Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

KADA PLANUOJAMAS KITAS SUSISAUDYMAS SIAULIUOSE?


Warbeast
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 1.4k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

laba diena mielieji, taip ziuriu cia apmires reikaliukas pastaraisiais menesiais, tai pasiulimas zapalskiai,. 25 diena?? ka manote apie tai???

 

Tai, kad tik tamsta apmiręs. Liaudis kaip va?iavo, taip ir va?iuoja kariaut :)

 

A? būčiau 25 dieną.

Būčiau ir 18 :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na 18 diena man pratybos, savaitgalines zapalskiose tai negaliu, :) Netai pameni preitus metus?? ir dbr 10 zmoniu ... ?

na o del zapalskiu tai ar visus tenkina ajsku, suderinu mazesne stafke 5Lt ir zaidziam jai norit

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na 18 diena man pratybos, savaitgalines zapalskiose tai negaliu, :) Netai pameni preitus metus?? ir dbr 10 zmoniu ... ?

na o del zapalskiu tai ar visus tenkina ajsku, suderinu mazesne stafke 5Lt ir zaidziam jai norit

 

Dabar būna +- 20 veidų. Pana?iai, kaip ir pernai. Tik kiti :)

Gal pirma reikia registruotis ?iam savaitgaliui? Kaip manot?

Kaip orai, kas ?iūrėjot?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

zapalskiams rektu gal koki scenarijuka sumest.. manau driogsteltumem kai reikalas :)

taip kad galim parinkti liaudi, jei susirenka +30 zmoniu manau su GRK padirbetumem tuo klausimu :)

tik registruotis reikia po sio savaitgalio arba man i PM rasykit nicka ir ZAPALSKIAI, as sudesiu i atskira tema zmoniu sarasa.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,pradedu registracija musiui ZAPALSKIUOSE! + arminas ir +2zmogeliai, vienam is ju reikalinga nuoma. ;) Tiesa vis delto siulau rinktis 9 val o ne 10,nes bus naujoku kol jie susiruos,na ir is musu yra kurie labai ilgai ruosiasi ir visai negerbia nei savo ir kitu laika! Snake vardu rasantys tai liecia jus!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...