treplo.

 

Nepamirsk yra ir pries tokius kelio darbuotojus su zenkliukais kaip tu priemones (teisines) :D

 

Tolikai, duok ir man truputėli dėmesio.

Keli vieši klausimai tau:

1) Kodėl buvo naudojama įžeidi kalba prieš LSB narius, kurie reiškė nepasitenkinima tavo komandos žaidimu?

2) Kodėl buvo atsisakoma gražiuoju susitikti ir viską išsiaiškinti civilizuotai?

3) Kokią naudą tau duoda visas šis cirkas, kuriuo tu dabar užsiimi?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias Trintukas

1) Kodėl buvo naudojama įžeidi kalba prieš LSB narius, kurie reiškė nepasitenkinima tavo komandos žaidimu?

2) Kodėl buvo atsisakoma gražiuoju susitikti ir viską išsiaiškinti civilizuotai?

3) Kokią naudą tau duoda visas šis cirkas, kuriuo tu dabar užsiimi?

 

Atsakysiu i sios klausimus:

1) turbut kalbi apie asmenini susirasinejima (tai neturetu liesti taves, o jei kazkas izeidinejo ir tave pats su juo ir aiskinkis)

forume nebuvo izeidinejama, ka negalima pasakyti apie Sima, Skeptika ...

Suraskit bet kokius necenzurinius zodzius sitoi temoi ir paziurekit kas POST'o AUTORIUS.

2) Grazioju siulyta susitikti daug kartu , paklausk Lukashenka kodel niekas is kitos puses nenorejo susitikti ir nieko spresti !

 

3) Paziurim kas pradejo tema (autorius) ir kas cia bando cirka suvaidinti.

 

O gal atsakys kas i mano klausimus kurie buvo kartoti net 2 kartus :)

 

Nes kitaip niekas nieko neitikino, dar tik labiau parodet savo 'AS' ir tiek.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 

O gal atsakys kas i mano klausimus kurie buvo kartoti net 2 kartus :)

 

Nes kitaip niekas nieko neitikino, dar tik labiau parodet savo 'AS' ir tiek.

 

 

Skaitant visa susirasinejima i VISUS jusu klausimus buvo atsakyta ne viena karta ir ne vieno asmens. Jei vis dar nematote jums suprantamo ir aiskaus atsakymo, siulau dar karta aiskiai uzduoti klausimus, papunkciui ir be nereikalingu isvedziojumu ir interpretaciju, tik tada galite sulaukti bent minimalaus konstruktyvumo.

 

Kas liecia, kodel as asmeniskai nenoriu dalyvauti Straikbat organizuojamuose zaidimuose: pirma as uz saugu airsofta! Man asmeniskai nera priimtinas zaidimas, kai yra leidziama sauduti is 1 m atstumo i bet kurias kuno dalis ir tai yra laikoma norma. Antra, as uz sazininga airsofta - t.y. jei as elgiuosi saziningai, tai to paties tikiuosi ir is oponentu, priesingu atveju tiesiog veltui leidziamas laikas, gadinama nuotaika ir zaidimas nebetenka prasmes, o zinodama, kad Straikbat organizuojamose zaidimuose dalyvauja Partizanai zinojau, kad saziningumo nesulauksiu.

 

Pabaigai, noreciau pridurti, kad jeigu Straikbat, kaip zaidimu organizatoriai, norejo savo susirasinejimais irodyti, kad ju organizuojami zaidimai yra verti kitu komandu demesio - deje ju pasirinktas elgesio modelis yra netinkamas. O jeigu Partizanai norejo sulaukt, bent kokio nors konstruktyvaus LSB palaikymo ir pagarbos, velgi elgesio modelis ir susirasinejimo stilius vercia elgtis priesingai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na man keista kad vos ne kiekvienam straikbatininku poste figuruoja lukashenka. Pas jus koks molotovo-ribentropo paktas su juo, gerbiamieji straikbatininkai?

Jei taip, viskas aisku - nesvarbu i kiek daliu skils Lietuvos airsoftas, svarbu kad bbsai ir "ginklai" butu perkami sklandziai.

"Ginklu barono" sindromas. ))

Dar karta pareiskiu, airsofto skilimas YRA pavojingas. Geriau gražinti sunus-paklydelius i LSB "bažnyčia", nei turet šalia kruva monstru-mutantu. Infiltracija vistiek bus neišvengiama, tame tarpe ir del kai kuriu veikeju silpnavališkos, "dveju kedžiu" politikos.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...