Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

'bore sighter'


GSP
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, prireike tokio aparaciuko radau kad angliskai vadinasi bore sighter. Kisasi i vamzdi toks lazeriukas ir pagal tai reguliuoji optika. Neva zymiai lengviau susireguliuoti ir prisaudyti ginkla. Turiu itarima kad as esu susireguliaves pieno riebuma ant savo snaiperio, man reiktu sio daikciuko, gal yra lietuvoj kur pirkt ir kokios kainos? O gal net paskolinti kas turetumet?

 

Nuotrauka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sis daiktas tik sutaupo tavo pinigus, bet visiskai prisaudyti ginkla su juo neiseis.

 

jis skirtas "pradiniam" optikos suvedimui. t.y. padaryt kad po suvio kulkos bent jau butu taikinyje. Taigi, su juo atlikus pradini reguliavima, toliau darbas uzbaigiamas saudykloje saudant soviniais. Tik ju susitaupo, nereikia leisti dievui i langus, iskarto mtai kiek pataisu reikia daryt ant taikinio

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vini, vat man tos pradzios ir reikia, nes dabar toks jausmas kad as esu gerokai nuvairaves trejektorija. Visgi airsofte dasideda dar vienas elementas hopupas. Susidaro efektas panasus lyg vamzis ziuri i virsu o optika zemyn ;) ir tik tam tirkuose taskuose atstumo atzvilgiu bbsas atsiduria norimoj vietoj. Prisiskaiciau kaip turi veikti sureguliuota optika, apie visa regulaivimo principa ir vat neskrenda bbsas kaip reiktu, cia bus ryskiai mano nuvairavimas nes vertikalus reguliavimas stovi beveik atsukas iki galo "zemyn" taip neturetu buti.

 

Dekui uz nuoroda, siustis neturiu noro po to karto kai siunciausi sau vmazdeli :) reik ieskoti lietuvoj arba pasiskolinti :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 months later...

Optika siaip ir yra prisaudoma tam tikram atstumui. Kulkos/bb'so trajektorija gi yra elipse, o ne tiese. Reiskia arciau/toliau nei atitinkama prisaudymo distancija ir pataikys arba zemiau, arba auksciau. Ypac tai jaucias rysium su trumpa bendra AEG suvio distancija.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...