Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Soviet SS-4 base operation V. 2010.09.26


xejay
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 61
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu ka ispudziai normalus vidutinis smagus zaidimas, ypac antra puse nors ir labai tingejosi po koses judink sikna i pozicijas. teritorija tikrai gerai susirinko daug zmoniu smagiai pakariavom

 

tik chebryte del alkoholio! nelabai tai yra suderinama su musu hobiu. po zaidimo tai nors ir numirimo geriam. bet zaidimo metu kazkaip gadina visa zaidimo kokybe ir ivaidzi. tikiuos rengiant kitus zaidimus i tai bus atsizvelgta.

butinai dalyvausime ateityje

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Katik gryzau namo :D ka dekui visiems, kad nepasididziavot ir atvaziavot, zaidimas visai smagus buvo. Nuotraukos ir video artimiausiu metu pasistenksiu ideti... :) Kas turit kokiu savo foto ikelkit norisi tureti visu nuotraukas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

?aidimukas tikrai visai smagus buvo, gaila per ma?ai granatu pasidariau :D Ateityje tikrai galima bus dalyvauti, tik vat dėl alkoholio tai pritariu, jis tikrai mai?ė, tikėkimes ateityje ?aidimuose jo nebus.

 

P.S. Plovas buvo super, geriau nei bet kokia ko?ė. Taip skaniai senai jau nevalgiau :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone yra tokia : alkoholis geimui nemaise , nes kas ji vartojo nezaide arba vartota ribose , kad nekent zaidimui! pasakykit nors viena pavyzdi , kad del alkoholio kaltes neivyko geimas ar buvo netaip , tad nereikia sneket nieku , o jei komentuojat tai rasykit su pavysdziais . Noriu padekot orgam uz gera geima ir perspektyvas judan i prieki , didelis ACIU . Nepatiko tik maklaudai kurie taip stengesi , bet deja nemoka pralaimet ! Manau zaidejiu sazinei tegu lieka ! Ateityj nenoriu peikt organizatoriu jie tikrai sauniai ruosiesi , bet del pacios zaidimo kokybes reiketu stebetojiu zaidime !

 

Jei kam nepatiko mano issakyta nuomone visada prasom PM !

Nicka matot !

Tel. 8-606-22226

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone yra tokia : alkoholis geimui nemaise , nes kas ji vartojo nezaide , pasakykit nors viena pavyzdi , kad del alkoholio kaltes neivyko geimas ar buvo netaip , tad nereikia sneket nieku , o jei komentuojat tai rasykit su pavysdziais . Noriu padekot orgam uz gera geima ir perspektyvas judan i prieki , didelis ACIU . Nepatiko tik maklaudai kurie taip stengesi , bet deja nemoka pralaimet ! Manau zaidejiu sazinei tegu lieka ! Ateityj nenoriu peikt organizatoriu jie tikrai sauniai ruosiesi , bet del pacios zaidimo kokybes reiketu stebetojiu zaidime !

 

Jei kam nepatiko mano issakyta nuomone visada prasom PM !

Nicka matot !

Tel. 8-606-22226

 

Afganai tu girtas :D :) :D
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu organizatoriams uz zaidima ir uz skania plova. Zaidimas buvo geras. O del alkocholio tai kam jis trukde? Ar kas susistumde per zaidima? Ar kilo kokiu nesusipratimu musio aiksteleje? Jei kam kas kam nepatiko tai pateikite faktu kad girti saude i visas puses? Maklaudavo ar vartesi musio aiksteleje? Bent jau as to nepastebejau. O vat priesininku komandiu tai maklaudu pastebejau. Nes supalinau i viena kari puse bunkerio. Ir kai mano kolega pradejo palint belenkaip i priesa tai jau jis teikesi iseit. Ir is savo komandos draugu ta girdejau. Aisku neisvieno. Manau kad daugiau tokiu nesusipratim u nevyks zaidimuose. Aciu visiems uz gera zaidima ir laukiame daugiau nuotrauku:)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui visiems kolegoms, kurie dalyvavo.

Tai jau 3-iasis SS Base ?aidimas, kuriame dalyvavau. Turiu pasakyti jog tikrai judama teisinga linkme ir tobulėjama. Tačiau norėčiau paliesti ir tai ką mano nuomone reikėtų tobulinti.

1. Mertviakai. Visuose ?aidimuose jie nebuvo gerai apgalvoti. Paimkime paprastą pavyzdį, kuriame ?iandien ir pats atsidūriau. Grį?tame i? mertviako į savo bazę (komandos su raisčiais), kur turėtume nusivilkti raudonas liemenes ir tęsti ?aidimą. Tačiau to padaryti negalime nes, aplink pilna prie?ų. Logi?ka mintis - eiti kiek toliau į priedangą. Tam reikalui labai gerai tiko namukas prie pat dė?ės, kurią saugojom. Įeiname į jį ir dar net nespėjus nusiimti liemenių jau mums rėkia pifpaf. "Gimėme negyvi". Taip pat pasitaikė atvejis, jog ?mogus atėjo su liemene, apsi?iurėjo teritoriją, liemenę staigiai metė ir atidengė ugnį į prie?ininkus. Ir vienas ir kitas atvejis mano buvo puikiai matytas ir tikrai nepatiko abiems pusėms.

2. Alkoholis. ?ia tema galima diskutuoti iki i?sekimo, nuomonės vistiek skiriasi. Mano pačio nuomone ginklai ir alkoholis nėra suderinami dalykai. Integracija galima ir po ?aidimo padaryti, o ne per jį prisigerti. O ?iandien mačiau tokių veidų, kad net tik kad airsofto nebegalima ?aisti, bet ir į vie?ą vietą i?eiti. Tačiau tai labiau priklauso nuo organizatorių. Manau jie atsi?velgs į daugumos nuomonę.

3. Chronavimas. Ateityje rekomenduočiau padaryti atsitiktinius chronavimus. ?iandien kiek padiskutavus pasirodo ne vien man vienam kilo įtarimų dėl tiuningo limitų pa?eidimų.

 

Dėkui u? plovą.

Tai tiek, Kairys.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka, jei jau visi savo nuomones reiskiam tai ir as prisidesiu :D

 

Tikrai sauniai praleidome laika!

 

Ypatingai noreciau padekoti organizatoriams, kadangi sugebejote surinkti toki gausu entuziastu buri. Visa informacija buvo pateikta tikrai issamei (nepasiklydome ieskodami sios bazes), uzduotys aiskios ir besikeiciancios - ne leido nuobodziaut. Organizacine prasme viskas pavyko tikrai sauniai ir mielai prisijunksiu prie tolimesniu Jusu renginiu.

 

Dekui ir virtuves komandai uz skanius bei socius pietus. Porcijos buvo tikrai ne mazos, o plovo astrumas pridejo ir energijos.

 

Na ir ACIU visiems susirinkusiems, kurie neuzsisklende savu komandu/grupeliu rate, atvirai bendravote ir draugiskai priemete naujokus i savo gretas :D Tikrai pasijutau kaip dideles ir draugiskos komandos narys, o ne kaip naujokas, kuris tik maisosi po kojomis.

 

Kas liecia alkoholi, pritariu Afgano nuomonei - kol alkoholis ne trugdo zaidimo eigai, visa kita lieka kiek vieno musu asmeniniu reikalu. Elementarus saugos principai aiskus manau visiems - isgerus mojuoti ginklu ne reiktu. Kitas reikalas jei isgeres ne be grizta i kovos lauka. Ne maciau nei vieno zaidejo, kuris butu isvirduliaves i priesininku baze ar isdaves savo komandos nariu pozicijas luzinedamas po krumus :)

 

Pastabele tik del Maklaudizmo - tikiu, kad kai kurie per savo "sarvus" ne visada ir pajaucia, kai i juos suvaroma visa apkaba. Bet bent pasistenkime ne kaltinti vieni kitu pries tai ne isitikine 100%. Ne manau, kad bent vienas is dalivavusiu turejo ketinimu apgaudineti kitus arba tiketis isssisukti - "gal niekas ne mate". Zaiskime saziningai ir be pykciu - juk butent toks ir tikslas.

 

Siek tiek foto rasite ir cia: http://www.mediafire.com/?ir1a332e64v7cwi

 

Beje, buvo pamesta AK47 metaline High-cap apkaba (per isplysusia kisene) :D Jei ne tycia be grybaudami radote, parasykit man i PM :)

 

Nuotrauka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prasot pvz de lalkoholio? Vos ant koju pastovintis zmogus gauna serija bbs'u, pradeda saukti ant saudziusio kad gana jau saudyti, o galu gale pasiema ginkla ir pradeda pliekti atgal. Normalu? Manau tai yra visiskai netoleruotina, + dingsta realistiskumas zaidimo...

 

Del maklaudizmo, tai kazkaip siame game to neuzfiksavau :D kiek maciau visi gan graziai elgesi, tiesa buvo vienas atvejis, su granta, ir matyt gan ilgai ir nuobodziai gali buti diskutuojamas. Granata ileke i angara, jame buve zmones pasislepe uz kolonu. Tai vat ir neaisku kaip traktuot sita vieta, mire, nemire. Manau reiktu papildydi taisykles tokiu punktu, ir nuspresti ar kolona (ar koks nors kitas obejktas) esanti patalpoje isgelbeja nuo granatos ar ne :)

 

O dar del pacio game, man asmeniskai visai idomi ideja buvo kad reik gint kazkoki objekta nustatyta laiko tarpa. Ginantieji turi viena gyvybe, o puolantieji daugiau, arba tarkim kazkoki numatyta skaiciu :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Del maklaudizmo, tai kazkaip siame game to neuzfiksavau :D kiek maciau visi gan graziai elgesi, tiesa buvo vienas atvejis, su granta, ir matyt gan ilgai ir nuobodziai gali buti diskutuojamas. Granata ileke i angara, jame buve zmones pasislepe uz kolonu. Tai vat ir neaisku kaip traktuot sita vieta, mire, nemire. Manau reiktu papildydi taisykles tokiu punktu, ir nuspresti ar kolona (ar koks nors kitas obejktas) esanti patalpoje isgelbeja nuo granatos ar ne :)

 

Pats buvau tame angare kaip sprogo zirniu granata. Spejau atsitraukti per saugu atstuma ir pasislepti uz kolonos. Jei patalpa maza ja galima isvalyti viena granata. Ir tikrai idomu ka daryti kaip sprogsta angare kurio dydis kokiu 10 m x 30 m?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...