Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

FLEIMAS (video, bajeriai, nesamones)


Warbeast
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 2.9k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Zaidimas tai tikrai ispudingai atrodo :) Seip del dalyvio mokescio, tai manau cia pirotechnika butent ir sudaro ta didziaja kaina, na dar manekenai aisku su dekoracijom :) apdauzytos masinos pagyvina tikrai viska :) Tik ar butu idomu visa diena pyskintis tokioje teritorijoje, nes kiek maciau, tj eiline kvadratine zona, toks deatmatch su medikais :) Bet tikrai manau visi noretu isbandyti tokiom aplinkybem ^_^

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau sulaukiau :D :D :D

 

Nuotrauka

 

Tai va pries pats ziuredamas noriu ir su kitais pasidalint

 

Act Of Valor (2012) HDRip.x264.AC3

 

Ačiū, miegot nuėjau 0400h... dar persukau laikrodį prieš užmigdamas, tai po teisybei 0500h :)

Aš pasidariau sau išvadą, jog arba tu gauni gerą vaidybą, arba tikslią filmo techninę dalį... kartu - neįmanoma.

Forces specialės - gera vaidybą bet absurdiškos kovos scenos, Act of valor - absurdiška vaidyba, tačiau tikslios kovos scenos.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

- gal kam nors teko čiupinėti ar turi tarp savo ekipuotės?

 

Turejau tokia,tačiau po keletos užpildimu man pradejo nebelaikyti duju.Ta prasme nebespedavau išmesti,sprogdavo rankose.Nežinau ar čia gamyklinis brokas,ar jos visos tokios.Žodžiu man nepasiseke su ja.Geriausia pirkti pas Diadia Tankist ir nebus jokiu problemu.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Turejau tokia,tačiau po keletos užpildimu man pradejo nebelaikyti duju.Ta prasme nebespedavau išmesti,sprogdavo rankose.Nežinau ar čia gamyklinis brokas,ar jos visos tokios.Žodžiu man nepasiseke su ja.Geriausia pirkti pas Diadia Tankist ir nebus jokiu problemu.

 

Matau iš karto keletą problemų su šiuo daiktu:

 

1. Pildoma tik šratais

2. Neaiškus veikimo radiusas

3. Saugiklio rankenėlę pamesi po pirmų dviejų-trijų metimų geimų metu.

 

Taigi - vargu ar apsimoka, net ir tuo atveju, jei viskas veiks geriau ne pas Kontrą ;) Nebent žaidimui specialiai tam skirtose salėse, kur lentinės grindys ir t.t., ko Lietuvoje, ačiū Dievui, nėra ir tikiosi nebus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...