Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Pastrigo stūmokliukas.


TomCat
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Labas rytas, ir sveiki, taigi mano stūmokliukas ant M4A1 pastrigo, ir nenori judėt, iš pradžių galvojau kad tai baterija išsikrovusi, bet pamačiau, kad jis bando judėti bet negali. Galbūt tai dėl to, kad galėjo patekti į vidų šiektiek smėlio.

 

Ką patartumėte padaryti, gal įmanoma ten išvalyti neardang gearbox'o? Nes bijau poto nesudėti.

 

Priimu visus patarimus.

 

 

Labai ačiū,

tom cat

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu nebijaj paekspermentuot gali pabandyt su galingesne baterija prasukt. kitu atveju reikia ardyt

 

dar yra galimybė įkišti virbą (pvz palapinės kuoliuką) per nozlą ir atsargiai pastumti stūmoklį atgal, tada prasukti varikliuką ir bandyti atleidinėti. Pavojinga, jei stūmoklio galva minkšta (silenced), bei pakankamai lengva nepatyrusiam suvaryti stumoklio dantis.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As tavo vietoi ardyciau ir ziureciau, jei nelabai daug nusimanai, youtubei manau galima rasti vaizdeliu kaip isardyti ir sudeti gearbox'a... bet jei isvis nenusimanai, tada patarciau nekist pirstu ir ieskot nusimanancio pagalbininko... Kad nepaverstum mazos problemeles didele beda :ph34r:

 

Beto, klausimas, ar tu garantuotas, kad stumoklis uzstriges? Gal tarp dantraciu kas istrige ir neleidzia jiems suktis?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vis dėl to mano baterija numirė.

Prijungus airsoft'ą prie stabilaus maitinimo šaltinio, su tokiu pačiu U, viskas veikia.

 

Tik kažkodėl labai daug amperų išmatavus cikle ima.

Normalu?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vis dėl to mano baterija numirė.

Prijungus airsoft'ą prie stabilaus maitinimo šaltinio, su tokiu pačiu U, viskas veikia.

 

Tik kažkodėl labai daug amperų išmatavus cikle ima.

Normalu?

 

Nelabai. Reiškia kažkas visgi trukdo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kokia spyruokle ? 10A mazai :) nustebino skeptiko atsakymas nepaklausus kiek gi istiesu tas "daug". Jei neklystu mano mp5 su bazine valgo tiek. Jei tiunas detas tai ir 20 ir 30A valgys ir nieko cia nuostabaus viskas tarkoje ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kokia spyruokle ? 10A mazai :) nustebino skeptiko atsakymas nepaklausus kiek gi istiesu tas "daug". Jei neklystu mano mp5 su bazine valgo tiek. Jei tiunas detas tai ir 20 ir 30A valgys ir nieko cia nuostabaus viskas tarkoje ;)

 

Va 20 ar 30 tai tikrai gerokai perdaug, jg standariniuose ginkluose, kurie apie 120m/s šaudo, stovi 15A saugikliai ir nedega.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...