Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Jeigu butu kuriami zaidimai su tokiom salygom, ar atsirastu pakankamai norinciu?


Elwin
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Cia pinatis ar as dar girtas . iskur pasmus tokiu atsiranda , Per tek laiko pirma karta matau toki veikieja , Nesuprantu tau sunku susitaikyt su to kas yra , ir kokias taisykles yra pateiktos , er tesiog dabr kiekvienas kuris uzsiturbins ginkla i ki begales , ir prades tai gal toki geima tai gal toki .

 

P.S beje sniperiai iki 200m/s nevirsija net 3j jei ka . antra ju saugus atstumas nuo 30m , klausimas delko. Atsakimas pats asmeniskai is 50 metru zmogui danti ismusau . ir nesyki krauja paleidau . o jei nori atvaziok su full face apranga atsistosi uz 10-15 metru paleisiu pora suviu , gal tasoks fantazija cia burt nesamones .

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 57
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Elwin, nu tu duodi!!! Ne gadink zmoniems nervu, pagailek tu jos. Suprantu kad esi viras su tvirtu harakteriu,,gal but,,greiciausiai,,turbut,, ir kad zuvies valgai daug irgi matosi, labai protingas esi ir ristingas ir drasus, turbut ir grazus dar. Tokiu kaip tu Lietuvoi labai mazai ira, o dar ir airsofteriu, kurie nu laaabai noretu zaisti hardboala. Tu nors pats zaidei kada nors tokius zaidimus a? kaskoks tu itartinas, gal SADO-MAZA a? Kveciame tave i StraikBato zaidimukus,gali su visa savo iranga atvarit,jei turi. O ne, tai ne ir nefig cia, nes bendraminciu tu Lietuvoi ne surinksi, tokiems zaidimukams, o da ir su tokiom sudetingom taisiklem. Atsipalaiduok Brolau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš asmeniškai nedalyvaučiau. Ir pilnai pritariu išsakytom mintim prieštaraujančiom tokiem žaidimam. Man tai aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas ir pagrindinis malonumas yra geras pasportavimas ir taktika, o ne suleidimas kažkam geros serijos šratų. Traumų aš iš šio žaidimo jokių nenoriu - ir vaikščiot be dantų ar su mėlymėm nematau jokio reikalo, skausmo suteikimas kitam ar sau man irgi malonumo nesuteikia (ir nematau aš tame jokio vyriškumo - jį geriau šeimoje parodyt, o ne su "šautuvu" po miškus bėgiojant; norisi adrenalino - yra pilna žymiai prasmingesnių ir idomesnių ekstremalių sporto rūšių kur rizikuoji tik savimi) - pasikartosiu tai yra tik žaidimas su savom taisyklėm ir jokie ne karo veiksmai (tad ten visoks lyginimas - kaip specnazai ir t.t. yra tiesiog vaikiškas)- nelabai man AEG ir ginklu norėtųsi vadint :)

Iš ties man nėr skirtumo - norit žaiskit, bet dėl jūsų žaidimų nenorėčiau atgarsių žiniasklaidoje ir t.t. ir to pasekoje esamo airsofto suvaržymų bei apribojimų.

Pasiūlymas - galit ir kovinius veiksmus dar legalizuot - pora smūgių tik tikroviškumo ir vyriškumo žaidimui pridėtų.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nors idėja ir kvaila (autoriui siūlau susikurti hardbolo forumą ir ten siautėti), realiai įstatymas nedraudžia šaudyti vienam į kitą D (net ir A, B, C for fucks sake) kategorijos ginklu jeigu tai pavadiname sportu ir jeigu nepadaromi kūno sužalojimai dėl kurių yra pretenzijų. D kategorijos ginklams taip pat nereikalingas leidimas. Taigi su "policija ateis uždarys, ruošk muilą" čia persūdot gerbiamieji.

 

Autoriau - pasidaryk tą savo hardbolo žaidimą, niekas neatvažiuos ir bus tau aiškiausias atsakymas.

 

Kaži kaip tu saugiau pasportuosi ABCD, turint omenyje, jog sporto šakos statusas suteikiamas ne sau save taip pavadinus.

 

D kategorijos ginklus, jų šaudmenis be leidimų gali įsigyti ir turėti juridiniai asmenys bei fiziniai asmenys nuo 18 metų, jais prekiaujančiai įmonei pateikę asmens dokumentus. Sportui D kategorijos pneumatinius ginklus, jų šaudmenis be leidimų gali įsigyti ir turėti fiziniai asmenys nuo 16 metų – šaudymo sporto organizacijų nariai, jais prekiaujančiai įmonei pateikę asmens dokumentus, sporto organizacijos tarpininkavimo raštą ir galiojantį šios organizacijos nario pažymėjimą. Šie ginklai neregistruojami.

 

Leidimo laikyti ir įsigyti neriekia, taip tu teisus, tačiau jais šaudyti nepritaikitoje aplinkoje - viešoje teritorijoje, ne sporto aikštelėse, ne sporto organizacijų teritorijoje, o šiuo atveju vienam į kitą - negalima. Kaip ir supranti pats, jog hardbolas Lietuvoje sporto statuso neturi. Airsoftas taip pat, tačiau jis į D kategoriją nepatenka - AČIŪ ŠIAI SAVIKONTROLEI IR SĄMONINGAI BENDRUOMENEI.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 

http://www.epowersportsllc.com/game.html

 

No casualties. No pain no game :)

 

"Do kuči" itrauk fizinio kontakto galimybę - gavęs pvz. kerzu į snukį ar kokia medine kietmedžio peilio imitaciją į šonkaulį po nesėkmingai paleistos serijos tikrai pajusi pirmarūšį malonumą ir adrenalino kiekis atitiks norus ;)

 

Yra kas taip žaidžia. Yra dar ir "simunition" sistemos, naudojamas SOP ir pan. Man asmeniškai toks extreme'as patiktų tik vienu aspektu - mažiau norinčių fragint nežiūrint į kelionių į mertviaką skaičių būtų ;)

 

Jei pirmą sąlygą užtikrini (žr. aukščiau) - bent jau bandomajame žaidime dalyvauti pasirašau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nors idėja ir kvaila (autoriui siūlau susikurti hardbolo forumą ir ten siautėti), realiai įstatymas nedraudžia šaudyti vienam į kitą D (net ir A, B, C for fucks sake) kategorijos ginklu jeigu tai pavadiname sportu ir jeigu nepadaromi kūno sužalojimai dėl kurių yra pretenzijų. D kategorijos ginklams taip pat nereikalingas leidimas. Taigi su "policija ateis uždarys, ruošk muilą" čia persūdot gerbiamieji.

 

Autoriau - pasidaryk tą savo hardbolo žaidimą, niekas neatvažiuos ir bus tau aiškiausias atsakymas.

 

PAtinka man tamstos požiūris į gyvenimą, nors ir ne visais klausimais ;) Jei yra noras - įmanoma rasti ir sprendimą. O su bendraminčiais variantai bus du - arba jų atsiras, arba ne ;) Faktas, kad tokiuose žaiduomuose "face controll'as" griežtesnis tūrėtų būti, bo neadekvatus šaulys, arba užsižiopsojęs pilietis, nusiimantis kaukę pačiu netinkamiausiu metu turėtų daug svaresnių pasekmių.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Man ta jusu diskusija tai labai patinka vienas gincijasi kiti bumba :D :D vietoj to geriau pagalvotumet kaip suorganizuot daugiau zaidimu aplink kauna ar i lietuvos pietvakarius pietus kur nros pazaist :D

 

Dar vienas komunistas kulhoznikas - viskas turi būti duota, ant lėkštutės padėta... Aplink kauną vyksta žaidimai ir treniruotės, bet susimastyk kodėl į juos tavęs nepakviečia ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kaip manot kiek J peintbole?

 

ideja ne kvaila tik aplinka netinka

 

as hardbola suzaisciau jei butu galimybe nuomotis iranga ir atitinkamas apsaugas

 

labai gera minti issake - kurk savo harbolo bendruomene norinciu tikrai atsiras. Cia tiesiog ne ta liaudis, ne tie tikslai ir apskritai forumas ne apie tai del to tiek neigiamu emociju.

 

p.s. visi kurie siausiasi kad cia zmogus idijotas ir pan reiktu pirma patiems pasiziureti i veidrodi ir ismokti mastyti placiau uz savo smelio dezes ribu no offence

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas komunistas kulhoznikas - viskas turi būti duota, ant lėkštutės padėta... Aplink kauną vyksta žaidimai ir treniruotės, bet susimastyk kodėl į juos tavęs nepakviečia

 

Nu ir bent viena protinga argumenta gal galetum pasakyt kodel manes nepakviecia? :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas komunistas kulhoznikas - viskas turi būti duota, ant lėkštutės padėta... Aplink kauną vyksta žaidimai ir treniruotės, bet susimastyk kodėl į juos tavęs nepakviečia

 

Nu ir bent viena protinga argumenta gal galetum pasakyt kodel manes nepakviecia? :D

 

Ne, tai tu man pasakyk, kodėl nekviečia? :) Aš tai negaliu žinot kokios tavo problemos, aš tik žinau, kad rimtos treniruote aplink kauną vyksta.

 

Ok, aš savo šioje temoje pasakiau. Jei gerb. Elwin sugebės suburti bendraminčius ir saugiai legalizuotis po sporto sąvoka, tai linkiu sėkmės. Vienintelis aspektas kuriam šiuo metu pritariu

tai - jog kažkas kažką daro. O ne prašo, jog už juos būtų daroma...

 

Roger and Out

Uno

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nu va matai dbr tonas pasikeite ispradziu iseidinejai o dbr jau ir kaskokios informacijos pateikiai ne kazin ka bet vistiek... as bandziau ieskot forume kur kauno treniruotes butu aprasomos bet kauno skiltis labai jau retai pajudinama todel nzn kas kur ir kaip del to man ir truksta tu zaidimu aplink kauna :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nu va matai dbr tonas pasikeite ispradziu iseidinejai o dbr jau ir kaskokios informacijos pateikiai ne kazin ka bet vistiek... as bandziau ieskot forume kur kauno treniruotes butu aprasomos bet kauno skiltis labai jau retai pajudinama todel nzn kas kur ir kaip del to man ir truksta tu zaidimu aplink kauna :)

 

Pvz.

Legionas.lt

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Cia pinatis ar as dar girtas . iskur pasmus tokiu atsiranda , Per tek laiko pirma karta matau toki veikieja , Nesuprantu tau sunku susitaikyt su to kas yra , ir kokias taisykles yra pateiktos , er tesiog dabr kiekvienas kuris uzsiturbins ginkla i ki begales , ir prades tai gal toki geima tai gal toki .

 

P.S beje sniperiai iki 200m/s nevirsija net 3j jei ka . antra ju saugus atstumas nuo 30m , klausimas delko. Atsakimas pats asmeniskai is 50 metru zmogui danti ismusau . ir nesyki krauja paleidau . o jei nori atvaziok su full face apranga atsistosi uz 10-15 metru paleisiu pora suviu , gal tasoks fantazija cia burt nesamones .

 

Ponas, E=(v*v*m)/2=200*200*0.0002/2=4J. manau kiti argumentai panasus

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

PAtinka man tamstos požiūris į gyvenimą, nors ir ne visais klausimais ;) Jei yra noras - įmanoma rasti ir sprendimą. O su bendraminčiais variantai bus du - arba jų atsiras, arba ne ;) Faktas, kad tokiuose žaiduomuose "face controll'as" griežtesnis tūrėtų būti, bo neadekvatus šaulys, arba užsižiopsojęs pilietis, nusiimantis kaukę pačiu netinkamiausiu metu turėtų daug svaresnių pasekmių.

 

Visiskai sutinku. rimtam zaidimui reikalingi rimti zmones.

 

Tiesa sakant esu namaloniai nustebintas kiek neadekvaciu reakciju gavau. :( tiesa sakant maniau gausiu atsakimus taip/ne. ir klausimu. O prasidejo kazkokia beprotybe.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Visiskai sutinku. rimtam zaidimui reikalingi rimti zmones.

 

Tiesa sakant esu namaloniai nustebintas kiek neadekvaciu reakciju gavau. :( tiesa sakant maniau gausiu atsakimus taip/ne. ir klausimu. O prasidejo kazkokia beprotybe.

 

tai visiskai neteisingai padarei, kuriant nauja teme reikejo paspaust "Topic Poll" ir padaryt aprasyma su atsakimo variantais TAIP, NE NEZINAU ir tada suzinotum daugiau.

 

Spausk pirmam savo poste migtuka Edit>Use Full editor> Manage Topic Poll

 

vat ir gausis tau aprasymas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

tai visiskai neteisingai padarei, kuriant nauja teme reikejo paspaust "Topic Poll" ir padaryt aprasyma su atsakimo variantais TAIP, NE NEZINAU ir tada suzinotum daugiau.

 

Spausk pirmam savo poste migtuka Edit>Use Full editor> Manage Topic Poll

 

vat ir gausis tau aprasymas.

 

aciu, bisiu prie kompo pameginsiu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

1. Autorius ne ten papuole.

2. Pazaisk paprasta, ne "hardbolini" airsofta kazkiek (sakykim- pora metu)- tada kalbesim.

3. Tavo idetas klipas- tai is ko mes isaugom pries daug metu: "Dazasvydzio" tipo aiksteles, bunkerines detuves, zaidimo tipas "stenka ne stenku" ir t.t.

4. Atsakymas i pagrindini klausima- NE. Tokiuose geimuose dalyvauti nenoreciau, LSB forumo tokiomis temomis, bei idejomis tersti neleisime.

5. Asmeniskai atoriui netaikoma, bet yra labai geras posakis: "Uz idijota yra blogiau tik iniciatyvus idijotas...." :)

6. Pasiskaityk LSB taisykles, tiuningo limitus bei ismok juos kaip "Teve Musu".

7. Na cia jau pats ka nors sugalvosi....

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Publika, o ko Jus ant žmogaus užsisėdot?

Juk viskas ok :D.

Tik keletas smulkmenėlių, šeip..tarp kitko.

 

Registracijos data...masė informacijos profilyje..

Labai puiki nuoroda..į :D rimtą žaidimą.

Na ir frazelė...Zaidimas skirtas zmonems stipraus charakterio.

 

Na, gana nebloga charakteristika.

 

O dabar apie temą.

 

Perskaičiau visus pranešimus.

Gerbiamas autorius parašė labai daug ..ir nieko.

Neradau nei vieno paaiškinimo..ne nosies rietimo, pasikėlimo ir pan. ;) ...., o būtent, KONKRETAUS paaiškinimo, kuo netenkina esamos taisyklės, žaidimai ir t.t.

Taipogi nėra nei užuominos, kokia pas autorių patirtis tu..blogų (silpno charakterio žmonėms) airsofto žaidimų?

 

Ir keletas konkrečių klausimų ELWIN

 

Mokslas sako kad pavojinga zona kur saudant i atvira oda sratukas ilis po jautria oda yra 3J.

Štai nuo šito momento smulkiau. Nuorodos į literatūrą, gal yra fotografijos, testų atskaitos?

1. Naujas scenarijus jau sugalvotas, tik be situ limitus jus bus beprasmiskas.

Kuo skiriasi Tamstos scenarijus nuo kitų? Kuom jį geresniu daro tai, kad bus didesni šūvio nuotoliai? Domintų ne pats scenarijus, o būtent, jo stipriosios pusės.

Tokiu protingu ir adekvaciu high fps zaidimose nereikia

Jei teisingai supratau, jau skirstai, kas gali dalyvauti, o kas ne? Ar ne per anksti?

Ir kokių budu bus ateityje nustatomas žmogaus adekvatumas?

Ar galima jus paklausi, kaip su pila apsauga jus hardbole jus planuojat gauti trauma? Ar kada nors zaided hardbola? Ar pazistat zmoniu kurie zaide ir gavo trauma?

 

Norėtusi sužinoti, kokia yra pas gerbiama Evwin hardbolo patirtis? Klubas, žaidimų kiekis ir pan?

Visiskai sutinku. rimtam zaidimui reikalingi rimti zmones.

Irgi labia būtų įdomu sužinoti, kagi reikškia Tamstos nuomone..rimtas žmogus? Kur galima gauti RIMTO žmogaus pažymą, kokie yra rimtumo kriterijai...?

Kuo pats save laikai - rimtu žmogumi?

Tiesa sakant esu namaloniai nustebintas kiek neadekvaciu reakciju gavau. :( tiesa sakant maniau gausiu atsakimus taip/ne. ir klausimu. O prasidejo kazkokia beprotybe.

Na, jei atidžiai paskaitysi, ką Pats esi parašęs, gal kažko iš auksčiau parašyto ir sau prisitaikysi.

Palaikau publika, kurie Patį pagyrė, kad bandai kažką naujo.

Bet gal verta jėgas nukreipti naudingesne linkme..pvz. suorganizuoti naujo tipo žaidimą, tik su senomis (silpno charakterio :D) taisyklėmis? Parodyti, kad su naujo tipo scenarijumi (blin, patiko man tai :D - stipraus charakterio)netinka senosios taisyklės.

 

Na ir paskutinis klausimėlis.

Pasidomėk, tarp kitko, kodėl pakankamai daug straiko senbuviu iki šiolei žaidžia ne maksimailiai užturbintais AEG, o naujokai - atvirksčiai :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Arba snaiperis sedi pastate, ir vietoj tuo kad pasislieptis tamsiajame kambario kampe kad issaut pro langa, jis isstumia savo rifle is lango tam kad ji butu balima pamatyti ir nuzudyti lengviau. :)

 

Karas yra karas, čia airsoftas. Tokiame žaidime tikrai nedalyvaučiau, kas nori tegul mėgina. Tik, kad toksai kaip hardbolas negadintų airsofto esmės ir reputacijos.

Kas susiję su snaiperiu tam ir sugalvota taisyklė iškišti vamzdį iš pastato, kad kas sumanęs patikrinti ar yra kas viduje netyčia neišoktų prieš šratą, ir negautų tiuninginio bbso nesaugiu atstumu neduok Dieve į akį kiaurai pro kaukę, nors buvo taikytasi į tolimiau esantį priešininką taisykles atitinkančiu atstumu. BBso kaip ir kulkos nesustabdysi kai paleisi, o sužalojimai liks. Sorry ne į tave taikiausi irgi nebepadės.

Redagavo Kubaz
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu butu kuriami zaidimai su tokiom salygom, ar atsirastu pakankamai norinciu?

 

1. Apribojimas isskirus snaiperius - 2.5J su sratais kurios naudosite zaidime. (pvz. 155m/s su 0.20 sratais)

2. Apribojimas snaiperiams - 2.9j (Betkoks ginklas su vamzdzio lgiu daugiau 550mm neskaitant duslintuvo ir be galimybes automaties ugnies ) (pvz. 170m/s su 0.20 sratais)

3. Max. sratu svoris - 0.43

4. Automatinis ugnis leidziamas visur.

 

 

Mokslas sako kad pavojinga zona kur saudant i atvira oda sratukas ilis po jautria oda yra 3J.

 

Butina tureti:

1. 18 metu ar daugiau

2. Pilna veido apsauga.

3. Salmas. su ausu apsauga Arba salmas + ausu apsauga.

3. Kaklo apsauga.

5. Pirstines.

6. Krutines apsauga (lemene, geriausiai nepersaunamos lemenes imitacija.

7. Drabuziu medziaga turi buti nepersaunama su 2.9J sratuku.

 

Esu zlibas, naudoju akinius, noresiu dalyvauti siam zaidime.

AEG - kaip supratau netiks. Bet galiu gauti orinuka, legaliai pirkta ar su jo galima dalyvauti tokiam rengenyje?

Taikinai metaliniai ar popieriniai ? Kokio didizio bus taikiniai?

kokie atstumai bus iki taikiniu ? Ar reikes naudoti optini taikikli ?

Aciu uz atsakymus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...