Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Rekomenduojami pranešimai

Uzsisakiau apkabu is wgcshop'o STAR 30 Rounds Magazine for G36. Pas mane G36 JG'o firmos, apkabos ir sunkiai lenda ir issitraukia, reikia panaudoti truputi jegos. Gal kas buvo susidures su sia problema ir zino kur reikia pazulinti kad lystu lengvai. Sekanti problema su siom apkabom kad uztaisant jas svirkstu, bb'sai kreivai sulenda ir atsisako "maitinti" ginkla, gal kas zino kaip sia problema sutvarkyti? Trecia problema su Dboys apkaba - soviniai is vis nenori sedeti apkaboje, is kart issoka, kas turi kokiu patarimu kaip juos ten nulaikyti?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Uzsisakiau apkabu is wgcshop'o STAR 30 Rounds Magazine for G36. Pas mane G36 JG'o firmos, apkabos ir sunkiai lenda ir issitraukia, reikia panaudoti truputi jegos. Gal kas buvo susidures su sia problema ir zino kur reikia pazulinti kad lystu lengvai. Sekanti problema su siom apkabom kad uztaisant jas svirkstu, bb'sai kreivai sulenda ir atsisako "maitinti" ginkla, gal kas zino kaip sia problema sutvarkyti? Trecia problema su Dboys apkaba - soviniai is vis nenori sedeti apkaboje, is kart issoka, kas turi kokiu patarimu kaip juos ten nulaikyti?

naudoju STAR mechanas po 100BBS. su JG liktai ner problemu. CA irgi nebuvo problemu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Uzsisakiau apkabu is wgcshop'o STAR 30 Rounds Magazine for G36. Pas mane G36 JG'o firmos, apkabos ir sunkiai lenda ir issitraukia, reikia panaudoti truputi jegos. Gal kas buvo susidures su sia problema ir zino kur reikia pazulinti kad lystu lengvai. Sekanti problema su siom apkabom kad uztaisant jas svirkstu, bb'sai kreivai sulenda ir atsisako "maitinti" ginkla, gal kas zino kaip sia problema sutvarkyti? Trecia problema su Dboys apkaba - soviniai is vis nenori sedeti apkaboje, is kart issoka, kas turi kokiu patarimu kaip juos ten nulaikyti?

pabandyk sutepti mechanu spiruokles. bb'su skersavimosi problema gali praeiti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 year later...
  • 1 month later...

guarder bbs prasti? Ka tada patartumet is sito asortimento (0.2/0.23 g) : http://www.redberet.pl/c/41/amunicja-i-gaz.html

 

Asmenine nuomone, patirtis bei praktika: Guarder BB'esai tinka tik i granatas deti (smagiai su zirniais maisosi), ar kokiam kulkosvaidziui su elektrine detuve. Na dar galima, kai labai liudna, darbe pro langa juos metyti (ramina nervus)...

 

Nori netureti problemu- imk EXCEL BB'esu. Dabar LT yra ir daugiau visokiu gamintoju BB'esu pardavinejama, bet jau sunku atsirinkti, kurie geresni...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

iskas butu kaip ir puiku neskaitant to kad excel kaip ir nebera

 

Na tada reikia bandymu keliu atsirinkineti kokius kitus padoresnius :) Betkuriuo atveju Guarder- Totalus Liudesys (preciziniam vamzdeliui bei normaliom detuvem)!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Asmenine nuomone, patirtis bei praktika: Guarder BB'esai tinka tik i granatas deti

 

 

Turėdamas omeny temą, burbu apie BBS-dėtuvių santykius visokeriopus.

Vaj, Guarder BBS blogi. Tiek ankstesnės ("geros"), tiek vėlesnės ("paskutinės blogos") - abi partijos iš Lukos - Guarder BBS'us puikiausiai ryja mano D'Boys AKS74U su Guarder precizika 6.02 ir CA perdarytom low cap dėtuvėm. Prieteliaus APS AK 74 mechanos Guarder'io nevirškina visai. Užtat su Extreme - tik daina. Tas pats su kito prieteliaus CYMA AK 74MN. O jų abiejų bunkeriai nevirskina Extreme. O su "blogais" Guarder - puikiausiai. Tai ir suprask, kad gudrus :). Wiskas sąlygina, anot Enšteino.

 

P.S. priimu dovanai nereikalingus Guarder BBS ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 years later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...