Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Soviet SS-4 base operation I


xejay
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 133
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Taigi visiems ačiu u? ?aidimą. Pirmą kartą mačiau ?uvusiuosius BEGANČIUS į mertviaką :D O jeigu rimtai- orgams daug dar reikia padirbėti, pradedant ry?iu ir baigiant scenarijumi. Bet kaip pirmam kartui tai neblogai. A jo- brangoka :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu organizatoriams uz zaidima. Siaip visumoj patiko. Tiek prasmingai savaitgalis praleistas gamtoje, tiek gera nuotaika. Nebusiu priekabus ir nesikabinesiu del mokescio. Jei manote jog suma buvo verta zaidimo - tai gerai. Jei manote priesingai - taip pat gerai ir tai didelis zingsnis tobulesnio sekancio zaidimo link. Vis delto linkiu neissigasti visu "piktu" komentaru, neimti visko gyliai i sirdi ir testi organizatoriavima. :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi visiems ačiu u? ?aidimą. Pirmą kartą mačiau ?uvusiuosius BEGANČIUS į mertviaką :) O jeigu rimtai- orgams daug dar reikia padirbėti, pradedant ry?iu ir baigiant scenarijumi. Bet kaip pirmam kartui tai neblogai. A jo- brangoka :D

bėgom, kad greičiau i?eitume penkiese :) nes ten labai arti jau prie?as buvo :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui vyrai, kad sudalivavot. Ištikrūjų pamatėme daugybę savo padarytų klaidų dėl organizavimo, viska stenksimės apgalvoti ir ištaisyti. Piktų komentarų čia nemačiau kritika visada priveda prie gero (čia mano nuomonė).

Asmeniškai man sekmadienio laikas praleistas kartu su Jumis patiko, tik dabar jaučiuosi kaip sulaužytas tikriausiai rytoj ilgai iš lovos ridensiuosi.

Dar karta dėkui visiems, kad nepasididžiavot ir atvažiavot ir kad parodėte ką mes ne taip padarėme.

Dėl to kuri komanda laimėjo, tai mūsų manymu buvo lygiosios. Nes nei viena komanda iki galo sumanytos užduoties neivygdė, nors ištikrųjų užduotys realybėja pasirodė tikrai sunkesnės nei buvo galvota.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui kolegos uzh 7dieni grinam ore. Visada idomu pabegioti naujose vietose.

 

Del pacio geimo nelabai turiu ka pasakyti, tik kad gale nemirtingi dezhes gynejai,

ishgyvene 3x3m patalpoj granatos sprogima ir nesveika apshaudima ( vienam turetu skaudet ranka :D ), truputi sugadino nuotaika :)

 

Lauksim kitu geimu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jup zaidimas kaip ir visi minejo buvo super. Ideja verta 10 balu, bet beda buvo zmoniu skaiciuje. Turint toki plota reikia ko daugiau zaideju, bet kai plota sumazino buvo tikrai linksma ir pasisaudem apart poros incidentu kurie ivyko mano kalte nenorom suzaloti zmogu, bet veliau man is SS paaiskino , kad reikia sakyti "pif paf" na kagi zinosiu ir daugiau tokiu klaidu nedarysiu. Bet kas tikrai trugde ir gan stipriai suzalojo viena zaideja tai buvo akmenyniai stulpeliai kurie nebuvo pazymeti , kokia nors ryskia spalva. O visa kita tikrai gerai. Laukiame sekanciu zaidimu.

 

Dar del to 3x3m patalpos isgyvene. Tai po sprogimo iskart isejau. Todel nezinau kas ten isgyveno, nes po manes ten buvo tuscia...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui kolegos uzh 7dieni grinam ore. Visada idomu pabegioti naujose vietose.

 

Del pacio geimo nelabai turiu ka pasakyti, tik kad gale nemirtingi dezhes gynejai,

ishgyvene 3x3m patalpoj granatos sprogima ir nesveika apshaudima ( vienam turetu skaudet ranka :D ), truputi sugadino nuotaika :)

 

Lauksim kitu geimu

dėl tos patalpos, pats i? ?ono stebėjau kas kaip vyko... po bum kabum tikrai visi i?ėjo ir buvo tu?čia, tačiau ?turmuotojai apsisuko ir i?ėjo. daugiau detalių ne?inau, nebent kas įvyko ko ir nemačiau :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

dėkui u? gerai praleista laiką, buvo tikrai linksma. dėl nemirtingųjų, tai jų visda buvo ir bus ir nieko čia nepakeisi, pats pora sutikęs vakar buvau :D o ?eip tai, galėjau daugiau ?monių susidomėti ir atva?iuoti, daug ką prarado.

 

dėl lygiujų sutinku, nes nei viena komanda dė?ės net 20m nepatraukė i? HQ :)

dėl tų stulpelių, tai čia i? dalies ir patys ?aidėjai kalti, nes a? stengiuosi ?iūrėti kur einu, nes ir paprastame mi?ke būna visokių siurprizų :) Labai patiko geltonųjų snaiperių darbas, prie jų HQ baisu net buvo galvą u? kampo i?ki?ti :D

 

tikiuosi dar su?aisim kartu, buvo susirinkę puikūs ?aidėjai. kitą kartą oran?iniai parodys jums, geltuonieji. :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, dėl atsargumo aš manau čia kiekvino reikalas, asmeniškai aš pats nučiuožiau nuo bunkėrio nes viena pusė apledėjus buvo ir atsisėdau į balą :D , mano kolega Mantas išoko pats į bunkerį pagalvojas, kad ten duobė :) ką noriu pasakyti ten vietovė tikrai įdomi žaidimui ir tuo pačiu ganėtinai sudėtinga, tad reikia žiūrėti patiems kur einate.

Dėl tos granatos, kaip ją imetė kolegos į bunkerį kur buvo SS- 4 galvutės ir du žaidėjai, aš šalia buvau ir mačiau kaip jie abudu išėjo, o ar po to nuėjo į mertviaką tai to negaliu pasakyti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na dėl lygiųjų tai pasiginčyčiau, nes pirmoj dienos pusei mes nesulaukėm jokio polimo ir liūdnai leidom laiką, o kaip mūsų pusė darė polimą tai jus gelbėjo tik vienas dalykas kad Jūsų mertvekas buvo 50m nuo Jūsų bunkerio, o kadangi pastoviai mirdavot :D, tai iš karto ir išeidavot vėl žaisti .Išvada mums neįmanoma buvo paimti dėžę, ir taip jau puolėm kol pas visus šoviniai baigėsi. Jeigu butu reikėję pabūti mertveke nors 15 min, jau per pirma puolimą būtumėm tą dėže išsinešę.

 

Jei aš neteisus meskite į manę akmenį :D

 

 

 

Ten kažkas iš SS fotografavo, gal kokių nuotraukėlių yra :), ačiū.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui visiems uz zaidima! Man labai patiko poligonas - begale ivairiu idomiu objektu, taciau ir begale atviru gana giliu suliniu, supuvusiu perdangu su islindusiais vinimis ir murines sienos murytos stroibato be cemento :D

 

Keletas foto : http://picasaweb.google.lt/airsoftfoto1/So...BaseOperationI#

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Del tu stulpeliu, tai organizatoriai juk tikrai neapeis ir nesuzymes visos teritorijos atsikisimu ir t.t...patiems reik ziuret po kojom :D Man labai idomu kas pirma zaidimo dali kazkur labai smagiai nusiverte, nes kaip ejom misku labai garsiai ir aiskiai girdejosi znektelejimas :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai dekui uz saunu zaidima, viskas kaip pirmam kartui is organizatoriu buvo super :D

 

Tikrai buvo verta nuvaziuoti ir pamatyti apylinkes :)

 

Sioks toks komentaras del pirmos zaidimo puses :D Siek tiek 7iese norejome jus apeiti ir biskuti pasimeteme :D Tai apsuke kelis ratus, gavome zinia grysti i pertrauka :) Na nieko, pasivaiksciojom gan linksmai ir tuscius namus sturmavom ir siaip miskuose snaiperiu ieskojom :D

 

Asmeniskai man buvo saunu ir linksma :D Gera vieta, linksma kompanija :)

 

ACIU ORGAMS :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai dekui uz saunu zaidima, viskas kaip pirmam kartui is organizatoriu buvo super :D

 

Tikrai buvo verta nuvaziuoti ir pamatyti apylinkes :)

 

Sioks toks komentaras del pirmos zaidimo puses :D Siek tiek 7iese norejome jus apeiti ir biskuti pasimeteme :D Tai apsuke kelis ratus, gavome zinia grysti i pertrauka :) Na nieko, pasivaiksciojom gan linksmai ir tuscius namus sturmavom ir siaip miskuose snaiperiu ieskojom :D

 

Asmeniskai man buvo saunu ir linksma :D Gera vieta, linksma kompanija :)

 

ACIU ORGAMS :)

juk norit buti kareiviais, o tokia tad ju duona :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...