Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Žaidimas sekmadienį Šalčininkuose


kariauk
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Busiu pirmas pakomentaves

:rolleyes: :rolleyes:

 

Jei isbraukti "unreal" nuomininku "nemirtinguma" pirmoje dalyje(TIKRAI dar nebuvau su tokiu susidures,buvo net ne pikta,o labai juokinga :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ) - zaidimas patiko. Ypac patiko 2-oji faze,kai istikruju prisisaudziau. Aciu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jo nemirtingu buta belekiek , geltonuju komandoje ir be nuomininku ju uzteko , bet geriausi tie kur name paskutineje kovoje su full auto droze ... Nors tai buvo mano pirmas zaidimas ir pats buvau nuomininkas visvien smagiai praleidau diena . Geriausias atsiminimas bus, kai uz eglaiciu mane nusove iskeliau ginkla isejau ir dar serija gera gavau kol nesusaukiau "-GAL UZTEKS " :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu dedei tankistui,lapei,lakiui ir viktorijai uz gera kompanija,didelis dekui visiems,aciu ir maklaudams,vis linksmiau buvo :D

O jau kaip mesa lakste ir nemire,kokia ten mesa,ten cieli saslykai nemirtingi :D :D :D na ir vicirinkos uzdarymas baigesi stiklais :D

Dar karta visiems aciu uz praleista laika :) ...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu visiems uz dalyvavima, uz gera nuotaika ^_^ . Atsiprasome jei kilo kokiu nesusipratimu, stengsimes taisyti savo klaidas. Didelis ACIU - Kaktusui ir Lukasenkai uz geras nuotraukas, Tamerlanui, Maxxui, Maksimui, Chipui ir Lukasenkai uz pagalba organizuojant zaidima ^_^ BUVO SMAGU!!!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share

×
×
  • Sukurti naują...