Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Siuntimasis


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 355
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Susiduriau su problema...uzsisakiau "half teeth stumokli" is lenkijos, gavau visus ju duomenis: saskaitos nr, firmos pavadinima, kodus ir t.t... kaina normali 17.94 euro + banko siuntimo islaidos...Nuejau i banka, o ten sako tarptautinis pinigu siuntimas 90 lt... tai jau tada detales kaina gana stipriai isauga... dar kazka snekejo apie kazkokia west union programa, ar kazka panasaus, bet nelabai susigaudau as tuose siuntimuose, nes siunciuosi pirma karta. Gal as ka netaip supratau ar kas...gal yra koks pigesnis budas? Arba, gal kasnors zinote, gal galima kurnors Lietuvoje gauti half teeth pistona? :blush:

viskas gerai, tiap ir turejo buti.

PAY PAL - tavo draugas.

Arba derynk, su kuo nors suintima.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Susiduriau su problema...uzsisakiau "half teeth stumokli" is lenkijos, gavau visus ju duomenis: saskaitos nr, firmos pavadinima, kodus ir t.t... kaina normali 17.94 euro + banko siuntimo islaidos...Nuejau i banka, o ten sako tarptautinis pinigu siuntimas 90 lt...

17,94 EUR = 62 LTL + siuntimas kai ICS aliumininis stumoklis AIC - 60 LTL (tik tiek kad jis full teeth)

 

http://www.arsenal.lt/lt/katalogas/index.p...p;productId=855

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

nu matai pas mane paypalo sask tik pries 30min prirista prie hansa kreditines ir paypale 0 euru 0 usd, tai klausimas man kyla, jei as tvirtinsiu ten viska, bet neturedamas paypale nei euro, o banko sask yra pakankamai toms prekem paimti eis man ar ne? nes man ismete kazkokia nesamone, jog You have reached a limit on your ability to send money. Please link and confirm a debit or credit card to lift this limit. Nors You have

 

1 active cards

 

* Visa

Visa (XXXX-****)

 

in your account.

Su sita beda gana daznai susiduria nauji Paypalo vartotojai ir ypac pastaruoju metu. Matyt paypalas kazka padirbes bus. Sprendimas labai paprastas - pirma atlik koki nors mokejima per Paypala uz labai maza suma. 1$ ar 1?. Pvz paremk (donate) kokia megstama nemokama programa ar pan.. Po to turetu eit viskas be problemu. Kiek kartu daviau si patarima, visiem suveike. Paskutinis buvo, kai zmogus norejo susimoket uz pirkini ~50$. Ir mesdavo si pranesima. Pirmoj pasitaikiusioj vietoj "paaukojo" 1? ir iskart po to "suvalge" 50$ mokejima be problemu.

Sekmes.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

Su sita beda gana daznai susiduria nauji Paypalo vartotojai ir ypac pastaruoju metu. Matyt paypalas kazka padirbes bus. Sprendimas labai paprastas - pirma atlik koki nors mokejima per Paypala uz labai maza suma. 1$ ar 1?. Pvz paremk (donate) kokia megstama nemokama programa ar pan.. Po to turetu eit viskas be problemu. Kiek kartu daviau si patarima, visiem suveike. Paskutinis buvo, kai zmogus norejo susimoket uz pirkini ~50$. Ir mesdavo si pranesima. Pirmoj pasitaikiusioj vietoj "paaukojo" 1? ir iskart po to "suvalge" 50$ mokejima be problemu.

Sekmes.

sitas gal ir veikia, bet jei nenori nieko aukoti arba nesuveiks tada daryk kitaip.

 

Please link and confirm a debit or credit card to lift this limit.

kai prijungi kortele prie paypal acc, reikia paskui nueiti i berods Profile, add/edit credit card ir prie korteles spaudi link and confirm.

Paypal is tavo korteles nuskaitys 1.5 eur ir pades i tavo paypal saskaita. tada tu turi prisijungti prie savo elektroninio banko, paziureti ta nuskaitymo operacija (israsa korteles uz ta diena paziurek) ir jos pavadinime bus unikalus numeris, kuri tu turi irasyti i paypal, vel nuejus i profile, link and confirm account.

tavo limitas bus padidintas iki berods 2000 $ ar pan.

Be to, taip padares galesi ir gauti i paypal (ir i banko) saskaita pinigu is kitu, jei parduodi ka nors pvz per ebay.

ta 1.5 eur galesi persimesti sau atgal i saskaita arba ka nors apmoketi.

 

sekmes

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

sveiki, kad jau sita tema snekat, gal galetumet trumpai nusviest kainas, kai siuntinys keliauja is lenkijos? tarkim is http://www.specshop.pl, grubiai virs 700 km. kaip tada su mokesciais? ar ES salim cia jau nieko, per paypal sumokejai, atveze iki namu, paliko ir ramu. atsiprasau jei kazko kvailo paklausiau :D skaiciau lyg ir viska sitam topice, bet gal ka praziurejau. dekui ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, kad jau sita tema snekat, gal galetumet trumpai nusviest kainas, kai siuntinys keliauja is lenkijos? tarkim is http://www.specshop.pl, grubiai virs 700 km. kaip tada su mokesciais? ar ES salim cia jau nieko, per paypal sumokejai, atveze iki namu, paliko ir ramu. atsiprasau jei kazko kvailo paklausiau :D skaiciau lyg ir viska sitam topice, bet gal ka praziurejau. dekui ;)

Specshop nuskaicioja nuo kreditines korteles, pay pal funkcijos ji neturi. Arba reikia pavedima daryt.

Siuntimo kaina priklauso nuo svorio greiciausiai, as jau nepamenu.

Siuncia su UPS.

Mokesciu papildomu nera nes ES.

Pabandyk padaryt uzsakyma matysi kiek kainuoja siuntimas. ir mus informuosi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na truputi istikro kvailai parasiau. as jau paziurejau kaip jie ten veza ir kiek nori. Ten pagal svori tai gaunas (na svori raso 2.5 kg, bet mano supakuotas ne maziau 4 kg) 150 zlotu (+-120 lt jei neklystu). domino klausimas labiau del tu mokesciu (aciu Echo One uz ats). Beje Echo One teisus, veza tik per UPS.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

o tu norejai kad uz 3 lt siustu?

750 km?

Ne ;) Man tiesiog buvo keista, kai tiek pat reik moket u? ~6kg AEG, kuri i? ten siunčiausi ir u? tarkim monetos did?iogumyte...atleiskit, bet a? tame logikos nei?velgiu :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ne ;) Man tiesiog buvo keista, kai tiek pat reik moket u? ~6kg AEG, kuri i? ten siunčiausi ir u? tarkim monetos did?iogumyte...atleiskit, bet a? tame logikos nei?velgiu :D

Manau kad reikia parasyt pretenzija oficialia pretenzija. Tikrai kas cia per bardakas, daro kas ka nori. Uz 6 kg 100lt ir uz 50 gr. gmele 100lt.

Turbut krize ju nespaudzia ir issidirbineja kapitalistai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Shiping'as yra pardavejo verslo dalis, esu nemazai siuntesis is ivairiu saliu, yra teke gauti is Kinijos 10-15kg dezes vos uz 15-20USD issiusta.

Daugelis parduoda kai kurias prekes su minimaliu pelnu, ar isvis bejo, kai tuo tarpu viska su kaupu atsiima uz siuntimo "islaidas".

Dazniausiai stengiuosi susitarti idividualiai del siuntimo kainos...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimą tokį turiu:

 

prigavo muitinėj mano siuntą iš Honkongo ir prašo invoice. O vienintėlis variantas kurį aš turiu - tai elektroninė versija atsiųsta man į meilą. Ar užteks man tiesiog nukopijuot viską į wordą ir pasiųst muitinėn (aišku su lietuvišku vertimu, savo vardu pavarde ir kitais duomenim)?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimą tokį turiu:

 

prigavo muitinėj mano siuntą i? Honkongo ir pra?o invoice. O vienintėlis variantas kurį a? turiu - tai elektroninė versija atsiųsta man į meilą. Ar u?teks man tiesiog nukopijuot viską į wordą ir pasiųst muitinėn (ai?ku su lietuvi?ku vertimu, savo vardu pavarde ir kitais duomenim)?

Tiks. Tinka net kai nukopini pinigu pervedimo informacija is paypal, ten jie neisrankus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 months later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...