Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Sveiki iskilo didele problema


Rekomenduojami pranešimai

Tai va as Turiu ICS m16 airsoft ginkla apie metus ,fizinio sudauzimo ar panasiai labai negalejo but ,bet kasko jis nestartuot pradejo ginklas akumuliatoriu pilnai pakroviau kontaktas ira man regis problema gali but ten kur laikai kai saudai ginkla prie gaiduko ir kaskoks starteris nu elektronika ir ten greiciausiai problemos tai ar labai sunku butu sutaisit sy dalyka ir ar brangiai tai kainuotu ginkla buvau graziai is ardes ir sudejau i vieta lygtais viskar normaliai

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va as Turiu ICS m16 airsoft ginkla apie metus ,fizinio sudauzimo ar panasiai labai negalejo but ,bet kasko jis nestartuot pradejo ginklas akumuliatoriu pilnai pakroviau kontaktas ira man regis problema gali but ten kur laikai kai saudai ginkla prie gaiduko ir kaskoks starteris nu elektronika ir ten greiciausiai problemos tai ar labai sunku butu sutaisit sy dalyka ir ar brangiai tai kainuotu ginkla buvau graziai is ardes ir sudejau i vieta lygtais viskar normaliai

Ne, nu gyvas anekdotas :D :D :D Ačiū u? gerą juoko dozę prie? miegą.

www.airsoftas.lt taiso ginklus ir pasakys kiek kainuos ir net pasakys kas atsitiko :rolleyes:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

-Уровень интеллектуального развития человека можно очень легко узнать по его вопросам.

-Чё?

 

O jei rimtai, tai po "ginkla buvau graziai is ardes ir sudejau i vieta lygtais viskar normaliai" tai tikrai nesk savo AEG pas "daktarus" www.airsoftas.lt arba www.aic.lt :rolleyes:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...