Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Svarbu: transporto naudojimo taisykles


aidas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Trumpa istorija:

Noretume airsofte dazniau matyti transporto priemones, kurios zaidimui suteiktu dar daugiau realistiskumo ir ivairoves. Sun City '09 isbandem UAZa ir, pasimoke is klaidu, paraseme taisykles, kurios, tikimes, taps oficialiomis transporto naudojimo airsofte taisyklemis.

 

Pasidalinkit savo mintim.

 

Taisykles:

  • Minimalus saudymo i automobilius atstumas:

    120/ms ir daugiau 30m.

  • Pataikius i viduje esanti zaideja BBsu jis mirsta.
  • Granatos, numestos 1m spinduliu arba po automobiliu, ji sustabdo (isjungiamas variklis). Viduje esantys lieka gyvi.
  • Issovus is povamzdinio granatsvaidzio, automobilis ir vairuotojas mirsta. Visi kiti lieka gyvi, bet turi nedelsiant islipti (nuo sprogimo automobilis uzsidega).
  • Issovus is RPG masina skaitoma susprogdinta, visi joje esantys negyvi.

    Suvis: Zmogus, turintis RPG iseina ant kelio priesais masina ir atsiklaupia (imituodamas saudyma su RPG). Taip pat reikia isitikinti, kad vairuotojas pamate sauli.

  • Nukautas automobilis, kaip ir zaidejas, turi buti pazymeti ryskiu raudonos spalvos raisciu. Jeigu imanoma ant antenos, jeigu ne turi matytis pro vairuotojo langa.
  • Maksimalus leidziamas greitis zaidimo metu yra 30km/h.
  • Draudziama selinti prie automobilio, uz jo sleptis, jeigu vairuotojas nemato ir panasiai (kad nepervaziuotu).
  • Laikytis saugaus atstumo nuo vaziuojancio arba ijungtu varikliu automobilio.
  • Nakti galima vazineti tik keliais ir tik su ijungtom sviesom.
  • Draudziama griauti uztvaras ir barikadas.
  • Draudziama saudyti is ir i transporto priemones pazymetas zalia spalva. Vienintelis budas jas nukenmsminti - RPG is 50m.

    Raudona spalva pazymetos transporto priemones yra nukautos.

  • Atmintinai nezinant siu taisykliu saudyti i transporto priemones negalima.

 

VW Golf ir kitu, su kariuomene niekaip nesusijusiu automobiliu, naudoti negalima.

 

Patobulinta 12 taisykle 08/09 18:30

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labai reikalingos sios taisykles, kad nebutu nesusipratimu. Asmeniskai man labai patinka, kad auto galima sustabdyti povamzdinio granatsvaidzio suviu - logiska ir dar vienas panaudojimas siaip jau nelabai panaudojamam prietaisui, kuri daugelis turi.

 

Milsim zaidejams turetu patikti RPG tampymasis. :)

 

Zodziu super.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

"2. Pataikius i viduje esanti zaideja BBsu jis mirsta."

 

kiek zinau sun city buvo saudoma is UAZ pro maza orlaidę, ko pasekoje i vaziuojanti automobili, tuo labiau i viduje esanti zmogu pataikyti tikimybe labai, maza.

apsaudant masina mano nuomone ji turetu sustoti, juk tai ne tankas. ziuredami is sio tasko paimkime situacija is realaus gyvenimo. apsaudant masina, kliutu visiems (nebent ji sarvuota) viduje esantiems.

dabar remiantis isdestytu siulomu 2 punktu automobilio jei jis sutiko priesininka nelabai sustabdysi (ivertinus tai kad granatos jau ismetytos) vadinasi, prasidariai langa tiek kad galetum iskisti aeg vamzdi pats pasilenki kiek zemiau ir ziuredamas pro langa pilk kiek sirdis geidzia. tai nebutu akla ugnis nes pro langa matai kur saudai. todel priesininkui sutikus toki "tankini-dzipa" beliktu tepti slides.

naudojamo transporto pirmumas pries pestininka manau butu tame, kad jis gali judeti greiciau (iki 30 km/h) ilga laika, lyginant su pesciuoju, taip pat naudojamas kulkosvaidis (skirtumas turetu buti kalibre, bet mes naudojama visi kaip vienas ta pati 6 mm bb'są) kurio rankose nepanesiosi ilga laika.

stai cia dar reik pamastyti. :)

 

papildymas 10:29

reiktu ivesti spalvini automobiliu zymejima.

pvz.

zalia juosta, nesarvuota. (sustoja apsaudoma is aeg ir kitu "mazo kalibro" ginklu)

geltona juosta, sarvuota (nesustoja apsaudoma is aeg ir kitu "mazo kalibro" ginklu)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Suncity taisyklėse ai?kiai numatyta : į transporto priemones ?audyti draud?iama, i? jų galima. Be abejo ?ioje vietoje mes nepadirbėjome.

 

Geriausias naudojimas priemonių stabdymo mano nuomone buvo Modline (PL), buvo i?duoti RPG su įmontuotomis raketėlėmis , nusitaikai vir? ar netoli auto (į ją draud?iama ?aut) darai ?uvį - visi mirę, auto va?iuoja į mertviaką.

 

 

Mano pasiūlymas :

 

į automobilį ?audyti bb'sais draud?iamą, norint sustabdyti automobilį, reiktų :

 

i?eiti ant kelio su RPG imitacija , atstumu nuo 50 m. iki ma?inos, imituoti ?ūvį, numesti ant ?emės RPG ir pabėgt, u?imt poziciją ar pn?.Vairuotojas pamato su RPG stovintį asmenį pradeda stabdyti auto . Automobilis sugadintas sutartą laiką. Keliaviai i?laipinami, vairuotojas nueina pasiima RPG, ir nuva?iuoja į mertviaką, jame perduoda RPG orgams, o orgai duoda jį ?aidėjams ar pn?.

 

?ymėjimas veliavėlemis nebloga idėja.

 

Vyrai nepamir?kime kiek mes turime automobilių į kuriuos galima ?audtyti, juk nuo BB's pataikymo lieka duobelės, du?ta grūdinti stiklai ir t.t. Na su vėlevėlemis gal ir galima tą i??lifuot.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

...Mano pasiūlymas :

 

į automobilį šaudyti bb'sais draudžiamą, norint sustabdyti automobilį, reiktų :

 

išeiti ant kelio su RPG imitacija , atstumu nuo 50 m. iki mašinos, imituoti šūvį, numesti ant žemės RPG ir pabėgt...

variantas, bet manau atstumas kiek mazesnis turetu buti "+,-". 50 metru, vienu atveju ir tuo paciu gali buti mazai.

pvz vairuotojas ziuri i sona kazka itardamas, kad ten krumuose tupi priesas ir tuo metu rodo kolegoms ten apsaudyti. kaip tik tuo metu isbega priesais 50 m. atstumu piksteli is RPG, numeta, pabega. masina vaziuoja toliau, nes nepamate, kad buvo pasauta. RPG guli, zoleje, sniege, jei naktis tamsoje liks nepastebetas.

bergete tankai buvo saudomi is RPG ar AT4 kurie turejo sensorius. vienas pabukle kitas transporte. piksteli masina stoja. Cia daugiau galetu papasakoti JK jis nesiojosi toki.

 

del masinu i kurias galima sauti is aeg reiktu informacijos is organizatoriu. pradziai uzdejus griezta draudima "nesaudyti" butu pats, tas. Bet kokiu budu nusauti masinoje vaziuojanti ir pro atvira langa i tave saudanti priesa?

tik i krumus beliks begti, o esantiems dzipe zaisti safari.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Delta prie ko čia tas safaris ? Hebra va?iuoja prie?o ' TANKAS ' , tu neturi jokių priemonių jo sustabdyt , tai ką ? Būsi nu?autas, atsi?audyt negali - tokios taisyklės.

 

 

O IR tai galima sukonstruot, tik ne visus automobilius galima apkarstyt laidais , plius jie nevisai gerai veikia...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei transporto priemonems zaidime suteikiame statusa 'TANKAS' tuomet tu visiskai teisus.

mane domina galimybe nebegti nuo dzipo, su ta pacia galimybe nukauti viduje esnacius pasinaudojus aeg.

 

taisykliu iniciatorius rašė:

 

"2. Pataikius i viduje esanti zaideja BBsu jis mirsta."

 

vadinasi galimybe apsaudyti jo automobili jis suteikia.

 

taip pat:

 

"3. Granatos, numestos 1m spinduliu arba po automobiliu, ji sustabdo (isjungiamas variklis). Viduje esantys lieka gyvi."

 

is siu dvieju punktu suprantu, kad zmogus nepriestarauja, jog jo masina gali buti apsaudyta, netgi pries ja panaudotos granatos. kadangi kokios tai granatos neparase, tai manau, butu naudojamos visos, net ir tos su zirniais. masina gadintusi, bet jei ji pirkta siam tikslui, naudoti airsofte, su tikimybe buti sugadinta, kodel gi nea.

 

manau, kad tokio tipo masina turetu buti pazymeta, kad ja sutike zinotu, ar nesti mesas, ar bandyti nukauti, bent jau viduje esancius.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei transporto priemonems zaidime suteikiame statusa 'TANKAS' tuomet tu visiskai teisus.

mane domina galimybe nebegti nuo dzipo, su ta pacia galimybe nukauti viduje esnacius pasinaudojus aeg.

 

taisykliu iniciatorius ra?ė:

 

"2. Pataikius i viduje esanti zaideja BBsu jis mirsta."

 

vadinasi galimybe apsaudyti jo automobili jis suteikia.

 

taip pat:

 

"3. Granatos, numestos 1m spinduliu arba po automobiliu, ji sustabdo (isjungiamas variklis). Viduje esantys lieka gyvi."

 

is siu dvieju punktu suprantu, kad zmogus nepriestarauja, jog jo masina gali buti apsaudyta, netgi pries ja panaudotos granatos. kadangi kokios tai granatos neparase, tai manau, butu naudojamos visos, net ir tos su zirniais. masina gadintusi, bet jei ji pirkta siam tikslui, naudoti airsofte, su tikimybe buti sugadinta, kodel gi nea.

Delta, suprask vieną dalyką:

Komandų, naudojančių airsofte savo asmeninius automobilius VIENETAI. Jei jiems į automobilius pradės kiekvienas airsofteris "pilti" seriją BBS, kas liks po 4-5 ?aidimų i? automobilio? I?dau?yti stiklai? Aplamdytas kėbulas? Paklausk savęs pats, ar norėtum, kad tavo komandos automobilį, beje, kurį jūs naudotumėt "antura?ui" sustiprinti, kiekvienas i? serijos BBS niokotų??? O juk tai komandos narių sudėtos lė?os, niekas kitas prie to automobilio pirkimo/tvarkymo finansi?kai neprisideda...

Siūlomos taisyklės gana neblogos, bet reikėtų i?diskutuoti, kaip apsieiti be tiesioginių serijų i? AEG į automobilį...

PVZ a? asmeni?kai PRIE?TARAUJU, kad kasnors ?audytų į Unimogą i? AEG serijomis!!!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

PVZ aš asmeniškai PRIEŠTARAUJU, kad kasnors šaudytų į Unimogą iš AEG serijomis!!!

pavieniais galima?

 

Nebutina rekti, as suprantu geriau, kai sakoma ramiai.

 

jei tu priestarauji, kad i tavo automobili saudytu, pazymi tam tikra spalva ir viskas, nieks i tavo masiniuka nesaudys.

labai cia daug jautriu zaideju yra, pasiliekame prie lukashenkos issakytos minties i automobili saudyti grieztai draudziama is aeg, bus ramu visiems.

kai busime brandesni, turesime daugiau lesu masinoms ir t.t., manau galesim ir pakeisti taisykles.

dabar is paskutiniu susipirke saugokime ka turime.

 

 

p.s. jei pirkciau automobili airsoftui, tai daryciau pats vienas, be komandos. galva maziau skaudetu.

 

- eilini, lygiuot, ramia!!!

paskaityk mano posta: Today, 10:34 AM

ir bandyk suprasti minti, is to ka perskaitysi, ar zmogus siulantys taisyklese, kad cituoju: "Pataikius i viduje esanti zaideja BBsu jis mirsta." priestarauja automobilio apsaudymui? manau, kad nea. kitaip to punkto nebutu. jei priestarauja issakys savo nuomone cia ir pateiks kaip taisykliu iniciatorius pataisymus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Duomina toks klausymas: vat pasove TP, ji sustojo (isjungiamas variklis), viduje esantys prades lipt lauk, i juos prades saudyt ir tikrai pataikys i TP.

Kaip but tokioj situacijoj?

 

Na ir gali but taip, kad vienintele priedanga bus ta pati TP - vel gi, neaisku ka daryti tiem, kas pasove ta TP.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tokio tavo posto, para?yto 10:34 neradau, bet jei kuriame taisykles - jos, matyt, bus taikomos ne vienam automobiliui, o visiems, kurie dalyvaus ?aidimuose, ar ne, gerb. Delta?

O i?skirti vėlevėlėmis (geltona - ?audyti negalima ale ?arvuotas, ?alia - ?audyti galima ale eilinis automobilis), gal ir nebloga idėja, savininkai, kurie neprie?tarauja, kad jų automobiliai būtų ap?audomi galės u?sidėti ?alias vėlevėles :)

Ir dar...

Manau, kad ?ie taisyklių punktai (apsaugantys TP) labiau liečia automobilių savininkus, kurie yra investavę savo asmenines lė?as į TP ir tuo transportu leid?ia naudotis kitiems, tad, kad ir kaip suprantu - labai būtų smagu "py?kinti" į automobilį, bet tai vis dėl to yra niokojamas svetimas turtas...Taigi, tiesiog, daugiau pagarbos reikėtų to ?mogaus at?vilgiu, kuris atva?iuoja ir leid?ia naudotis savo TP, tik tam, kad ?aidimas būtų gra?esnis, įdomesnis, patrauklesnis ir t.t.

Taisyklės i? esmės neblogos, ?iek tiek pakoreguoti ir bus liuks.

Vsio, ry?io pabaiga (kirtis ant ai) :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Drausti saudyti i automobili butu neteisinga - isvaizduokite musio ikarsti, ivaziuoja automobilis - visas saudymas sustoja. Negerai.

 

Automobiliu zymejimas labai neblogas dalykas - nepazymeti automobiliai butu kariniai, i juos ir is ju saudyti galima.

 

O pazymeti (bet kokios spalvos ryskiu raisciu ant antenos) automobiliai butu nekariniai - i juos saudyti negalima, taciau is ju irgi saudyti negalima. Tokie butu skirti tik transportavimui. Ir jeigu toki sutinki pakeliui - gali nukalt su RPG.

 

Nors mano nuomone automobilis yra lygiavertis zaidimo dalyvis ir zaidimo kokybe tik isaugs jeigu karo zonoj nebus automobiliu i kuriuos negalima saudyti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

dekui eilini bilki uz issakyta nuomone, pozicija.

 

manau, didziausias turtas ne masina, viena sukulei kita nusipirksi. didziausias turtas yra zmogus (siuo atveju zaidejas), jo saugumas turi buti 1 vietoje.

bet kokiu atveju, zaidima organizuojanti komanda ar grupe ju, kas susije su transporto priemonemis ir ju panaudojimu, isdestyts savo nuomone pries zaidima, kad nebutu jo eigoje nesusipratimu.

saudyti i sarvuota mano nuomone nera tikslo, jokios naudos. tik demesi atkreipsi ir gausi lietuti bb'su.

masina gadinama ir greit vaziuojant per duobes (teko sokineti vaziuojant unimoge), taip pat braunantis per krumus, dazai pazeidziami.

manau nera musu tarpe tokio aeg, kad prasautu masinos stikla, o jei yra reiktu uzdrausti zaisti su tokiu monstru.

 

idomi butu kitu kolegu nuomone, taip pat iniciatoriu. kuo bus daugiau tuo manau geriau.

 

papildyta: 13:51

noreciau isdestyti savo nuomone ir nora atsisaudyti i vaziuojanti automobili ir i mane saudanti automobili, kad nemanytumete jog esu istroskes naikinti kitu asmenu turta. taigi destau:

pro sali vaziuojanti transporto priemone kurioje be vairuotojo dar 3 sauliai pro langus iskise aeg saudo i sutikta priesa. jei tai butu susitikusios dvi priesininku grupes viskas kaip ir naturalu suprantama, susitiko priesai susisaude, dalis i mertviaka, dalis tesia kelione.

tas pats ir su automobiliu, jei i mane saudo priesas, man kila noras atsisaudyti, siuo atveju priesas sedi transporto priemoneje. kodel tureciau nesti mesas kai i mane saudo priesininkas? suveikia naturalus instinktas gintis, atsisaudant. turto gadinimas? uzdrausti saudyti i ji? tada tai safaris. visi skyriai rpg netures, gal rpg jau bus panaudotas. kaip tada? man patiko sss nuomone auksciau, jei saudo is automobilio i ji saudyti atgal galima. vadinasi tokio automobilio seimininkai samoningai suvokia galima zala transporto priemonei, bei sau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

labai būtų smagu "py?kinti" į automobilį, bet tai vis dėl to yra niokojamas svetimas turtas...

Jeigu laikomasi nustatyto saugaus atstumo joks turtas yra neniokojamas. Lygiai taip pat kaip ir zmoniu sveikata jeigu laikomasi saugaus atstumo yra neniokojama.

 

Na, o jeigu jau vazineji su bet kokiu auto musio zonoje (kaip pvz. visa Sun City teritorija, Vismaliukai ir t.t.) jau rizikuoji savo automobilio "apniokojimu". Del to siulau arba grieztai atskirti tiesiog transporterius ir karines masinas arba paprasciausiai palikti tik karines masinas. Juk jeigu bijai vilko, tai i miska geriau neit.

 

P.S. Esu vienas is to UAZ seimininku - kad nepagalvotumet, jog esu saudymo i svetimus automobilius maniakas. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei UAZ ?eimininkai neprie?tarauja, kad į jų automobilį ?audytų serijomis - tai viskas tvarkoje, valio!!! A? irgi mielai pa?audysiu. O pvz (?neku i? savo varpinės) Unimogo ?oniniai stiklai yra i? tokios med?iagos (atrodo organinio stiklo), kuri yra lengvai pramu?ama paprasto AEG be jokio tiuno, kaip parodė patirtis, veidrodėliai irgi, kaip nekeista, labai ?auniai dū?ta. Keisti stiklų ir veidrodėlių po kiekvieno ?aidimo man tikrai nėra jokio noro...

O ?tai stabdyti automobilį su RPG įmituojant ?ūvį ar net pasigaminti tokį, kuris i? tiesų i??autų granatą, juk taip bus dar tikrovi?kiau, ar ne???Arba pamesti dūminę granatą po-prie? automobilį, ar rankinę granatą po-prie? automobilį. Sustabd?ius transporto priemonę jau, matyt, nesigaus safaris ar ne?

Tai norėčiau paklausti gerb. Delta situacija:

Va?iuoja pro ?alį ?arvuotas automobilis ar ?arvuotis, turi tik savo kovinį M14, aplinkui 10 draugų taip pat turi tik tokio kalibro kovinius automatus, nei vienas neturite jokių granatsvaid?ių, RPG ir t.t. ką darote? ?audote i? savųjų ar slepiatės?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

tas pats ir su automobiliu, jei i mane saudo priesas, man kila noras atsisaudyti, siuo atveju priesas sedi transporto priemoneje. kodel tureciau nesti mesas kai i mane saudo priesininkas?

na, ?itoj vietoj, kaip sakė luka?enka, jei va?iuoja tankas ir ple?kina į tave i? kulkosvaid?io, labai abejoju ar turėsi didelį norą lupti i? automato. Didesnė tikimybė, kad ne?i mėsas i? ten taip, kaip dar nesi ne?ęs :)

Kita vertus, norint automobilį priartint prie tanko ar ?arvuočio, reiktų bi?kį aptepliot langus, kad i? tiesų nebūtų safaris pro panoraminius langus, o matomas vaizdas primintų tą, kuris matomas i? ?arvuočio.

arba jei ?audoma i? automobilio, langai turėtų būti nuleisti, kad būtų tikimybė ka?ką nu?auti viduje.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na, ?itoj vietoj, kaip sakė luka?enka, jei va?iuoja tankas ir ple?kina į tave i? kulkosvaid?io, labai abejoju ar turėsi didelį norą lupti i? automato. Didesnė tikimybė, kad ne?i mėsas i? ten taip, kaip dar nesi ne?ęs :)

Kita vertus, norint automobilį priartint prie tanko ar ?arvuočio, reiktų bi?kį aptepliot langus, kad i? tiesų nebūtų safaris pro panoraminius langus, o matomas vaizdas primintų tą, kuris matomas i? ?arvuočio.

arba jei ?audoma i? automobilio, langai turėtų būti nuleisti, kad būtų tikimybė ka?ką nu?auti viduje.

jus perdaug galvojate ir poto perkaite parasote cia tokiu nesamoniu kad graudu net klausyti

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Unimogo ?oniniai stiklai yra i? tokios med?iagos (atrodo organinio stiklo), kuri yra lengvai pramu?ama paprasto AEG be jokio tiuno, kaip parodė patirtis, veidrodėliai irgi, kaip nekeista, labai ?auniai dū?ta. Keisti stiklų ir veidrodėlių po kiekvieno ?aidimo man tikrai nėra jokio noro...

Suprantama. Del to jusu unimogas arba: a) Yra transporteris su ryskiu raisciu i kuri ir is kurio (butinai) saudyt negalima. :) Nedalyvauja zaidime, nes nera jokio noro stabdyti musi kai ivaziuoja unimogas.

 

O dar juk galima panaudot kokias nors plokstes ar siaip kokia apsaugine plevele stiklams, uzdengti veidrodelius plastmasiniais kibirais ir pan. Manau tokios problemeles issprendziamos labai nesunkiai.

 

UAZ, unimogu ir kt. busimo lengvojo karinio transporto lyginti su tanku geriau nereikia, juk tanka kerta tik RPG, o musiskius naikina ir RPG, ir granatsvaidziai, ir granatos ir net atskirus keleivius bbsai. Manau visai logiska, kad tai vis del to ne tankas, o tiesiog karine masina (hamvis ar uazikas)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek suprantu kazkas turi transporta ir nori ji naudoti zaidimose.

Patariu daryti kaip Bergete rasai pries kiekviena zaidima orgams jie ides taisykles ir galesi vazineti kiek nori arba paprasys nedalyvauti su ja ir bus viskas aisku :)

O kurti taisykles be panaudojimo ner prasmes sitos diskusios primena VIP foruma kuris jau puse metu mires RIP

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Keletas komentaru:

 

Sios taisykles buvo galvojamos, kad tiktu ne tik big geimams, bet ir savaitgalio pasisaudymams. Taip pat, kad auto netaptu super mega blasteriu, kuriame sedintys vazinejasi ir skaiciuoja kiek nusove :)

 

1. apsaudant masina mano nuomone ji turetu sustoti

 

Apie tai mastem rasydami taisykles, bet, musu manymu, tai butu perdaug paprasta ir sumazintu nora naudoti auto. Pora suviu is pistoleto ir auto stovi. Todel auto nusprendem laikyti "lengvai sarvuotais", kuriu neima paprastos kulkos (BBsai :) ).

 

2. I auto saudyti negalima, is jo galima, nukepti tik su RPG is ~50m (ar kito saugaus atstumo).

 

Didziausia problema yra RPG - pas zaidejus kolkas nemaciau nei vieno naudojamo (gal klystu). Galbut atsiradus auto atsirastu ir RPG, bet juos turetu viena kita komanda. Organizatoriams dalinti savo RPG zaidejams, manau, ne visada yra imanoma ir, be to, nemazas rupestis. Didziausia problema - auto tampa perdaug galingu.

 

3. bergete tankai buvo saudomi is RPG ar AT4 kurie turejo sensorius

 

Su sensoriais butu smagu, bet velgi viskas gula ant organizatoriu, ko pasekoje auto pamatytume tik big geimuose. Taip pat technines problemos su sensoriais.

 

važiuoja priešo ' TANKAS ' , tu neturi jokių priemonių jo sustabdyt

 

Manau nereiketu UAZo ar kito dzipo laikyti tanku. Tankais tegul lieka tikri tankai (kuriu tikiuosi kada nors pamatyt airsofte :)) arba ju iskamsos, kaip buvo bergete.

 

is siu dvieju punktu suprantu, kad zmogus nepriestarauja, jog jo masina gali buti apsaudyta

 

Taip. Tiesiog del atstumu dar reikia mums daugiau patestuoti - isbandyti ivairias granatas ir panasiai. Zukas+balionas+zirniai jokios zalos nepadaro. Dar reikia patestuot su tiunais, ivairiom dujom uzpildytais povamzdiniais granatsvaidziais, kad butu aiskus atstumai.

 

aš asmeniškai PRIEŠTARAUJU, kad kasnors šaudytų į Unimogą

 

Virsuje dar patikslinsiu punkta, del zymejimo zalia spalva. Jeigu auto pazymetas zaliai - is jo, i ji saudyta negalima. Vienintelis budas RPG ~50m. Manu tai isssprestu problema. Zaidimo metu nebutu galima keisti spalvos.

 

vat pasove TP, ji sustojo (isjungiamas variklis), viduje esantys prades lipt lauk, i juos prades saudyt ir tikrai pataikys i TP.

Kaip but tokioj situacijoj?

 

Laikantis saugaus atstumo (turiu omeny 1 taisykliu punkta) viskas tvarkoje. Man pvz atrodo labai idomi 4 taisykle, del povamzdinio granatsvaidzio. Auto pasaunamas - visi turi nedelsiant islipti.

 

nes tik orgams zinomos kokios transporto priemones jiem prieinamos

 

Pasikartosiu, bet sios taisykles yra skirtos ir tiems, kas noretu zaidime naudoti savo auto, ne tik organizatoriu. Be to, jos leistu auto naudoti ir eiliniuose savaitgalio zaidimuose.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek suprantu kazkas turi transporta ir nori ji naudoti zaidimose.

Patariu daryti kaip Bergete rasai pries kiekviena zaidima orgams jie ides taisykles ir galesi vazineti kiek nori arba paprasys nedalyvauti su ja ir bus viskas aisku :)

O kurti taisykles be panaudojimo ner prasmes sitos diskusios primena VIP foruma kuris jau puse metu mires RIP

Taip.

 

Taisykles galvojom tam, kad auto nebutu kazkokia egzotika, matoma karta per metus big geimuose. Pabandyti naudoti sias taisykles ir tobulinti galima, nes uzdraust arba nenaudot visada suspesim.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisiminiau, berods, Mato ideja. Automobiliams reiktu drausti uzsidaryti langus, nes pastarieji isvis nepersaunami bb'sams, kas yra visiskas vejas/kosmosas. Ir visada jei jau negalima saudyti i pati transporta, turi buti draudziama ir saudyti is jo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisiminiau, berods, Mato ideja. Automobiliams reiktu drausti uzsidaryti langus, nes pastarieji isvis nepersaunami bb'sams, kas yra visiskas vejas/kosmosas. Ir visada jei jau negalima saudyti i pati transporta, turi buti draudziama ir saudyti is jo.

Apie tai nepagalvojau, nes rasydamas taisykles ziurejau i UAZa, kurio langai neatsidaro :) Nusiima brezentas ir stiklai, bet ziema brrr (iki zaidimo dar reikia atvaziuot).

 

Minimalus atstumai liktu tokie pat ir priekinis stiklas vistiek liktu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...