Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Gal zinote..? Kaip..? Kur..? Kas..? Kada..? Kam..? Kodel..?


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 1.2k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Taigi, atėjo laikas pereiti prie midcap dėtuvių. Norčiau sužinoti, kurio gamintojo (MAG ar G&P) dėtuvės yra patikimesnės. Ir ar abiejų gamintojų dėtuvės suderinamos su manuoju CA G36K. G&P kiek bandžiau veikia puikiai, o kaip dėl MAG.

 

iš asm. patirties - plastikiniai MAGai ~120 su CA sutariai puikiai. GG ginkle - laisvoki. Žinau, jog kai kuriuose modeliuose stipri MAGo dėtuvės spyruokle sukelia problemų - hop upas durniuoja.

sakyčiau, tai vienos patvariausių ir kokybiškiausių apkabų.

minusas vienas, pagamintos iš monolito - tad ardyti ir valyti ateityje bus neįmanoma.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu lygir tokį:

http://www.gunfire.pl/product-eng-1152193802-K306.html

 

ir nusipirkau iš airstrike.lt King Arms Mid'capą už 40litų.

Bet dėtuvė neužsifiksuoja ir visa nesulenda.

Su kitu midcapu kurį pirkau, (jis ne king arms firmos) problemų nėra, taip pat kaip ir su originaliu bunkeriu.

Girdėjau kažkaip tai galima sutvarkyti, gal kasnors buvo susidūręs su tokia problema, ir moka ją sutvarkyti.

 

 

GOOGLINAu, informacijos tinkamos neradau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Šiuo metu esu išardęs hopup, tai pagalvojau gal kartu reiktų pakeisti ir hopup gumą? Ginklą naudoju CA G36K. Ginklas bazinis, niekas nekeista, pakolkas kažkokių didelių anomalijų nepastebėjau. Na tik įdėjus midcap'us užpildytus daugiau šratų pirmi šūviai būna tušti, poto kelis kartus išeina po du šratus ir poto viskas kaip turi būti. Kokia statistika apie bazinių gumų keitimą? Reikia keisti ar padorios ir bazinės?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

Sveiki.

Tai vat esu naujokas ant airsofto turiu kinieti cyma mp5, bet neužtenka galios man jo.Tai vat noriu tokyo marui m4a1 SopMod parsisiusti iš http://shop.ehobbyasia.com/ tai gal kasnors siuntės iš ten?Tai noriu sužinoti ar viskas ten gerai ar nėra problemu ir kiek siuntimas į Lietuvą kainuotų.

 

 

Ačiū iš anksto.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.

Tai vat esu naujokas ant airsofto turiu kinieti cyma mp5, bet neužtenka galios man jo.Tai vat noriu tokyo marui m4a1 SopMod parsisiusti iš http://shop.ehobbyasia.com/ tai gal kasnors siuntės iš ten?Tai noriu sužinoti ar viskas ten gerai ar nėra problemu ir kiek siuntimas į Lietuvą kainuotų.

 

 

Ačiū iš anksto.

 

ten galima pasižiūrėt siuntimo kainą.

 

tai jei aeg'as kainuoja 500$, siuntimas bus ~300$. muitas 30%, tai sumoj 1040$ = 2500lt

vis dar nori iš ten pirkt?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 weeks later...

sveiki visi

norejau paklausti dar gal yra susidurusiu su tokiu dalyku kad kaista laidai. shimos sudetos gerai, laidai pervesti per vidu. bet jie vistiek kaista.

norejau paklausti kas gali buti ir ar del laidu kaitimo gali buti kaltas akumas kuris nebelaiko suroves (ar tikrai nebelaiko nezinau tik speju nes labai greit issikrauna)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi

norejau paklausti dar gal yra susidurusiu su tokiu dalyku kad kaista laidai. shimos sudetos gerai, laidai pervesti per vidu. bet jie vistiek kaista.

norejau paklausti kas gali buti ir ar del laidu kaitimo gali buti kaltas akumas kuris nebelaiko suroves (ar tikrai nebelaiko nezinau tik speju nes labai greit issikrauna)

 

Iskrauna todel, kad kaista laidai. O kaista dazniausiai del to, kad kazkur i korpusa pramusineja. Ieskok, gal kur pazeistas laidas surinkinejant, arba nekokybiskai izoliuotas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ar padidinus šautuvo greitošaudą elektrinė dėtuvė (kuri aktyvuojama garso) veiktų taip pat efektingai (šratus paduot spėtų)? Išvis, gal žinot kokį išsamų straipsnį (ar ką nors panašaus) tokios dėtuvės veikimo principui paaiškint? Kokie varikliukai naudojami, padavimo mechanizmai ir pan. Ačiū.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

neardziau bet logiskiausias veikimo principas butu kaip bunkerio, tik kad "ratuka" suka ne pirstai o varikliukas. Jei varikliukas speja prisukti sprandzyna tai turetu feedinti be problemu pakelus greitosauda.

 

cia pamastymai

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi kažką tokio mąstau, bet, jei greitošauda sulėtinam, tai ta spyruoklė bus baisiai įsitempus kažkiek laiko pašaudžius, ir plastmasiniai dantukai gali lūžt nuo apkrovos. Šitas dalykas domina, nes ketinu darytis elektrinę dėtuvę. Ar išeitis būtų tą spyruoklę labai sutrumpinus?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, neseniai sužinojau apie Airsoftą. Daug apie jį domėjausi tiek lietuviškuose, tiek užsienietiškuose portaluose. Tikrai sudomino ir norėčiau sudalyvauti keliuose mūšiuose. Tačiau susidūriau su didžiule problema - savo amžiumi. Man yra 13 metų. Taigi ar yra šansų man sudalyvauti mūšyje, jeigu nesielgiu vaikiškai, nedarau nesamonių ir 'kovoju' rimtai?

 

Iš anksto dėkoju už pagalbą.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Sveiki,gal zinote kur Lietuvoje galima isigyti liemene naudojama USMC kariu,butina (CB) spalvos.

Klausiau airsoftas.lt tai atsakymas buvo,kad gali uzsakyti,bet kaina butu apie 900,tai manau man siektiek per daug.

O aic.lt taip pat nera.

Gal kas zinote kur galeciau gauti?

 

Dekoju

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

USMC naudoja/naudojo ne tik CIRAS, yra ir pigesnių, ir brangesnių modelių ir gamintojų. Jeigu reikia pigiai ir kokybiškos - tai nebent laukti kol pasirodys pardavime naudota liemenė. Pas latvius pvz dabar parduodamas naudotas OTV originalas be pounch'ų už 40 LVL

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...