Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Soviet SS-4 base operation I


xejay
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 133
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ten tikrai idomios apilinkes ir manau butu galima ten drasiai dar viena zaidima surenkt nes vyrai au apsisniukstinejo teritorija, tik zaidima reiktu pergalvot nes su tom dezem tikrai buvo labai jau nelengva ir nei viena nei kita komanda nesugebejo tos uzdoties ivygdit iki galo taigi manau mieli organizatoriai galit kazka pradet galvot. :( Su mielu noru prisideciau kuriant nauja zaidima, man fantazijos tokiem dalykam tikrai netruksta!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ten tikrai idomios apilinkes ir manau butu galima ten drasiai dar viena zaidima surenkt nes vyrai au apsisniukstinejo teritorija, tik zaidima reiktu pergalvot nes su tom dezem tikrai buvo labai jau nelengva ir nei viena nei kita komanda nesugebejo tos uzdoties ivygdit iki galo taigi manau mieli organizatoriai galit kazka pradet galvot. :( Su mielu noru prisideciau kuriant nauja zaidima, man fantazijos tokiem dalykam tikrai netruksta!

o kodel visi priprate, kad visuomet viskas butu lengva ir ivykdoma? cia buvo mision inpossible :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Toks jaunas ir grą?us....nesusilaikiau :)

:) Čia net ne?inau ar kaip komplimentą priimti ar kaip...

 

O dėl pakartojimo, tai sutikčiau, nes vietovės tikrai įdomios. A? buvau vienas i? tų ?ygeivių, kuriu bandė aplink prie?a apibėkti, tai prisi?iūrėjau visko :( ir tikrai būtų visai nieko dar kartą susigrumti Kopūstėliuose.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog nesinori ten kazko irodynet, ir gadint zaidima sau bei kitiem... daro kaip ismano ir tiek.

tu tik nesupyk, nieko asmenisko, bet nuo to zaidimo gadinimas ir prasideda: MATAU BET NESAKAU. Yra grieztos taisykles, pamatei mclauda, pasakei orgui, ismete, viskas, visi toliau saudosi puikiai nesigadindami sau nuotaikos del vieno ar dvieju nesaziningu zaideju. Nenoriu cia postinti, tam yra atskira tema, bet chebra , pradekim nuo saves...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...