Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Kaista variklis ir laidai


Scar
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki!

Savo G&G Scar-L pasikeiciau spyruokle i m120. Is pradziu ismete saugikli. Pabandziau sujungti be saugiklio ir jauciasi kad sunkiai suka, o variklis ir laidai ima kaisti. Su laidais viskas tvarkoj, trumpo nera. Shimingus sudejau gerai. Kai baterija truputi paseda sukt isvis nustoja, bet nuspaudus gaiduka pradeda laidai ir variklis kaist. baterija 9,6V. Ar gali but del to kad variklis per silpnas? galingesnis variklis butu problemos sprendimas?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Laidai nepramusti, nes patikrinau visus, kur itarima kele izolke apsukau. Sushiminau lygiai taip kaip is gamyklos atejo, nes dantraciu nekeiciau. Man tai atrodo, kad variklis persilpnas, nes buvau lygiai toki pati varikli parsineses nauja pabandyt, tai lygiai tas pats darosi. O pats AEG tai praktiskai naujas, tik vienas zaidimas zaistas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

as irgi pirkau, bet dabar protingas budamas pirma pasiskolinciau isbandymui :)

ir dar, variklio priverzimui rankenoje yra toks varztukas, jeigu perverzi - viskas kaista, jeigu nedaverzi - dantys persoka ir gali istrupeti :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir as iskart neperku. Man armijoj ir civiliams pabandyt duoda. Parsinesiu namo, paziuresiu ar gerai veikia ir tada arba nueisiu susimoket arba varikli atgal parnesiu, nes as netoli ju parduotuves gyvenu. Buvau G&G parsineses toki pat kaip pas mane, ne galvojau kad variklis gal svaigsta, bet tas pats ka ir su maniskiu dares

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dantračių nekeitei, bet gal keitei įvores - tuomet shiming'as.

Jeigu reguliuoti varikliuko priver?imą nepadeda, gal patikrink ar tarp varikliuko ir rankenos end-cap'o neprispaustas kuris nors laidas - t.y. ar dėl netvarkingai pravestų laidų varikliukas neįspaud?iamas giliau negu turėtų būti.

Dar vienas i? ma?ai tikėtinų variantų - ar varikliuko laidai rankenoje pravesti taip pat kaip prie? i?ardymą? Dėl laidų pravedimo i? priekio / galo / po vieną i? kiekvienos pusės gali ?iek tiek keistis varikliuko kampas gearbox at?vilgiu ko pasekoje skersuojasi dantys tarp Motor Pinion Gear ir Bevel Gear.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ivoriu nekeiciau, taigi shimingas tvarkingas, laidai ir nespaudzia labiau nei turetu varikliuko ir pravesta gerai. Viska 3 kart patikrinau. Mano supratimu, vienintelis likes galimas variantas yra persilpnas varikliukas. Nu reik laukt kol atves nauja ir pabandyt.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...