Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Siuntimasis


Rekomenduojami pranešimai

UNO, būtų smagu sužinot kaip viskas išeis.

 

Tai vat laukiam siuntinio.

Seniau pamenu būdavo gauni lapelį atvykti į muitinę - ten susimoki jei reikia.

Po to pamenu gavau porą kartų prašymą iš muitinės pateikti daugiau info apie siuntinį. Pateikus, jie susisiekė su manimi ir davė pasirinkti - ar pats atvyksiu pasiimti ar siųsti į paštą už tokią ir tokią kainą.

O dabar iš kur tas 30Lt... Iš principo niekas nepasikeitė ir seniau jie dirbo tuo pačiu principu tik be mokesčių.

 

Ryt ateis paštininkė - žurnalą užsiprenumeravote? 30Lt :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 355
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Susipažinau ir aš :( Mokesčiai (muitas, PVM) - 20 Lt, tarpininkavimo mokestis - 30 Lt... Bet dėl nepalankių darbo valandų man geriau, kai paštas teikia tokią paslaugą, nei kelis kartus važinėti į muitinę ir vežioti dokumentus. Vieno langelio principas (elektroniniu paštu pateikei dokumentus, atvažiavai į paštą, susimokėjai ir gavai siuntinį) labai patogu, deja, už jį reikia susimokėti... O ar galima nesinaudoti pašto tarpininkavimo paslaugomis, kaip suprantu, išsiaiškins UNO :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Sveiki, esu kaip ir naujokas... Pažaidžiu retsykiais airsoft su nuomotais ginklais, tad manau pribrendo laikas įsigyti savąjį. Po ilgų naršymų lyginimų ir t.t. nusprendžiau, kad norėtūsi Tokyo Marui SOPMOD M4 LINK. Mano akimis tai puikus kokybės ir realistiškumo santykis, nebent turite geresnių pasiūlymų.

 

Tai gi klausimas kaip dėl siuntimo iš to Redwolf? Aš jiems rašiau, tačiau atsakymo taip ir nesulaukiau... Kaip suprantu jie randasi ne HonKonge, bet turi atstovybę ir Europoje? Kokios būtų procedūros muitinėje? Ir ar gali būti, kad siuntimas tik 31$ jei siuntiesi sausuma?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

......... Ir ar gali būti, kad siuntimas tik 31$ jei siuntiesi sausuma?

 

Shipping Estimate

Courier Mail is only available option if you pay by VISA, MASTERCARD, or PAYPAL. You must reselect shipping option after checkout.

Courier Mail (Express) (3-10 DAYS) USD$158.00

 

Greičiausiai naudosiesi PAYPAL'o paslaugomis. Tad siuntimo kaina išauga iki $158.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 8 months later...

O man klausimas būtų: per kiek laiko siuntinys iš EVIKE ateina? Gal kas turite patirties? Žinau, kad šventės.

 

 

Užsisakyiau daikčiuką prieš ir jis turėjo išeiti Gruodžio 15 d. Iki šiol nėra. EVIKE ramina, kad dar 2 savaitės. Galvoju - eik to (pypt). Kinai greičiau atsiunčia. AIšku durnas ėmiau pigiausią siuntimą.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Siunta plius PVM 21% ir plius mokestis lietuvos pastui

 

P.s. muitas mokomas nuo 350 Euru, PVM mokamas nuo 75 Lt, ir tai ne visada, kaip siuntinys muitinėje praeis, jei siuntiesi iš JAV greičiausiai siuntinys muitinėje užklius ir teks sumokėt PVM, jei iš kokio Honkongo, greičiausiai praslys ir mokesčių mokėt neteks.

 

beje kiek siunčiausi iš Evikes, siunta visada ateidavo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

Sveiki,

gal kas planuoja iš taiwangun.com užsakymą daryt?

Arba žinot kas iš jo pastoviai užsakinėja?Norėčiau prisijungti ir parsisiųsti detalę, kuri yra lengva bei mažai kainuoja, tačiau man vienam siųstis neapsimoka.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Sveiki visi, esu nepatyres ir norintis isitraukti i airsofta, neseniai uzmaciau labai seksualu pasiulyma SVD dragunov http://www.hitguns.com/A-K-SVD-Dragunov-Scope-Package-Spring-Airsoft-Snip-p/ak-dragunov-scope-3-9x40.htm     Kaina gundanti, ir freeshiping. Tik viena problema gamintojas nenori siusti del muitines nes gali nepraleisti? kaip su muitines praleidimu? ir jei freeshiping? koki dar mokesciai laukia mazdaug. svoris 3 kg

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...