Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Camel - back'ai


vypatukas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

naudoju toki berots:

http://www.opsgear.com/index/page/product/product_id/3718/category_id/324/category_chain/28,278/product_name/Camelbak+ThermoBak+3L

Na manau,kad camelis geriau nei gertuve. gertuve reikia issimt,atsisukt,po to vel idet ir pan. o cameli gali naudot praktiskai bet kada,atkimsi,atsuki kraneli ir gali palikt taip,kai nori patrauki. Be to cameli daugiau telpa.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau paklausti kas naudojate camel back'us? Ar juos apsimoka pirkti ar geriau paprasta gertuve?

 

Svarbiausia - žinoti tai, kad vandens atsargas neštis būtina. O kas yra patogiau, reikalingiau ir labiau priimtina - turi nuspręsti pats. Labai individualu čia viskas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svarbiausia - žinoti tai, kad vandens atsargas neštis būtina. O kas yra patogiau, reikalingiau ir labiau priimtina - turi nuspręsti pats. Labai individualu čia viskas.

 

Aš naudoju gertuvę... S8 tas jau ima nervinti ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As kazka anksciau girdejau, kad camel back'uose, jeigu ilgiau kaip diena pastovi vanduo ima daugintis bakterijos nu ir veliau ten vidurius paleidzia... As pats nelabai tikiu bet ar jum nera taip buve? :lol:

 

Pigiuose - tikiu. Brangesni buna padengti antibakteriniu sluoksniu.

 

Priedo - pas kai kuriuos airsofto karius gali buti, kad vidurius paleidzia ne nuo vandens, o nuo apsaudymo...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As kazka anksciau girdejau, kad camel back'uose, jeigu ilgiau kaip diena pastovi vanduo ima daugintis bakterijos nu ir veliau ten vidurius paleidzia... As pats nelabai tikiu bet ar jum nera taip buve? :lol:

 

Visų pirma - kaip minėjo kolega - orginalūs camelbak ir kiti rimtų firmų padengti antibakterine danga.

Antra - bakterijoms daugintis reikia šilumos ir šviesos. Jeigu pūslę kaip priklauso laikysi normaliame kapše su šilumos izoliacija (visi normalūs firminiai ją turi), kapšas nebus permatomas (permatomo reikėtų gerai paieškoti) - viskas bus gerai.

Mano kuprinėse esančiose hidracijos talpyklose truputį pasūdytas krano vanduo iki suvartojimo ir sekančio papildymo paprastai stovi ~6 mėn. Skonio pasikeitimo nepastebiu ir netriedžiu.

Jeigu esi iš tų žmonių, kur viešojo tualeto duris atidarinėja su pirštine - įmesk į pūslę antibiotikų tabletę ir išvis ramus galėsi būti.

 

Todėl aš naudoju ir camelback ir Huggies for airsoft.

 

Lenkiu galvą prieš patirtį ^_^

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiparasau skeptikas, as tik norejau informacijos...

 

p.s. ka as blogai padariau?

 

Arba temas sumaisei, arba nesupratau minties :) Lygu tais viska parasiau?

 

Beje, lietuviskoje gertuveje plastmasineje ilgiau triju dienu vanduo retai normalus issilaiko. Su camelback'ais arba amerikietiskais gertuviu analogais - jokiu problemu ir dvi saviates, ir ilgiau vandeni islaikyti, jei reikia (6 men., va Tankystas minejo).

 

Del informacijos gavimo - viskas super. Kuom galesim, padesim.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Arba temas sumaisei, arba nesupratau minties :) Lygu tais viska parasiau?

 

Beje, lietuviskoje gertuveje plastmasineje ilgiau triju dienu vanduo retai normalus issilaiko. Su camelback'ais arba amerikietiskais gertuviu analogais - jokiu problemu ir dvi saviates, ir ilgiau vandeni islaikyti, jei reikia (6 men., va Tankystas minejo).

 

Del informacijos gavimo - viskas super. Kuom galesim, padesim.

 

Ne nesumaisiau. Sorrry tikrai mes ten biski apsiedem tikrai nepagalvojes leptelejau ten (nu kur pirotechnikos topic'e) sorrry tikrai pasitaisysiu.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Mano kuprinėse esančiose hidracijos talpyklose truputį pasūdytas krano vanduo iki suvartojimo ir sekančio papildymo paprastai stovi ~6 mėn. Skonio pasikeitimo nepastebiu ir netriedžiu.

Turiu Camelbak tai koki menesi vandens neispyliau (tingejau) ir nieko vistiek skanus

 

Na, keistokas požiūris į savo sveikatą ir į gero daikto priežiūrą. :D

Irgi naudojų originalę pūslę.

Bet, po panaudojimo, iš karto ispylu visą vandenį, praplaunu dar bent kartą visą talpą, po to, nuėmęs kandiklį, kuri atskirai plaunu, išpučiu pilnai visą skystį iš talpos vidaus.

Iki panaudojimo saugau su atidarytais kamsčiais kaip, beje, ir turimas gertuves ar termosus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Yra žmonės valantys glock po kiekvieno šaudymo (ananistai)

Ir yra normalūs, valantys kartą-du į metus.

Nu ir ektremalai, kur niekada nevalo.

 

 

Ką noriu pasakyti - kokybiško daikto gyvenimo trukmę perdėta priežiūra jei ir prailginsi, tai labai nežymiai. Jei neturi ką veikt daugiau - sveikinu, tačiau ką konkrečiai laimi gaišdamas laiką perdėtai priežiūrai, jeigu aš neprižiūriu, o rezultatas tas pats?

 

 

Just sayin

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Yra žmonės valantys glock po kiekvieno šaudymo (ananistai)

Kolega, neužpykit, bet aš Jūsų vietoje susilaikyčiau nuo tokio pobūdžio komentarų.

Tai nekaip charakterizuoja Jūsų žinių lygį.

Pamenate įstoriją su AR-15 priėmimo į ginkluotę pradžia ir jos pirmus panaudojimus realiose sąlygose. Ir kuom tai baigėsi? :D

Beje, ne ginčui, šeip pastebėjimas.

 

Ką noriu pasakyti - kokybiško daikto gyvenimo trukmę perdėta priežiūra jei ir prailginsi, tai labai nežymiai.

Įdomu, čia šeip, o jeigu nekeisti tepalu laikų pas brangia mašiną, jį irgi taip pat ilgai tarnaus su deklaruojami paikimumu.

Beto, jei grįžtant prie temos, visada galima situacija, pažeista antibakterinė danga, susidaro per daug palankios sąlygos dauginti bakterijomis ir t.t.

5 minutės priežiūrai manes siaubingai nesugaišins, nepatirsiu jokių galimų moralinių-materialinių nuostolių. Bet už tai turėsiu garantiją, kad esant poreikiui, mano naudojamas hidratorius visada veiks taip, kaip priklauso.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip nėra ką beprasmiškai diskutuoti, nei aš pradėsiu prižiūrėti, nei tamsta nustosi.

 

Aš tiesiog išdėsčiau savo asmeninės naudojimo patirties FAKTUS, kurie man leidžia daryti prielaidą, kad išpylinėti vandenį yra netikslinga.

 

Your mileage may vary

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na, keistokas požiūris į savo sveikatą ir į gero daikto priežiūrą. :D

Irgi naudojų originalę pūslę.

Bet, po panaudojimo, iš karto ispylu visą vandenį, praplaunu dar bent kartą visą talpą, po to, nuėmęs kandiklį, kuri atskirai plaunu, išpučiu pilnai visą skystį iš talpos vidaus.

Iki panaudojimo saugau su atidarytais kamsčiais kaip, beje, ir turimas gertuves ar termosus.

 

Savo Camelbakl pirkau naudota 50lt bet nesuprasi kad nauodotas tik kad inicialai užrasyti.Tai perskaites tavo komentara pagalvojau reikia isvalyti man ji.Man atrodo kad toki Camelbak kaip mano naudoja ir LK

http://kariuomene.kam.lt/lt/kariuomenes_struktura/logistikos_valdyba/padaliniai_559/materialiniu_resursu_departamentas/ekipuote/kuprine_-_gertuve.html

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 year later...

Naudoju originalę pūslę :) Camelbak.

Šaltesniu paros metu bent jau pusdienis vanduo buna tokios temperatūros, kaip įpiltas namie.

Niuansai: pirmas - pūslę su originaliu dėklu paprastai tampau kuprinaitėje; antras - vanduo atšala vamzdelyje nuo pūslės iki kandiklio.

Taigi, bent kokiu atveju, pirmi gurkšniai būna :D šaltoki.

Todėl paskutiniu laiku naudoju gertuvę, pakabinta po striuke ant kaklo :).

 

Šilti orai - neteko nei karto pajusti, kad vanduo sušilęs. Nors, jei tai grynas vanduo, net sušilęs, puikiai malšina troškulį.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As tai darau taip, isipilu i pusle salto vandens is krano ir trecdali uzvirinto karsto vandens truputi atvesusio, tada pusleje buna siltas vanduo ir visiskai atsala tik iki vakaro, aisku nebandziau dar prie -10 laipsniu lauke. Vamzdelyje tai susala gerokai, ta vandeni isspjaunu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...