Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 217
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

tai co2 ~57 atmosferos? :wacko: aina sau ;)

 

dekui uz pagalba, ziuresim kas gausis, jei kas nors gausis brukstelsiu

Nejuokauk. Su tokiu slėgiu ?mones ?alosi visi?kai rimtai ir anksčiau ar vėliau u? tai rimtai sėdėsi :D

Bet kokiu atveju dėl "?langų" - snaiperiui netiks. O vat ugniasvaidininkui - pats tas :D

 

P.S.: tai nebuvo pasiūlymas susimeistruoti napalmą pur?kiantį aparatą :blink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

as ir nesakau kad 57 atmosferas bandysiu daryt :wacko: as tik nustebau kad toks co2 slegis

 

as planuoju sumeistrauti su paprastu oru. i rezervuara sudaryti slegi apie 8-10atm, poto per slegio reguliatoriu palaikyti ~3atm reikalingas norimam kulipkos greiciui pasiekti. Pliusas kad praktiskai negendanti konstrukcija, oras nieko nekainuoja, po kiekvieno suvio nekinta nei suvio greitis nei nuotolis. Minusas kad konteineris bus isoreje :blink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

1. Kodėl, net gerai nepradėjus ?aisti, buvo sumastytas "super puper" ginklas?

2. Kiek gerbiamas konstruktorius yra pasikaustęs pneumatinių ginklų veikimo principuose??

3. Kokiu būdu bus sertifikuotas ?is aparatas?

4. Kodėl kitų ?alių forumuose visi grie?tai pasisako prie? savadarbių vidurių (?audymo mechanizmo) naudojimą airsoftiniuose ginkluose??

 

5. Kodėl netinka esantis aparatai ir tipiniai tiuningo principai??

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

1. Kodėl, net gerai nepradėjus ?aisti, buvo sumastytas "super puper" ginklas?

2. Kiek gerbiamas konstruktorius yra pasiskaustęs pneumatinių ginklų veikimo principuose??

3. Kokiu būdu bus sertifikuotas ?is aparatas?

4. Kodėl kitų ?alių forumuose visi grie?tai pasisako prie? savadarbių vidurių (?audymo mechanizmo) naudojimą airsoftiniuose ginkluose??

 

5. Kodėl netinka esantis aparatai ir tipiniai tiuningo principai??

Dujiniai airsoft ginklai su isoriniais duju balionais nera naujiena. Is tikrujju tai yra savotishka airsoft klasika, kadangi butent nuo dujiniu ginklu visas airsoftas ir prasidejo Japonijoje. Tik veliau atsirado AEG. Man asmenishkai toks ginklas tikrai neatrodytu pokemonishkas.

Kas del CO2 slegio, tai niekas tiesiogiai nejungia CO2 prie airsoft ginklo, butinai reikalingas reguliatorius arba reduktorius kuris sumazintu slegi iki 4-6 atmosferu.

Jeigu kam idomu, rasykite man PM, as renku informacija apie dujinius airsoft ginklus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gamintojas garantuoja, kad jo aeg deklaruojami parametrai atitinka realiai esamus. Tai yra pramoninė gamyba, stabilumas gaminamu detalių, tikslumas ir pan. Galu gale, tai yra gamykliniu budu, su profesionale įranga atlikti matavimai.

 

Ką ?itoje plotmėje gali pateikti savadarbis konstruktorius? Todėl ir paklausiau - kaip bus pateiktos garantijos, kad aparatas atitinka visus saugos reikalavimus tiuningo at?vilgiu, kokia garantija, kad parametrai nekis naudojimo metu?

 

A? irgi grie?tai prie?, kad į mane būtų ?audoma savadarbiu aparatu. Nes juk netoli ir iki to, kad bus siūloma perdaryti orinukus į gerus airsoft snaiperinius ar pan.

A? ne prie? hardbola, bet tai juk atskira lyga. Kiekvienam savo...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

1. Kol as ji padarysiu praeis maziausiai trys menesiai ;)

2. esu pasikaustes mechatronikoje (elektronikos, pneumatikos ir programavimo misinys)

3. butu smagu tureti patenta bet gaila kad tas jau sugalvota kazkieno kito :)

4. viduriai bus ne savadarbiai viskas bus perkama pneumatikos komponentais prekiaujancioje firmoje :D

 

5. viskas puikiai tinka, bet kodel nepasidaryti kazko savom rankom :blink:

 

 

p.s. as dar nesnekejau apie jo naudojima zaidimuose o cia jau kazkas sako kad i juos kazkas saudys :wacko: Na jei visgi ginklas pasirodys tikrai pranasus, patogus, patikimas, bus ismatuotas greitis pateikti rezultatai bendruomenei, pastatytas apsauginis slegio voztuvas kuris man savavaliskai neleis padidinti slegio ir viskas iki smulkmenu bus pateikta jums, galesit ir pasaudyt (jei projektas pavyks pasikartosiu) poto jau spresit jus visi leisti man naudotis juo zaidime ar neleisti :D

 

kolkas sneketi anksti viskas dar tik mintyse neuzbekim ivykiam uz akiu :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kaip teisingai pacifistas pastebejo, prachronuoti pries zaidima galima ir toki ginkla, bet kur garantija, kad zaidimo metu nepakis jo parametrai, nesustreikuos duju spaudimo reguliatorius ir nebus issauta metalizuotu sratu su M300-m400? Kokios gali buti pasekmes, kai srato svoris 0.34-0.45g ir greitis M300? kiek dziauliu gaus "taikinys"? "taikinio akiniai"?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

sertifikuoti pneumatikos komponentai Festo, dirba metu metus automatinese linijose, airsofte irgi dirbs :blink:

 

lygiai ta pati problema gali buti ir su springu (metalizuota srata as galiu isideti bet nesu durnas). Del per didelio slegio kaip minejau imontuosiu apsuagini voztuva kuris slegiui NELEIS pakilti auksciau nustatyos ribos.

 

Po metu busiu kvalifikuotas sios srities zinovas, as zinau ka as darau. Kaip minejau neuzbekim ivykiams uz akiu, jei projektas pavyks, pateiksiu jum visa informacija. Kadangi man rupi ir mano paties saugumas bus sumontuota nemazai apsaugu, o jusu galvos skausmas kad sratas neatskristu greiciau nei numato taisykles, bet JUS saugos apsauginis voztuvas (taipogi Festo gaminys). Nerimauti nera del ko :wacko:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

vyrai neuzsiimkite dwiracio isradimu. megaukites zaidimu tokiu koki dabar mum duoda airsofto ginklai. as nemanau kad pasidares kazka busi pranasesnis uz kitus. geriau ta laika isnaudok gilindamas taktikos ir darbo komandoje zinias. tada ir su baziniu aeg busi pavojingas varzovas :blink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

pilnai sutinku su tavo, welside, nuomone :wacko: bet as turiu gal kiek kvaila mada : megstu daug ka pasidaryti pats, man tai teikia malonuma :D nusipirkt ir dziaugtis yra vienas malonumas visai kitas pasidaryt ir dziaugtis. Anyway net jei projektas nepavyks bus nebloga patirtis o jei pavyks tai bus mazu maziausiai geras diplominis :blink:

 

tureciau vietos tekinimo ir frezavimo staklem, as visa aeg pats issidrozciau ;) :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na mielas GSP, manau darydamas prarasi nora dziaugtis airsoftu. kazkurioj gamybos vietoj susikirsi ir tada sakysi nu ir na.... gana man sito s.do......

pabandyk pazaisti kokius metus ar dar ilgiau ir tada galvoti apie tokius projektus. juo labiau kai tawe pazins didesnis ratas zmoniu tu jiems neatrodysi tok labai jau pavojingas savadarbis gamintojas :blink: :wacko: ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

neee taip nebus ;) big deal jei darant nepavyks kazkas :D o ne visad is pirmo karto viskas ir pavyksta, jei as buciau taip nusiteikes (kazkurioj gamybos vietoj susikirsi ir tada sakysi nu ir na.... gana man sito s.do......) pries kiekviena uzsiemima, tikrai nebuciau tiek ismokes ir pasiekes kiek esu dabar :D man patinka pabandyt

 

kol as ji pasidarysiu... :wacko: ir pazint spesit ir laiko praeis :blink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

neee taip nebus ;) big deal jei darant nepavyks kazkas :D o ne visad is pirmo karto viskas ir pavyksta, jei as buciau taip nusiteikes (kazkurioj gamybos vietoj susikirsi ir tada sakysi nu ir na.... gana man sito s.do......) pries kiekviena uzsiemima, tikrai nebuciau tiek ismokes ir pasiekes kiek esu dabar :D man patinka pabandyt

 

kol as ji pasidarysiu... :wacko: ir pazint spesit ir laiko praeis :blink:

"Bus nebus, voztuvai, pneumatika, ismokes, pasiekes"... daug zodziu. Kol nera daikto nesuprasi, ar zmogus savireklama uzsiima ar kuo...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

2. esu pasikaustes mechatronikoje (elektronikos, pneumatikos ir programavimo misinys)

Pniaumatinių ginklų veikimo principai gana skiriasi nuo principų kuriuos naudoja pniaumoautomatikos gaminiai ...Festo.

Firma rimta, teko turėti su jos gaminiais reikalų, bet..., a? ka?kaip nepastebėjau, kad Festo kataloguose kur nors būtų nuorodos į pniaumo ginklų pavyzd?ius. O gaminant "ginklą", kuriuo gali būti perspektyvoje ?audoma į ?mones, o ne į taikinius, pritaikytų, neskirtų-nekonstruotų tam detalių-mazgų gali turėti labai liūdnas pasekmes.

Ir kalba ne tik apie juridinę atsakomybę, bet ir apie moralinę - kaip jausiesi, rimtai kam nors pakenkęs?

 

O pagrindinė prie?astis, ?inai kokia, kad a? prie? savadarbius ginklus (kaip ir prie? savadarbę pirotechniką) - pvz. priimama nuostata, toleruojanti savadarbius "ginklus". Pats, pavyzd?iui, mokaisi, mastai, skaičiuoji ir pan. Galima padaryti prielaidą, kad tavo gaminys bus kokybi?kas, atitinkantis standartus ir nekintančiais eksploatacijos metu parametrais. Bet juk ne vienas mėgstantis konstruoti esi. Atsiranda kitas-kiti, kurie nebe taip rimtai ?iūri į saugumą, turi silpnesnę teorinę bazę ir gamina pagal principą - ai...bus gerai-veiks ir taip. Ir vienu metu, nesant pakankamai kontrolei, praslysta toks aparatas į ?aidimus. Ir......

Kas tada?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gal baikit jau?

1. Savadarbiai ?autuvėliai kol kas nėra draud?iami taisyklėse.

2. Jokio ?autuvėlio kaip ir nėra.

3. Vienas ka?ką meistrauja, o kiti teori?kai vartalioja :blink:

 

Mano nuomone sveikintina kiekviena iniciatyva i?skyrus forumo floodinimą. Ai?kiai gi para?yta - niekas nieko ne?audys jei bendruomenė neleis, u?siiminėti praktine fizika naudingesnis u?siėmimas negu virti dūm?a?kes ar sprogmenis. Manau tolimesnė diskusija beprasmė.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

konstruok, svarbiausia, kad rankos ne is uzpakalio auga. Turi rankas, tai ir daryk. O bendruomene jau ivertins tavo darbo vaisiu. Manau butu faina karts nuo karto pamatyt tavo darbo nuotraukas, kaip einas ir mini aprasyma. :blink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

na stai pirmieji bandymai. Trumpai apie surinkta sistema. Prie rezervuaro sumontavau slegio reguliatoriu susireguliuoti norimam saudymo slegiui (priklauso sviedinuko greitis), Sumontavau manometra kad matyti ar slegis nevirsytas ar nekrenta ir pan, sumontavau apsaugini voztuva, kuris automatiskai atsidaro jei saudymo slegis virsyja reikiama, ko pasekoje oras ismetamas lauk ir saudyti nebeimanoma (apsauga nuo savavalisko slegio padidinimo arba slegio reguliatoriaus gedimo).

 

Ispudziai : saudo labai tyliai, girdisi silpnas pliupt. Sovinukas uztaisomas atitraukiant (nezinau kaip vadinasi) rankena ir ja istumiant su sovinu atgal, tai gi auto ar semi auto jau nepavarysi, gaunasi kaip suprantu bolt action. Sistema patikima, issoviau ~200 sovinuku nebuvo jokiu nesklandumu.

 

Trukumai : ryskiai per mazas voztuvo oro pralaidumas (jis staigiai atidaro ora i vamzdi su sviedinuku), sureguliavus 4bar atsidarius voztuvui slegis krenta iki 1.5bar. Todel ir saudymas vyksta ne prie 4 o prie 1.5bar. Veltui svaistomas oras. Meginsiu statyti didesnio pralaidumo voztuva turetu reikalas pagereti.

 

Greiciai : matavau su Guarder matuokliu ir 0.25g sviedinuku, 0.2 deja neturejau. 120m/s pasiekima su labai mazu slegiu, 2l rezervuaro uzpumpuoto iki 12bar turetu pakakti bent 400 soviniu, galima mastyti kulkosvaidy ^_^ bet ne apie tai dabar. Ties ribiniais darbo parametrais vos ne vos sugebejau "issunkti" 170m/s greiti su 0.25g bbs'u. Vamzdzio ilgis 510mm ir 6.08mm skersmens (standartinis). Realiai galvojant idejus precizika greitis tikrai isaugtu bent 10m/s. Deja kaip minejau reikia sistema tobulinti, prie tokiu ribiniu darbo parametru ilgai nepasaudysi, oras greit baigsis, o ir toks greitis turetu buti pasiektas ne prie ribiniu darbo parametru. Taigi kolkas, kad smagiai pasnaipinti ir ilgelesni laika nesibagtu oras gavau 130m/s su 0.25g be precizikos. Snaiperiui manau visiskai netinka, jau geriau springas.

 

Meginsim tobulinti ir pranesiu kaip sekesi :winkwink:

 

p.s. pastebejau idomu dalyka, visai atleidus hopup'a greitis nukrenta, truputi paverzus greitis pakyla ~10m/s (matomai geresne kompresija) perverzus zinoma smarkiai krenta.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...