Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Birstonas 2010


botanik
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 94
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Na ką ačiū organizatoriams u? įdomų mū?į ir u?duotis, man asmeni?kai tikrai patiko. Ačiū u? gerai praleistą dieną ir energijos pasikrovimą ateinančiai savaitei. Buvo malonu sutikti ir pasibendrauti su senais pa?ystamais. Dabar belieka sulaukti foto ir video. :ph34r: :ph34r: :ph34r: Botanik tavo kvietimas kovoti ?ventame kare buvo geras gestas ir gan prikolnai, bet kartu ir gana rimtai atrodė :D :D :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui orgam. Mano nuomone kaip pirmas tokio masto CQB zaidimas, visai vykes. Pasinaudojus sios dienos patirtimi, manau galima padaryti net labai gerai.

Aciu dievui, kiek zinau visi buvo samoningi, didesniu traumu isvengta (kiek as zinau)

Dekui ISAF pusei, uz drausme, ir gera komandini zaidima. Pulti - buvo ka veikt :D

Dekui ir SOF, buvusiems musu puseje, uz drausme.

Labai apgailestauju, kad Babaju pusei nepavyko musu iveikt :D

Nes gyntis... tikrai buvo labai lengva

 

Gaila tik, kad kase sende..... teko spaust namo.

Negalejo lost jos kaip visada, 21:00 :)

 

Siek tiek foto cia:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vieta superine, pastatas afigenas. Pradzioj buvo sioks toks samysis, bet kaip pirmam kartui atleistina :D Tikrai smagu buvo sutikti senus pazystamus, pakovoti petys i peti, o kaikuriuos ir ant taikiklio palaikyti :D . Didesniu incidentu nebuvo , su kuo ir sveikinu:) reziume SSams patiko:)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labai geras zaidimas, begalo patiko ir vieta ir visa kita...organizatoriai labai greit sureguliavo viska kas galbut buvo netaip...dekui Vyteniui ir kitiems vadams uz vadovavima, saviems uz nebloga zaidima ir zinoma priesininkam uz tai, kad ta zaidima apsunkino, nes tikrai labai sunku buvo verztis pirmyn, taciau idomu :D

 

Tikiuosi dar bus tokiu zaidimu ne vienas :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu labai orgams ir visiems dalyviams!

Pacioj pradzioj buvo neramu, ar bus ka veikt tokiam kiekiui zmoniu, bet viskas isejo kuo puikiausiai.

Asmeniskai, noreciau pakartojimo,

 

PS: labai gailiuos, kad teko isvaziuot zaidimui ipusejus :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

aciu uz idomu geima ir organizatoriu pastangas. teritorija man kaip snaiperiui 6/10. permazas atstumas dideli nepramushami bruzgynai. kose be druskos 1/10. su druska 10/10 :D alkis padare savo :unsure: smagiai pajudejom, niekam dantys nenuskilo:) teritorija gan pavojinga daug prizymeta shuliniu, tikiuos be traumu visiem praejo. linksma kompanija, didziulis dekui ISAF uz puiku vadovavima

 

aciu taip ir toliau! tobulekit, vaziuosim, zaisim!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui visiems u? ?aidimą. Vieta fantasti?ka, jei "Lū?ims" gausis ją i?naudoti da?niau bus labai smagu.

Ko?ė - gerai. Linkėjimai virėjui :D

Dėkui Vyteniui, kad pasisiūlė vadovauti :unsure: Dėkui A-team'ui u? komandos vardo paskolinimą visai samdinių grupei :D SS'ams u? skydus ir visiems likusiems u? gerą nuotaiką.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo coool. Vieta coool. Vytenis vadovavo cool. Dinamika, veiksmas, azartas. Zodziu labai patiko. Lusieciai malaciai. kas del koses tai as kaip druskos nemegstu man viskas tiko :D legenda, organizavimas ir teritorija liuks.

 

Nesupratau tik vieno dalyko. pamaciau du teroristus vedancius ikaite. turejau dideli nora saut i abu. Kokia orgu nuomone ka reikejo man daryt??? legendoje nebuvo numatyta ar ikaite privalo likti gyva 100%? ar esant kritinems aplinkybems reikalavimai gali kisti?? nes gavosi taip kad as nieko padaryt negalejau ir mane ateje pribaige :unsure: bet cia taip - lyrinis nukrypimas :D

 

Patiko grajus.

 

Lauksim kitu Lusieciu geimu. CQB mixas su field cool.

 

 

Aciu aciu aciu :)

 

P.S. ar ne laikas butu lusieciams savo komanda forume pristatyti????:)

 

P.P.S. kolega klause del granatu tai turbut miesto teritorijoje nebus galima:( taip kad tiks savo prakaitu ir kruvinu darbu sturmuosime :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupratau tik vieno dalyko. pamaciau du teroristus vedancius ikaite. turejau dideli nora saut i abu. Kokia orgu nuomone ka reikejo man daryt??? legendoje nebuvo numatyta ar ikaite privalo likti gyva 100%? ar esant kritinems aplinkybems reikalavimai gali kisti?? nes gavosi taip kad as nieko padaryt negalejau ir mane ateje pribaige :unsure: bet cia taip - lyrinis nukrypimas :D

As to reikalo irgi nesupratau, nes teroristai buvo pasauti, taigi turejo detis liemenes ir traukt "namo", o jie kaip ejo taip ir nuejo...Nesupykit, suprantu, kad bande pajuokaut ir issprogdint musu komanda, bet nemanau, kad vietoje tas juokelis buvo, tiesiog jie nusizenge zaidimo taisyklems. :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...