Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Gal zinote..? Kaip..? Kur..? Kas..? Kada..? Kam..? Kodel..?


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 1.2k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Sveiki,

Gal galit imesti linku kur galima ish uzhsienio siustis kokybishkus ginklus, butu gerai su kokiomis rekomendacijomis... :)

 

Dekui... :)

 

SKAITYK FORUMA!!! Tema, esanti zemiau sitos, kaiptik skirta siuntimamsi! http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?showtopic=328&st=40

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O Guarderio BBs man regis iki ~.28g-.30g buvo brokuoti Lietuvoje ar kažkas su jų kokybe buvo negerai

 

 

Blt, šeštadienį nuskilo mano GB priekis... Dabar pabandžiau sukišti Guarderio bbs į vamzdį - kai kurie gerokai stringa.

O tu rūgštele !

 

Bet tai labiau panašu į sutapimą... ar gali GB priekis skilti užstrigus vamzdžiui? Ką manot?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai labiau panašu į sutapimą... ar gali GB priekis skilti užstrigus vamzdžiui? Ką manot?

 

Jeigu atgal spaudimas pareina užsikimšus vamzdžiui tai gal ir galėtų, bet man regis tada visa GB ištaškytų.

 

EDIT: Manau, to reik klausti mūsų bendruomenės AEG GURU :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gearbox - Vidine AEG dalis, kurioje yra dantraciai ir pneumatika. Pasitaiko skirtingos versijos - ver.2 , ver.3 ir t.t.;

 

 

Saltinis: NAUJOKŲ D.U.K.

 

Sorry my bad :) Kas yra gearbox zinau,bet nepagalvojau apie sutrumpinima,kokia nuomone zaideju apie matrix sratus?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Blt, šeštadienį nuskilo mano GB priekis... Dabar pabandžiau sukišti Guarderio bbs į vamzdį - kai kurie gerokai stringa.

O tu rūgštele !

 

Bet tai labiau panašu į sutapimą... ar gali GB priekis skilti užstrigus vamzdžiui? Ką manot?

 

 

labai mazhai tiketina, kad tai atsitiko del uzhstigusio bb. greichiausiai itakojo zhema lauko temp. G&G ir ICS gearboxai labai bijo shalto oro.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Wyxz - o kam šitas ?

 

Gerbiamieji, tik nepradėkit po tokių pranešimų pykt ant naujokų kurie neskaito tokių temų, nes čia kiekvienas stengiasi savo 'ilgį' pademonstruot. Juk yra tema - Fleimas, ten ir galėtumet matuotis...

 

Kalas...

 

O kaip tu, gerb. N, atsakytum, kurie BBs geriausi?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausi bb's tie , kuriuos tu pats surandi , čia asmeninis reikalas pirkti vieno ar kito gamintojo. Vienam Excel geriausi, kitas jų nepirks nes kažkas pasakė kad blogi, nors visą laiką naudojo tik juos.

 

Jei bb's stringa, dėtuvėse - jei nepadeda silikonas - šoviniai blogi, arba dėtuvėje yra šiukšlių

 

Jei bb's stringa vamzdyje - gali būti gumelė Hop up kalta arba speiseris

 

Jei bb's skyla - gali ugnies (garso) slopintuvas kreivai stovėt

 

Yra žmonių kurie visą gyvenimą šaudė pačiais blogiausiai ICS šoviniais ir jiems nieko.

 

Yra kuriems Excel blogi , o P&J geri.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausi bb's tie , kuriuos tu pats surandi , čia asmeninis reikalas pirkti vieno ar kito gamintojo. Vienam Excel geriausi, kitas jų nepirks nes kažkas pasakė kad blogi, nors visą laiką naudojo tik juos.

 

Jei bb's stringa, dėtuvėse - jei nepadeda silikonas - šoviniai blogi, arba dėtuvėje yra šiukšlių

 

Jei bb's stringa vamzdyje - gali būti gumelė Hop up kalta arba speiseris

 

Jei bb's skyla - gali ugnies (garso) slopintuvas kreivai stovėt

 

Yra žmonių kurie visą gyvenimą šaudė pačiais blogiausiai ICS šoviniais ir jiems nieko.

 

Yra kuriems Excel blogi , o P&J geri.

 

Apie tai aš ir kalbu :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz atsakymą, gal nevisai korektiškai klausimą buvau suformulavęs: yra daug firmų gaminančių bb's (visi jie apvalūs, dauguma balti :) ), tačiau jų kaina skiriasi, taigi ir klausimas turėjo būti - kurie Jūsų asmenine nuomone ir patirtimi turi geriausią kainos ir kokybės santykį (t.y. geriausi)? (klausimo intencija galbūt buvo - už ką ir ar verta mokėti daugiau).

Teisybė - geriausia būtų pačiam visų susipirkt, išbandyt ir susidaryt savo nuomone... tačiau tam ir yra forumas ir jo skiltis "naujokų klausimai", kur labiau patyrę, daugiau išbandę žaidėjai, gali pasidalinti savo patirtimi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...