Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Techninis klausimelis Tanaka M700 A.I.C.S.


vinis
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, ilgai man vienas klausimas neduoda ramybes :) kazhkur uzhsienio forumuose esu skaites, jog ant A.I.C.S. modelio galima uzhmontuoti Tanaka M24 vamzdi, kadangi pats norechiau montuoti garso ar ugnies slopintuva. Prie esamo modelio vamzhdzhio nera galima pritaikyti adapteri, nebent jis butu ishorinis arba reiktu savarankishkai irankiu pagalba imontuoti adapteri :) Taigi norejau suzhinoti ar imanoma be jokiu fiziniu A.I.C.S. ar M24'ojo vamzdzhio pakeitimu ji ten "isodinti" ;) dekui uzh atsakymus :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Jei ka domina, tai galiu pasakyti, kad priedo galima ir adapteri "flash hider'iui", bei pati "flash hider'i" isigyti. Pirkau Fluted vamzdi, bei adapteri, bendroje sumoje su atsiuntimu gavosi ~300 amerikietishku pinigu, tai sakychiau gan nemazhai :) O dar viena problemele ishkyla, jei turite VSR-10 tipo kamera, tai vidinio vamzdzhio laikiklis, anglishkai vadinamas "barrel spacer", yra shiek tiek per ilgas, ir trukdo pilnumoje ji patalpinti i naujaji "fluted" vamzdi. Kadangi vamzdzhio viduje yra susiaurejimas, jis ir trukdo tai padaryti. Mano manymu geriausia isheitis shioje situacijoje, tai butu pachio laikiklio galiuko nezhymus aptekinimas. :) Bent ash taip bandysiu spresti shi klausimeli savo atveju. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ka domina, tai galiu pasakyti, kad priedo galima ir adapteri "flash hider'iui", bei pati "flash hider'i" isigyti. Pirkau Fluted vamzdi, bei adapteri, bendroje sumoje su atsiuntimu gavosi ~300 amerikietishku pinigu, tai sakychiau gan nemazhai :ph34r: O dar viena problemele ishkyla, jei turite VSR-10 tipo kamera, tai vidinio vamzdzhio laikiklis, anglishkai vadinamas "barrel spacer", yra shiek tiek per ilgas, ir trukdo pilnumoje ji patalpinti i naujaji "fluted" vamzdi. Kadangi vamzdzhio viduje yra susiaurejimas, jis ir trukdo tai padaryti. Mano manymu geriausia isheitis shioje situacijoje, tai butu pachio laikiklio galiuko nezhymus aptekinimas. :blush: Bent ash taip bandysiu spresti shi klausimeli savo atveju. :D

o is kur uzsakinejaj man irgi mintis kyla savo tanakai fluted barreli paimt ir dar truputeli naujoviu :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

o is kur uzsakinejaj man irgi mintis kyla savo tanakai fluted barreli paimt ir dar truputeli naujoviu :ph34r:

 

praeitame poste, Alberto nurode linka, gali kreiptis pas juos e-mail'u. jie prekiauja shios firmos produktais: http://www.armamentia.com/ :blush:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...