Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Ka manote apie si ginkla?


Rekomenduojami pranešimai

Na didele optika nuotraukoje nevisada reiskia, kad cia snaiperio ginklas :lol: Pirmas ir turbut labai jau tradicinis patarimas naujokui, tai jei to dar nesi dares, nuvaziuok i zaidima vietini, issinuomosi iranga, galesi apziureti kitu zaideju sautuvus... Nes asmeniskai man buvo tokia situacija, kad nusiziurejes labai jau man patinkanti zaisla buvau, bet paemus i ranka jis tiesiog "nelipo" prie jos... ir nuomone apie ji gana smarkiai pasikeite, taigi gal paziurinejes kitu sautuvus ir tu kito uzsimanysi

 

O seip tai manau, kad jei tik yra noro tai pirk koki tik nori sautuva, kulkosvaidi, snaiperi, sturmo karabina ar dar beleka...svarbu, kad noro turetum ir pries tai butum pasiskaites apie tarkim, kad ir snaiperio specifini zaidima ir suprastum i ka ir kiek reikes investuoti

 

Sioje skiltyje gali pabandyt pasiskaityti informacijos:

 

http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?showtopic=1382

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Esu naujokas ir noriu pradet zaisti airsofta. Galvoju pirkti si ginkla: https://aic.lt/airsoft-automatas-g-g-m14-veteran//prod_1431.html

Butu labai idomu isgirsti veteranu arba tu kas toki turi nuomone :-)

 

Specifinis daiktas. Sunkus (+- 5Kg), ilgas, pastatuose labai patogus - mazdaug kaip lauztuvas arba irklas :)

 

Gerai pagalvok ar tikrai tau jo reikia. Kokybe padarymo gera. Ir BUTINAI pries pirkdamas paciupinek, pakilnok - idealiame variante - pazaisk arba bent jau pasaudyk.

 

P.S.: nepagalvok, kad esu pries si daikta nusistates - pacioje pradzioje ir as norejau tokio ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Esu naujokas ir noriu pradet zaisti airsofta. Galvoju pirkti si ginkla: https://aic.lt/airsoft-automatas-g-g-m14-veteran//prod_1431.html

Butu labai idomu isgirsti veteranu arba tu kas toki turi nuomone :-)

 

Jei esi gyvenime turėjęs reikalų su koviniais ginklais, reiškia žinai kuo norėtum būti žaidimuose. Jei ne, rinkis tokį kuris arčiausias dūšiai. Kiti forumo dalyviai gali tik pasakyti kokie ginklo pliusai ir minusai arba "skaityk pradžiamokslį" :wacko:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip jo, turiu omeny kad jis pastatuose bus kaip irklas ir prisipazystu kad zaidime buvau kol kas tik viena karta (Patriotas) , taciau pastebejau kad daugelis apsisaudymu vyksta gana dideliu nuotoliu (30m+) tai tiesiog pamaniau kad turedamas kazka taiklesnio saudymui i toli pasirodyciau geriau :)

Kaip manot? Saudyti su optika patogu?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

125-127m/s Zinok jei nedesi tiuningo, tai nebusi labai jau pranasesnis suvio nuotoliu.

 

Beto, paskaites ta M14 aprasyma kur davei nuoroda, nematau parasymo, kad i komplektacija ieina viskas ka matai nuotraukoje. Plius teks pirktis baterija, nes jos taipogi komplektacijoje nera. Taigi patarciau susisiekt su pardavejais ar nueiti i parduotuve ir paprasyti, kad tau ta sautuva parodytu :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi patarciau susisiekt su pardavejais ar nueiti i parduotuve ir paprasyti, kad tau ta sautuva parodytu :)

 

labai jau abejoju ar ji turi parduotuveje...(daznai net bb sunku gaut)

 

p.s. ginklas tikrai vertas demesio

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip jo, turiu omeny kad jis pastatuose bus kaip irklas ir prisipazystu kad zaidime buvau kol kas tik viena karta (Patriotas) , taciau pastebejau kad daugelis apsisaudymu vyksta gana dideliu nuotoliu (30m+) tai tiesiog pamaniau kad turedamas kazka taiklesnio saudymui i toli pasirodyciau geriau :)

Kaip manot? Saudyti su optika patogu?

 

Saudyti su optika patogu ne visiems. Ir tikrai ne 30 m atstumu - regėjimo kampas gaunasi per mažas, nors čia nuomonės išsiskiria.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...