Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

sveiki


Kestas m
 Share

Rekomenduojami pranešimai

turiu aks74 ir atsirado toke problemka,tik kaip ce jum dabar paaiskint:)vienu zodziu toks vaizdas kad kaskas striktu varikliukas lik veike bet negali prasauk spraksi ir viskas,nujemiau varykliuka o jisai kopuikiausiai sukasi tai taip iseina kad kaskas gerboxse?gal kas buvot susidure su panase problemele ar seip gal is patirties zinot nes as tai nelabai suprantu ten,aciu us patarimus:)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nepaveztu - visai neveztu, o ne spragsetu gearboxe. pabandyk isimti gearboxa ir paziurek ar bushingas vietoj, ar visose skylutese matosi gearu asys, jei ne - vadinasi gearas isejes is vietos ir isiskeersaves.

arba tavo stumoklio dantys iskrite ir kabina tik uz vieno ar poros.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ogi padaryk taip, man tas pats buvo, buna taip kad varikliukas itempia spyruokle, bet itempia taip, kad pats negali paskui pasukt iki galo, truksta tik biskio, bet reikalauja dideles jegos, gearboxo ardyt nereikia, tiesiog kur du laidai i varikliuka ateina, tu juos vietom sumainyk, o tada vel kaip reikia prijung ir kuo puikiausiai vel suks, jei sitas nepades tai jau greiciaus dantratis pakrypo, na gali ivores but issiderinusios. tai va:

 

1. Kontaktus prie varikliuko pakeisk + su - ir jis dantraciu pasuks biski i kita puse.?

 

2. Vel prijung nrmaliai, ir vsio.

 

Paciam taip buvo ir padejo, be to taip pat ant AK.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O man rodos bus tas pats kaip ir pas daugeli kurie naudojo blogos kokybes bb's Pas mane Pvz: viskas issitaske ir dantraciai ir stumoklis visai i kelias dalis subirejo.

tiesa liko daliu jei surasi kas ten pas tave parejo gal parinksim kazka is mano daliu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Bandziau ir pliusa sukeist su minusu ir tas nepadejo,sakau varikliukas veike buvau nuemes,gal gerboxse kas stringa jau nezinau ka ir daryt:( bandziau prasukt su atsuktuvu gerbokso dantrati ta kur varikliukas suka pasukinejas kelis kart pradejo vel veikt bet isoveu koke 30bbs ir vel pastrigo nesuprantu kas ce strigineja.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

isrinkt labai paprasta, yra http://ru.youtube.com/watch?v=ofMFBiyDgh0 issamus video, bet patikek susirinkt kad viskas veiktu labai sunku, ir jejgu nesi 100% isitikines kad susirinksi nesk i servisa arba prasyk ismanancio pagalbos.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...