Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Siuntimasis


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 355
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Tikrai pasiseke. Siaip jei viskas tvarkoj tai ktia dieno po gavimo jau tau issiuncia, o jei ne tai kokia savaite ar daugiau pralaiko pas save ir po to gauni dar laiska kad kokio invoice truskta, ir vel lauki kelias dienas :lol:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

as kai uzsisakinejau (is Honkongo) reila, lazeri ir taktini zibintuveli ginklui, tai is muitines pasiemes preke radau ispakuota (bet vel lipnia juosta suviniota), o viduje - dege ijungtas prozektoriukas, dinges vienas raktas, lazeriui uzsuktas fast switch nuo zibintuvelio :lol: Abejoju jog tai siuntejo isdaigos, nes su siunteju as susirasinejau ir jis pasirode normalus zmogus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

man kai is hongkongo siunciuosi irgi ateina per savaite o iki manes dar per keturias penkias dienas. Muitinej ir man kelis kart buvo ispakave didesnius siuntinius, bet tfu tfu tfu kolkas tokio betvarkes neteko sutikti :lol:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

Sveiki, norejau pagalbos, stai tinklapis http://www.wgcshop.com/ as is jo noriu pirkt daly uz 11zaliu. Noreciau paprasyt kokio patikimo zmogaus kuris galetu man ja uzsakyt ir parsiust. Kiek man tai kainuotu? Na is viso kokiu 50lt uztektu?

Tau siuntimas kainuos tubut nuo 60 iki 90 USD plius detale + muitas + PVM.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau pagalbos, stai tinklapis http://www.wgcshop.com/ as is jo noriu pirkt daly uz 11zaliu. Noreciau paprasyt kokio patikimo zmogaus kuris galetu man ja uzsakyt ir parsiust. Kiek man tai kainuotu? Na is viso kokiu 50lt uztektu?

 

Geriausia butu jiems parasyt paciam ir viska suzinot, jie parasys kiek kainuos. Nesvarbu kad detale kainuoja 11 $, jei ji sveria kila tai mokesi tikrai 50 $. jei maziau sveria - mokesi maziau. Seip sakyciau reiktu paieskot kur nors arciau, jei nera galimybes nusipirkti lietuvoje.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

kaip ten su tuo paypal yra?

Reik i ji nusiusti savo pinigus is hansa kreditines ar paypalas poto siuncia bankui nuoroda jog reik nurasyt tiek ir tiek lt?

Jei kas isdestykit sistema, bo is taiwangun.com noriu uzsisakyt pora daigtu ir pastrigau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kaip ten su tuo paypal yra?

Reik i ji nusiusti savo pinigus is hansa kreditines ar paypalas poto siuncia bankui nuoroda jog reik nurasyt tiek ir tiek lt?

Jei kas isdestykit sistema, bo is taiwangun.com noriu uzsisakyt pora daigtu ir pastrigau.

Kai registruojiesi siunti perlaida viena ar du eurus, tada tau juos siuncia atgal ir buna nurodytas patvirtininmo numeris, kuri ivedi ir tavo kortele yra aktyvuojama.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kai registruojiesi siunti perlaida viena ar du eurus, tada tau juos siuncia atgal ir buna nurodytas patvirtininmo numeris, kuri ivedi ir tavo kortele yra aktyvuojama.

jau aktyvuota yra.

Bet man vot idomu, i paypal reikia dar viena perlaida daryt, kad galeciau prekintis, ar paypalas pats nurasys is mano hansa saskaitos reikiama suma

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kai spausi atsiskaitinet per paypal, tave permes i paypal langa kur reikes isilogint, dazniausiai puslapiuose jau buna sukurta paypal nuoroda ir tau nereikes ivedinet pinigu gavejo, tiesiog reikes patvirtint apmokejima ir tiek. Po apmokejimo patvirtinimo paypal pats nuskaiciuoja nuo tavo kreditines korteles summa kuri atitinka to laiko valiutos kursa litais, konvertuoja ja i atsiskaitymo valiuta ir viskas :winkwink: toliau sedek dvi dienas namie ir lauk kol UPS atvez tau preke po 3-4 dienu, nes jie neskambina kai pristato, jei yra kodas ant duru ir tu jo neirasiai - turesi kita diena skambintis jiems pats ir tartis kada jie atvez :) sistema NYPEL' :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kai spausi atsiskaitinet per paypal, tave permes i paypal langa kur reikes isilogint, dazniausiai puslapiuose jau buna sukurta paypal nuoroda ir tau nereikes ivedinet pinigu gavejo, tiesiog reikes patvirtint apmokejima ir tiek. Po apmokejimo patvirtinimo paypal pats nuskaiciuoja nuo tavo kreditines korteles summa kuri atitinka to laiko valiutos kursa litais, konvertuoja ja i atsiskaitymo valiuta ir viskas :winkwink: toliau sedek dvi dienas namie ir lauk kol UPS atvez tau preke po 3-4 dienu, nes jie neskambina kai pristato, jei yra kodas ant duru ir tu jo neirasiai - turesi kita diena skambintis jiems pats ir tartis kada jie atvez :) sistema NYPEL' :)

nu matai pas mane paypalo sask tik pries 30min prirista prie hansa kreditines ir paypale 0 euru 0 usd, tai klausimas man kyla, jei as tvirtinsiu ten viska, bet neturedamas paypale nei euro, o banko sask yra pakankamai toms prekem paimti eis man ar ne? nes man ismete kazkokia nesamone, jog You have reached a limit on your ability to send money. Please link and confirm a debit or credit card to lift this limit. Nors You have

 

1 active cards

 

* Visa

Visa (XXXX-****)

 

in your account.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nuskaičiuos nuo kortelės ir viskas. nebūtina turėti pinigų Paypal acounte, svarbu kad butu korteleje.

Na gerai, automatiskai iskyla kitas klausimas.

Kodel man ismeta tokius:

 

You have reached a limit on your ability to send money. Please link and confirm a debit or credit card to lift this limit. Nors You have

 

1 active cards

 

* Visa

Visa (XXXX-****)

 

in your account.

 

Jei korteleje yra beveik 2x daugiau euru nei man reik?

T.y banko saskaitoj kuri yra prirista prie tos korteles.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

su paypalo apsaugom kartais buna nesamoniu skambink i pagalba arba rasyk. Kitas budas kankinti paypala kol praleis padaryti mokejima. Kartais taip buna ne viena atveji girdejes esu, net ir techninis personalas pataria pameginti kelis kart kol praleis mokejima

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

su paypalo apsaugom kartais buna nesamoniu skambink i pagalba arba rasyk. Kitas budas kankinti paypala kol praleis padaryti mokejima. Kartais taip buna ne viena atveji girdejes esu, net ir techninis personalas pataria pameginti kelis kart kol praleis mokejima

Meginsiu dar veliau vakare uzsakynet.

 

Man su tuo paypal isvis vargo vakariene, kai turejau seb banko, tai ten isvis pririso korta viskas, poto atsauke, paprase atsiust dokumentu visokiu ir vistiek nebepririsinejo jokiu seb krteliu dabar vel kosmosas prasideda.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Meginsiu dar veliau vakare uzsakynet.

 

Man su tuo paypal isvis vargo vakariene, kai turejau seb banko, tai ten isvis pririso korta viskas, poto atsauke, paprase atsiust dokumentu visokiu ir vistiek nebepririsinejo jokiu seb krteliu dabar vel kosmosas prasideda.

Su SEB viskas yra labai paprasta. Uzsakai sau VISA Virtuon, kaina 20 Lt, padaro per 7 d. Visa virtuon yra skirta internetiniams mokėjimams. Padarai sau paypal accounta pagal instrukcijas. Paypal pinigus nuskaitinės nuo VISA virtuon. Geriausia aisku tureti dar kita kortele SEB banke ir e-bankininkyste, nes kortelėje kuri yra surista su paypal, pinigus nepataria laikyti...

 

P.S. tokia kortele turiu apie 2 m., jokiu problemu, i ja pinigus pervedu tik kada perku preke. Taip pat su paypal kol kas neturejau problemu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O saskaita pas tave valiutine ar litine?

Nu siaip zymejom jog operacijso gales buti atlikinejams ivairia valiuta. As dar specealiai darydamasis kortele perspejau, kad man reik, kad per paypal galeciau atsiskaityneti.

Bet saskaitoje pinigai yra litais

 

Su SEB viskas yra labai paprasta. Uzsakai sau VISA Virtuon, kaina 20 Lt, padaro per 7 d. Visa virtuon yra skirta internetiniams mokėjimams. Padarai sau paypal accounta pagal instrukcijas. Paypal pinigus nuskaitinės nuo VISA virtuon. Geriausia aisku tureti dar kita kortele SEB banke ir e-bankininkyste, nes kortelėje kuri yra surista su paypal, pinigus nepataria laikyti...

 

P.S. tokia kortele turiu apie 2 m., jokiu problemu, i ja pinigus pervedu tik kada perku preke. Taip pat su paypal kol kas neturejau problemu

sebu tai as konkreciai nusivyles. Kazkaip nepatarciau pas juos daryti, geriau hansa.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei korteleje yra beveik 2x daugiau euru nei man reik?

T.y banko saskaitoj kuri yra prirista prie tos korteles.

Korteleje negali buti euru, turi buti litai, mano kollegai tokia problema buvo iskilusi, jis idejo reikalinga summa eurai ir jam neleido atlikti operacijos, kol kita diena eurai nebuvo automatiskai konvertuoti i litus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...