Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Siuntimasis


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 355
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Sveiki, kas siuntėte iš  HK ir turėjot bėdų su muitine ar aplamai ,žinot kaip ten darbas vyksta, parašykit man į PM. Turiu kelis klausimus. Ačių.

 

Neseniai iš HK siunčiau AEG. Problemu nebuvo.

Siusiekiau su shopu, paprašiau siuntimo kainų su ivariais kurjieriais:

    [*]DHL ir Fedex atsisake siųsti.

    [*]UPS norėjo 240usd.

    [*]Standartinis airmail $95.

Kadangi AEG buvo vertas $235 pasirinkau standartini airmail.

 

Po dviejų dienų gavau tracking numberį, suvedžiau jį siuntų paieškoje  ir gavau įrasa: "Siunta išsiųsta į užsienį iš siuntėjo šalies apkaitos vietos.". Dar po trijų dienų atsirado įrašas jog siunta jau Vilniuje ir nuoroda į formą informacijai apie siuntos turinį pateikti.

 

Pildant suvedi savo duomenis, prekių vertes (be siuntimo islaidu), kiekius ir prisegi 'pirkimo dokumentą'. Mano atveju tai buvo tiesiog eshopo užsakymo peržiūros puslapis nukopijuotas į Word dokumentą. Šitam 'dokumente' buvo tiesiog mano adresas, užsakymo numeris, prekių lentelė ir (svarbu!) atskra eilutė su pašto išlaidomis.

 

Papildomos informacijos laukelyje suvedžiau:

 

Airsoft (pramoginis pneumatinis) ginklas.

Galia nesiekia 2J.

Del mazos galios nepriskiriamas jokiai kategorijai.

Daugiau informacijos:

http://www.lgf.lt/index.php?1198928438

 

Po trijų dienų gavau el. laišką su paskaičiuotais mokesčiais:

 

 Muitas:           19.00 LTL

 PVM:                 130.00 LTL

 Akcizas:              0.00 LTL

 Pašto mokestis:  30.00 LTL

 

 Iš viso:             179.00 LTL

 

Siuntų paieškos sistemoje atsiranda įrašas kad siunta išsiųsta į gavėjo pašta.

Palauki kol atsiras tavo pašte ir pėdini atsiimti - mokesčius susimoki pašte atsiimdamas siuntą.

 

Reziumuojant:

AEG:   592LT

Siutnimas: 239LT

Mokesciai:  179LT

Is viso:   1010LT

 

Tikiuosi pasidarė aiškiau.

 

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

Na tik nereikia ginti lietuvių, čia pat vietoj kainų skirtumas kartais ne mažas pasitaiko. Yra įstatymas, yra apstatymas. Nori apeiti muitus, siunti per UK http://pirkanglijoje.lt/ - UK muitai kitokie, dažniausiai iš vis nieko mokėti nereikia. O iš UK į LT jokių muitų, nes ES viduje. Kadangi siuntimo kaina kosminė, t.y. jei perki ne ginklą, tai už siuntimą kelis kart daugiau, nei pati prekė... Siūlau mestis su kažkuo ir pirkti vienu pirkimu smulkias prekes. Ginklus dėl didelės kainos atskirai, o tai muitai suės.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

UNO, yra ne tik šie du prekeiviai Lietuvoje. Kai pas viena tas pats daiktas 300, pas kitą 400... Apie kokius muitus, PVM`us ir transportavimo išlaidas eina kalba? Vieni moka, kiti nemoka, nors abu dirba oficialiai? Nori pasakyti, vieni užsideda 10%, o kiti tokie geraširdžiai, kad prekiauja į minusą? Nereikia taip jau stipriai hiperbolizuoti su tais "nemokamais ginklais". Problema egzistuoja ir nereikia apsimesti, kad jos nematome. Jei nebūtų bandoma pasinaudoti situacija, kad nelabai kur tokių žaislų ir jų priedų rasi ant marijos žemės, niekas nežiūrėtų į jokius "airsoft from china", niekas nesuktų kiaušų dėl kelių litų ir nelauktų mėnesiais, kol pristatys. Aš suprantu, kad visi nori uždirbti, bet sąžinės irgi nereiktų pamiršti. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia pamirsti, kad prekeiviams dar reikia patalpas issilaikyti, algas susimoketi sau ir darbuotojams, taip pat susimoketi uz atsiveztas prekes, bei susimoketi mokescius. Be to, visada yra lanksti nuolaidu sistema, kai imanoma pasidereti ir gauti tai ko  nori siek tiek pigiau. Is savo patirties galiu pasakyt, kad is airsoftas.lt ir airstrike.lt esu nusipirkes daiktu pigiau, nei tektu siustis is kinijos ar kitu tiekeju. Bet jei kazkas nepatinka, visada galima imti ir paciam atsisiusti, pavyks pigiau, saunuolis, nepavyks- toks jau gyvenimas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

b00rais, o kodėl visi negalime nusiprikti pigiau, kaip tu? Pastoviems klientams galima taikyt kokias lojalumo nuolaidas ar atskiras kainas, tie shopping cart`ai moka tokias funkcijas. Tik tikriausiai čia visi pastovūs klientai iš esmės, tad kažin ar yra prasmė teikti nuolaidas visiems.Gaunasi įdomi situacija - teigi, kad galima susitarti, tai kas bus, jei visi tarsis? Jei gali susitarti tu ir gali susitarti kiti, gal galima tiesiog tas kainas padaryt labiau prieinamas, kad nereiktų atskirai tartis? Jei prekeiviai neišlaiko patalpų, vadinasi jų reikia atsisakyti ir palikti prekybą elektroninėje erdvėje. Nori uždirbti, turi sugebėt kažką pasiūlyt klientui. Man užteko apžiūrėt LiPo kainas Lietuvoje, akivaizdu, kad naudojamasi tuo, kad tai yra "naujovė" ir didelė dalis to nori. Kas liečia LiPo įkrovimo/balansavimo įrenginius, taip pat - nesukdamas galvos tą patį gali gauti ~2x pigiau, o pasistengus dar pigiau, įskaitant siuntimo kainas ir kitas išlaidas. Ir nereikia čia pasakų, užsisakant didesnį kiekį prekių tiekėjas visada daro nuolaidas. Suprantu, kas čia tų pačių prekeivių pilna, nekaltinu jūsų. Verslo tikslas yra kuo daugiau uždirbti. Tiesiog, mano nuomone, neužsilaužiant kainų galima lengvai nukonkuruoti "airsoft china" ir neprarast pajamų. Dabar užsikeliat kainas, turit mažiau pirkėjų, nes visi ieško pas kiniečius pigiau. O pabandykit pateikt mažesnes kainas, parduot daugiau, perimt lietuviškus kiniečių klientus ir neprarast pajamų.Ir dar kartą... Prašau... Liaukitės čia ginti/gintis tuos lietuviškus prekeivius. Puikiai žinau, kokios yra įmonės išlaidos, teko ir pačiam verslu užiimt (su airsoftu nesusiję). 

 

Žodžiu, mes pradėjom ne į temą čia. Tema apie siuntimąsi, ne pirkimą iš vietinės rinkos.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Zverai, visu pirma, kiekvienas klientas gauna nuolaida pagal tai kaip bendrauja ir ka perka, bei uz kokia suma perka. Tu, kaip verslo patirties turintis turetum ta zinoti. Kitas klausimas, kas toks esi, kad vos izengus per duris tau iskart duotu geriausia kaina? Verta pripazinti, kad airsoft bendruomene yra gana uzdara ir patampi pazistamas pagal tai kiek dalyvauji zaidimuose. Del daiktu kainos, jei butu taip baisu kaip tu rasai, nejau parduotuves neissilaikytu? Dar vienas dalykas, nepagalvojai kodel tie china eshopai turi tokias geras kainas? Gal del to, kad ima is tiekeju ir ima kiekiais didesniais, nei ant lt yra visu airsofteriu kartu sudejus? Tai ka tada sakyt?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kad jau su verslumu taip viskas puiku pas tamsta, niša konkuruot kainomis taip pat didelė - kodėl nepradėjus prekybos airsoft įranga?  ;) Atstatysi teisingumą Lietuvos airsoft rinkoje ir dar užsidirbsi.

 

Gal jis taip šneka, nes neturi verslo patirties? Jis išmano LIPOškes, IRC ir t.t. Visų pirma tai airsofto rinka, kaip lokali yra niekinė. Keista, kad čia išsilaiko du prekeiviai. Patyrinėkite konkurencinę aplinką - lietuviai konkuruoja su dx.com, visokiais airsoftpeak, ebairsoft ir t.t. Jau nekalbu apie taiwangun etc. Tai lietuviai pardavėjai perka iš didmeninkų iš užsienio - tikriausiai EU, nes pristatymas, apmokėjimas, grąžinimas ir kt. dalykai prieinami palyginus su kinija.. Neretai tie dimeninkai turi savo shopus, dar akcijas. O ir minimalūs užsakymai apriboja pardavėja. Tu nueik į alibaba.com ir paiešk BBs gamintojų. Ten MOQ nuo 500kg viens rūšies. T.y. iman tarmkime 3 dydžius turėtume 1,5 tonos plastiko maišuose. Plius parvežimas, plius muitai :) Atrodo pizda gera kaina. Bet tai reikia šitiek lėšų įšaldyti - iš ko tada atlyginimus mokėti? O jeigu nesezonas? Kiek tu tų maišų iššaudai? Kiek tų pulimiotų? :)

 

Žodžiu pilate lyg krepšinio treneriai, kurių tėvynėje nestinga. Tik aikštelėje jau nebėgiojote 10 metų.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kodlėl Jūs pykstatės. Yra parduotuvė? Yra - reiškias viskas ok, verslas važiuoja ir su tokiom kainom kokios yra LT shopuose, reiškias žmonės perka. Nepirktų - kainos mažėtų, elementarus verslo dėsnis. Kas nori/gali tas siunčiasi. Aš pats dabar ieškau AEG, žiūrinėju LT shopuose, arba pas skelbimuose. Šian permečiau kelias PL parduotuves, tai ką man Lietuvoje siūlo pvz naudota CYMA už 530 LT, lenkuose kainuoja 371 Lt - naujas, plius nemokamas siuntimas i Lietuvą. (nemokas siuntimas kai prekė viršyją 69 Eurus), ir LT shopuose visur višaus kaina yra ~+150Lt. Matematika paprasta pirkdamas čia aš prarandu ~160lt. Ir kam man to reikia? Kai šiais laikais pirkti internetu užtenka vienos plastikinės kortelės ir adreso...

Nebe 90-ieji metai, kai importuoji egzotines prekes iš vakarų ir pardavinėji su milžiniškais antkainiais, dabar yra internetas, nėra muitų (EU), puikios galimybės pirkti užsienyje sėdint su triusikais prie kompo ir valgant sumuštinį... Reikia tik kelis pirštus pajudint. 

Kas tą tyngi daryti, gal dėl laiko, žinių, kompiuterinio raštingumo stokos ar kalbos barjero - perka LT shopuose, nieko bloga tame nematau. 

O kas skundžiasi, kad dideli LT antkainiai visada gali pirkti kitur, nebūtina pamokslauti kaip vystyti verslą, ar kokią strategiją naudoti. Nepatinka? - nepirk. easy pyzy. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vat kai gausi neveikianti daikta, ir tau jam suteiks garantija tik paprasys pasiusti atgal i Kinija ar Europa, tai ir issilygins tie  prarasti 150 lt.

 

Manai LT shopai ne iš ten pat užsakinėja? :) Paskaityk forumus, kiek žmonių užsakinėja ir ar labai jie skundžiasi dėl neveikiančių daiktų + priklauso nuo shopo kuriame perki. Būna gali grąžint per 10 dienų nuo siuntos gavimo, nors ir kokybiška prekę, bet ji tau nepatiko, be jokio paaiškinimo. Yra viskas parašyta "terms and conditions", reikia tik netingėti paskaityti. Surizikuosiu užsisakyt iš PL, parašysiu kaip sekėsi.

Ps nemažai atpigo G36 :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Adminai, pravalykite "peliuko" cypsėjimą. Čia savo literatūrinio print screen mygtuko maigymo demonstravimas lygus temos teršimui. 3 post'ai gudriausio forumo nario. Turinio nekuriame čia - naudos ateities kartoms irgi. Valom plz.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Adminai, pravalykite "peliuko" cypsėjimą. Čia savo literatūrinio print screen mygtuko maigymo demonstravimas lygus temos teršimui. 3 post'ai gudriausio forumo nario. Turinio nekuriame čia - naudos ateities kartoms irgi. Valom plz.

 

Su visa derama pagarba, diskutavau kaip ir kiti šios diskusijos dalyviai. Juk visi turime savo nuomonę ir galime ją išsakyti?

 

Print screeną ištrįniau vardan šventos ramybės, jei kažka įžeidžiau - atiprašau, nesitikėjau, kad esate tokie jautrūs jumorui.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbant dėl garantinio tai, kad pvz į Vilnių ir atgal nusiųsti kainuoja 40lt , paprasčiau pačiam nusipirkti tą detalę, kuri sugedo ir pakeisti, nes buvo atvejis mano pažįstamam suėjo hopup ir jis nusiunte į vieną iš šių parduotuvių ir jam nieko nepataisė.

O gyna tas parduotuves vien tie patys žmonės, ypač S8, kurie puikiojasi airstriko puslapyje.

Nuotrauka

Dėl klausimo kodėl jie dar neužsidarė, tai dėl to, kad forumuose agituojama pirkti tik iš lt shopų, neva garantinis kuris duodamas 1 arba 3 mėn. :D

Ir daug kitų dalykų apie kuriuos aš čia nekalbėsiu.

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Oi, oi konfliktas neišvengiamas, su tokiais pareiškimais 

 

Let's roll.

 

Kalbant dėl garantinio tai, kad pvz į Vilnių ir atgal nusiųsti kainuoja 40lt , paprasčiau pačiam nusipirkti tą detalę, kuri sugedo ir pakeisti, nes buvo atvejis mano pažįstamam suėjo hopup ir jis nusiunte į vieną iš šių parduotuvių ir jam nieko nepataisė.

O gyna tas parduotuves vien tie patys žmonės, ypač S8, kurie puikiojasi airstriko puslapyje.

Nuotrauka

Dėl klausimo kodėl jie dar neužsidarė, tai dėl to, kad forumuose agituojama pirkti tik iš lt shopų, neva garantinis kuris duodamas 1 arba 3 mėn. :D

Ir daug kitų dalykų apie kuriuos aš čia nekalbėsiu.

 

Pasakei netiesą. Aš tiesiog dirbu versle, kur nemažai klientų mano, kad jie protingesni, pirks iš kinų, pirks per lenkus ir t.t. Ir poto koks 50/50 grįžta nusvilę atgal. Retorika: Gal tiesog tu esi tipinis runkelis, kuris patenka į 50/50? Arba gal tu iš tų, kurie savo underground geimus organziuoja neaiškiose teritorijose ir pan?

 

P.S. Tu padarei screen'ą iš shopo, bet atkreipk dėmesį, kad šitą forumą irgi remia visos parduotuvės. Tai gali stumti kiek nori, mano žiniomis S8 nei blogas, nei komanda, jokios išskirties negauna....

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...