Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Mano airsoft ginklai ir ekipuotė - Pasipuikuokime


Warbeast
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 209
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

kainuoja savo pinigus, visus is plieno, plienas oksiduotas (sujuodintas) kaip tikras, medis panasus nuo real stelo, neradau ne vieno liufto, hop-up kamera metalinine pritvirtinta prie gearboxo (kaip pro-win) bazei duoda 130m/s. Nu atejo su sertifikatais, ir   visas alivoje

jei dar klausimu yra i pm :)

Nuotrauka

NuotraukaNuotrauka

P.S dar idomus bunkeris , vietoi ratuko virvute 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Va bent vienas mane supranta  :lol:

Jei ką, tai čia ne turniketas, o žgutas. Kaip ir AK - ne aukštųjų technologijų vaisius, o kastuvo ir laužtuvo nesantuokinis vaikas :P

 

Vadinkime daiktus tikraisiais vardais ;)

 

P.S.: o dabar galite pradėti mane spardyt.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pasidomejau, tai i buoze-rema ideda IPP(ИПП) ir apvynioja turniketu. Tipo greitai pasiekti prireikus.

Nefiga. Afganai sake kad cia del to kad vaikstant po teritorija "jo******s" kalasas trankidavo nugara. ir jie sugalvojo IPP deti ir zgutu apvinioti. O siap musije, kalnuose po suzeidimo ar sprogimo, nemanau kad salia ginkla rasi, jei jis be dirzo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 weeks later...

Negaliu nepasidziaugt savo nauju apsodu  :D judu link G36KA4, gaila top railo rast lietuvisko neiseina, kitas neititikimas buoze, ji trumpesne nei lietuviskame. Dar noreciau pasiteirauti koks yra G36KA4 islindusio is apsodo vamzdzio ilgis, nes maniskis yra greiciausiai 2-3cm per ilgas, bet kol neissiaiskinsiu netrumpinsiu  :)

Nuotrauka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Negaliu nepasidziaugt savo nauju apsodu  :D judu link G36KA4, gaila top railo rast lietuvisko neiseina, kitas neititikimas buoze, ji trumpesne nei lietuviskame. Dar noreciau pasiteirauti koks yra G36KA4 islindusio is apsodo vamzdzio ilgis, nes maniskis yra greiciausiai 2-3cm per ilgas, bet kol neissiaiskinsiu netrumpinsiu  :)

 

Tikrojo ilgis yra maždaug kaip iki sustorėjimo ant taviškio (t.y., tikrai ne du-trys cm, o šiek tiek daugiau). Ten jau ir turėtų kompensatorius prasidėt. Klausimas kitas - niekur neradau analogiškos dėtuvė išmetimo rankenėlės. Gal kas matė?

 

P.S.: dėl buožės - npastebėjau  :) Reiks pasimatuot  :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Meginau is paveiksliuko pasimatuot bet nieko gero nesigavo.. siek tiek paklaida yra ir skiriasi per pora cm rezultatas. pas man islinde 23cm o pagal paveiksliuka 17cm turetu but. Buoze mano analogiska g36c, skiriasi pats galas kur dirzas tvirtinasi ne iki virsaus ta plastmase. bet butu gerai suzinot is zmogaus laikiusio g36ka4 kiek islindes tas vamzdis.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Meginau is paveiksliuko pasimatuot bet nieko gero nesigavo.. siek tiek paklaida yra ir skiriasi per pora cm rezultatas. pas man islinde 23cm o pagal paveiksliuka 17cm turetu but. Buoze mano analogiska g36c, skiriasi pats galas kur dirzas tvirtinasi ne iki virsaus ta plastmase. bet butu gerai suzinot is zmogaus laikiusio g36ka4 kiek islindes tas vamzdis.

Aš laikiau. Sakau - ten, kur ant vamzdžio sustorėjimas, turi jau prasidėti slopintuvas. Toks iriryra tas ilgis. Centimetrais nematavau. P.S.: Jo - pas G36C buožė tikrai trumpesnė.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Mano sioks toks mini arsenalas:)

Nuotrauka

Nuotrauka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...