Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Koki kiniska AEG rinktis?


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki airsofteriai. Visu pirma noriu pasakyti kad as nesu pilnametis (17) bet su tevo leidimu, jis sake galbut pirks man AEG. Suprantu kad AEG ne siap zaisliukas, kurio negalima rodyti viesumoje, reikia nesioti specialiuose krepsiuose it t.t.

As siuo metu gyvenu Serbijoje o ten airsoftui jokiu apribojimu neral durnavot su juo neisiu, bet pries Jugoslavus pasisaudysiu :) Kai sukaks 18, eisiu i keleta zaidimu cia LT.

Pas mane biudzetas mazesnis, todel ICS, TM ir CA neikandu, bet skaiciau kad JG ir DBoys, kinu kompanijos, gamina visai neblogus ginklus. As galvojau pirkt JG G36K arba JG MP5 SD6 is airsoftas.lt. Ar mp5 gerai saudo i tolimus taikinius ir kokie atsiliepimiai apie G36k?

 

P.S. Ar kas nors zino kur galima gaut JG m4 ar koki m4 kuris butu iki 600 Lt? Lietuvoje. Gal kada nors jie atvyks i airsoftas.lt?

 

Aciu.

G.jpg

ms.jpg

2008jgm4a11.jpg

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau imk dbois m4, nes JG mp5 tavasis yra plastmasinis (airsoftas.lt yra metalinė versija už 600), jg m4 regis irgi plastmasinis.

 

Pradžiai m4 siūlyčiau todėl, kad dėtuvės pigiausiai kainuoja ir nereiks specialių ekipuotės krepšelių ieškot paskui.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau imk dbois m4, nes JG mp5 tavasis yra plastmasinis (airsoftas.lt yra metalinė versija u? 600), jg m4 regis irgi plastmasinis.

 

Prad?iai m4 siūlyčiau todėl, kad dėtuvės pigiausiai kainuoja ir nereiks specialių ekipuotės krep?elių ie?kot paskui.

As skaiciau kad Dboys m4 turi detuviu problemu. Siaip atsiliepimai geri del taiklumo ir t.t. bet tik detuves problemos. Gal kas zinot ar jie issprende problemas?

 

ka manot apie DBoys AK 74 juoda is airsoftas.lt? Taip pat, ar silencer ant Mp5 a4 padidintu taikluma, nes iseina kad ilgesnis vamzdis, ar ne?

i484_AK74MM.jpg

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pats turėjau su metaline buože ir medžiu (Dbois AK74s), tai buvo labai tvirtas. Batarkė nors ir 1100mah, bet užtekdavo visam vietinės reikšmės žaidimui. O vat dėtuvė ne kokia... nulūžo priekinė dalis - nes plastmasinė buvo.

 

O mp5 su duslintuvu ir ilgesniu vamzdeliu idėjiškai turėtų būt taiklesnis, bet tada sumažėja mažo ilgio cqb pranašumas :).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki airsofteriai. Visu pirma noriu pasakyti kad as nesu pilnametis (17) bet su tevo leidimu, jis sake galbut pirks man AEG. Suprantu kad AEG ne siap zaisliukas, kurio negalima rodyti viesumoje, reikia nesioti specialiuose krepsiuose it t.t.

As siuo metu gyvenu Serbijoje o ten airsoftui jokiu apribojimu neral durnavot su juo neisiu, bet pries Jugoslavus pasisaudysiu :) Kai sukaks 18, eisiu i keleta zaidimu cia LT.

Pas mane biudzetas mazesnis, todel ICS, TM ir CA neikandu, bet skaiciau kad JG ir DBoys, kinu kompanijos, gamina visai neblogus ginklus. As galvojau pirkt JG G36K arba JG MP5 SD6 is airsoftas.lt. Ar mp5 gerai saudo i tolimus taikinius ir kokie atsiliepimiai apie G36k?

 

P.S. Ar kas nors zino kur galima gaut JG m4 ar koki m4 kuris butu iki 600 Lt? Lietuvoje. Gal kada nors jie atvyks i airsoftas.lt?

 

Aciu.

tai tu lietuvoj ar serbijoj?
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pats turėjau su metaline buo?e ir med?iu (Dbois AK74s), tai buvo labai tvirtas. Batarkė nors ir 1100mah, bet u?tekdavo visam vietinės reik?mės ?aidimui. O vat dėtuvė ne kokia... nulū?o priekinė dalis - nes plastmasinė buvo.

 

O mp5 su duslintuvu ir ilgesniu vamzdeliu idėji?kai turėtų būt taiklesnis, bet tada suma?ėja ma?o ilgio cqb prana?umas :).

Kokios detuves tinka i DBoys AK74MN (RK-05) arba su metalinia buoze? Ir koks ginklo patikimumas? Manau kad pirksiu sita.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kokios detuves tinka i DBoys AK74MN (RK-05) arba su metalinia buoze? Ir koks ginklo patikimumas? Manau kad pirksiu sita.

detuves tinka visokios, ir kinishki ir japonishki, tik kai kurios reikia pritaikit, ginklas kaip kinishkam gana patikimas, bet cia lotereja, kaip pasiseks.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Turejau DBoys AK74MN (RK-05) bazine komplektacija, gerai surinktas pasitaike, nors ir kinietis, dabar turiu Classic Army M15 plastikiniu korpusu.

Pastebejimai: M15 saudo taikliau, nes AK bbs'u sklaida budavo didesne. Sutinku, kad metalinis korpusas yra grazu, bet Dboys korpusas lengvai pasiduodavo subraizymams, nes padarytas is pigesniu medziagu.

Be to plastikinis ginklas lengvesnis.

 

Cia tik mano nuomone.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Man rodos paprasciau yra nusipirkt G&G Ekonomines klases M4 ir viskas. Skiriasi nuo normaliu AEG tik tuom, kad korpusas plastikinis, bet tas plastikas geriau negu "kinieciu" pot metalas.

O plastikinis G&G is arsenal.lt uz 600Lt patikimas? As nenoriu pirkti G&G gr-16, nes man dar reik babkiu baterijai, apsaugai, detuvem ir t.t.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau nauja Diboys AKs74, papuole su nusukta priekine mu?ke, teko dildint, nes ?aude i ?ona =) batareika is karto ismečiau nes neu?vesdavo.

Buvo labai razboltanas, reikejo suver?t viska kaip turi but kad nemaskatotusi

na ir patiuninau biski, pnevmatika pakeiciau, vamzdeli 6.03 idejau, ?iminga padariau, pertočinau lapke kad firmines mechanos listu ir tt - dabar pusbedis.

Pajemiau butent Diboys nes man jo garsas patinka ?iaurei, sočnai zvimba, be bajeriu :winkwink: Turi savo saunda

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

taip d-boyso akumas ir mano ginkle nuduso po trecio pakrovimo BET kiti gamintojai isvis tokiu aksesuaru nededa. D-boyse ir pakrovejas biudzetinis ir dirzas yra ir dar kojeles bipod ar kaip jos vadinasi yra idetos (priklauso nuo ginklo modelio yra ar ne). Del korpuso braizymosi : taip d-boys korpusas yra dazytas, rimtu gamintoju korpusas buna anoduotas o anodavimas yra labai atsparus braizymuisi. Korpuso metalo skirtumu tarp CA ir d-boys nepamaciau (kalbu apie metala ne apie jo padengima). Gearboxo viduriai d-boyso prastesni nei CA bet saude man patikimai, antravertus kaip minejo - loterija.

 

P.s. as uz metala, smagiau pasiimti i rankas salta ir sunkesni daikta :winkwink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 5 months later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...