Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Rekomenduojami pranešimai

sveiki,pradejau domėtis airsoftu.Reikia ?autuvėlio,todėl nutariau jį nusipirkti. Reikia jūsų patarimo,kokį ?autuvėli pirkti? labiau norėčiau ko nors i? snaiper.Ar galit kas nors patarti kokį ?autuvėlį pirkti? I? anksto dėkoju.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 217
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Ir vėl :rolleyes:

 

Du klausimai:

1. Kiek gerbiamam vilkui metų?

2. Ar, prie? klausdamas, pabandei pasiskaityti forumą, ar bent jau naujokų skiltį?

Nu kaip priklauso, i menesi po karta.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,pradejau domėtis airsoftu.Reikia ?autuvėlio,todėl nutariau jį nusipirkti. Reikia jūsų patarimo,kokį ?autuvėli pirkti? labiau norėčiau ko nors i? snaiper.Ar galit kas nors patarti kokį ?autuvėlį pirkti? I? anksto dėkoju.

Kiek pinigu gali skirti tik sautuvui ?

 

 

Arba perki iki 500 Lt (pabandyt) arba virs 2000 Lt (siaip jo privedimas iki tobulumo gali atsistot viso ~ 4000)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

esu naujokas. o kaip sitie? sniper? http://www.airsoftas.lt/find.php?action=Find&category=46 ar verta juos pirkti? kaip taiklumas?

 

nuosirdus patarimas is pradziu pabuti sturmuotoju, nes snaiperis reikalauja tam tikru igudziu ir tam tikru asmeniniu bruozu. jais gali buti ne visi... straike mano ziniomis yra 2-3 snaiperiai per visa bendruomene, ir dar dvigubai tiek marksmanu. visi kiti automatininkai... kaip manai kodel ? jei nesi tarnaves su snaiperiu ir nesi garantuotas ar tau jis tiks, pradziai nusipirk low budget ginkla ir palakstyk su visais. jei pajusi kad ne tau, apsiles kojas ir pasikonsultaves su "seniais" galesi isigyti snaipery...

 

pasikonsultuoti gali su

 

"magnumas" (jis berods ir pardavineja snaipery), beto i logiskai pagrystus ir forume nenagrinetus bei neatsakytus klausimus turetu atsakyti ir "charley"

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kad snaiperiai patiks tai tikrai man patinka tokio tipo ?autuvai.Su ?autuvais bunu kas dien ir ?inau kas man prie ?irdies.Airsofte esu naujokas todėl ir noriu kad patartumėte.Ar vertas tas ?autuvelis dėmesio ar ne?Prad?iai nenoriu i?leisti 1000 Litų todėl renkuosi pigu varianta.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

esu naujokas. o kaip sitie? sniper? http://www.airsoftas.lt/find.php?action=Find&category=46 ar verta juos pirkti? kaip taiklumas?

kokio taiklumo reikia?

i koki taikini reikia pataikit?

mano nuomone jei is 50m negali pataikyt i 5cm tai taiklumo nera.

is isto apatara i zmoguas didzio taikini gal galima bus pataikyt is 30m.

ar tai geras rezultatas nezinau.

 

matai sunku lyginti taikluma, airsoft zaislo, orinuko ir karabino. Kiek vinas turi savo paskirti.

jei is 30m pataikisi i zmogaus didzio taikini OK.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kad snaiperiai patiks tai tikrai man patinka tokio tipo šautuvai.Su šautuvais bunu kas dien ir žinau kas man prie širdies.Airsofte esu naujokas todėl ir noriu kad patartumėte.Ar vertas tas šautuvelis dėmesio ar ne?Pradžiai nenoriu išleisti 1000 Litų todėl renkuosi pigu varianta.

9 is 10 naujoku airsofte per pirma menesi butinai nusprendzia buti snaiperiais. Veliau - sprogdintojais. Gal... tiesiog... pabandyk ir su "nepatinkanciu automatu" palakstyt? O ten prie porgos ir kieno nors muskieta/snaiperini isbandysi... Isitikinsi, kad voverei i aki su juo tikrai 100 m atstume nepataikysi.

 

P.S.: pigieji - visiska loterija. Gali buti, kad ir i tvarto duris pataikyti problematiska bus vos tik prie jo nagus prikisi :rolleyes:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

buti snaiperiu, neuztenka vien tik tureti snaiperini sautuva, reikia ismanyti snaiperio taktika, tureti daug ziniu apie maskuote ir t.t. snaiperiaudamas nelebai ka turesi veikt jei zadimas vyks pastatuose,tokiu atveju reikia tureti antra ginkla, kaip minimum pistoleta, nu ir dar daug visokiu plonybiu yra. siulau tikrai gerai pagalvot apie si reikala. bet jei turi tame patirties ir nenori isleist daug pinigu (pradzioj visiem taip atrodo :rolleyes: ) tai tas modelis uz 500 lt manau tikrai neblogas variantas pradziai. pas mus vienas toki turi ir kol kas be gedimu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

buti snaiperiu, neuztenka vien tik tureti snaiperini sautuva, reikia ismanyti snaiperio taktika, tureti daug ziniu apie maskuote ir t.t. snaiperiaudamas nelebai ka turesi veikt jei zadimas vyks pastatuose,tokiu atveju reikia tureti antra ginkla, kaip minimum pistoleta, nu ir dar daug visokiu plonybiu yra. siulau tikrai gerai pagalvot apie si reikala. bet jei turi tame patirties ir nenori isleist daug pinigu (pradzioj visiem taip atrodo :rolleyes: ) tai tas modelis uz 500 lt manau tikrai neblogas variantas pradziai. pas mus vienas toki turi ir kol kas be gedimu.

reikalingas ir gillie siutas kuris toli grazu yra nepigus. galima, zinoma ir paciam pasigaminti, bet abejoju jog naujokui "navaku" pakaks tokiam darbui.

zinoma, kaip daznai dabr susiduriame, yra ir lengvenis kelias, isigyti "snaiperini ginkla", isispirti adidukus, uzsimesti kiteliuka ir dar kokius smagiai oranzinius slidininko akinius uzsimaukslinus begioti kartu su sturmo grupe... jei atsiras tokia (komanda ar grupe), kuri nores tokio "svyturelio" sau ant siknos su zenitke rankoj. galima atsikirsti jog "as galiu zaisti ir vienas, atsakyciau - sutryps tave brolau i purva pirmas pasitaikes priesininku dvejetas (nereikia net komandos kad viena snaiperi pagauti). tau reikia ir spoterio. cia velgi investicijos, laiko ir pinigu. paklausk justakiskio, kiek lengva vienam miske snaiperi vaidinti <_>

 

nors, patariu, pirk ta ginkla, po menesiuko kito rasim pardavime, "parduodu labai gera snaiperini ginkla", del infliacijos tu jo uz ta pacia kaina negalesi parduoti, todel su malonumu is tave ji nusipirksiu "ant daliu" uz 200 lt :blush:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

P.S.: pigieji - visiska loterija. Gali buti, kad ir i tvarto duris pataikyti problematiska bus vos tik prie jo nagus prikisi ;)

Leiskite nesutikti kolega Skeptikai:-) pigieji snaiperiniai shautuvai ne loterija o vienareikshmishkai Shudas. Gal taiklumas ir bus (pav TM VSR) bet atstumo nebus.

O siaip rusu forume radau (laisvas vertimas):

"Snaiperiu varzybose uztikrintai nugalejo minigan M134. Per iskaitine minute 834 pataikymai i taikini" :-)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na su dauguma cia pasisakiusiu kolegu pilnai sutinku, nelabai ka turiu pridurti.Parduodu saviski http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?showtopic=1952

 

Na tikrai neblogas ir is dalies isskirtinis variantas pvz optika zveris ,pac sautuvas 160 m/s lupa visai nieko,tikrai uztenka snaipingui,dar prie jo atsisedus sureguliavus gali drasiai lysti i snaiperio reikala.As pac pasistenges su juo patyriau keleta isimintinu ir tikrai maloniu akimirku,taciau as nenoriu ir negaliu buti tikru airsoft snaiperiu,tai siuo metu ne man. Todel parduodu,na ir del kaikuriu kitu priezasciu.Ir kaina gera.Esminis dalykas yra tas,kad kaip minejo kolegos eidamas snaiperio pareigas turi TIKRAI tam pasiryzti,negalima siaipsau su juo lakstyti, siapsau lakstysi tau greitai tai atsibos,taciau jei i tai isigilinsi ,stengsies ,tai uzsikabliuosi ir bus tikrai smagu,be to uzsitarnausi pagarba,nes mano asmenine nuomone buti tiek tikru snaiperiu tiek airsoftiniu snaiperiu yra pats sudetingiausias ,daugiausiai igudziu ,pastangu bei kantrybes reikalaujantis dalykas.

 

Nezinau kas per asmuo tu esi ,taciau siulau tau tikrai gerai apmastyti ar tu tai sugebesi padaryti ir ar tai tau suteiks dziaugsmo.

 

Tu arba tikras snaiperis arba ne. Viduriuko nera. Manau taip.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomone jei is 50m negali pataikyt i 5cm tai taiklumo nera.

Su Airsoft Springu neimanoma.Vienareiksmiskai. Nebent sukisus kokius 30gabalu ir saudant su metaliniais sratais.

 

Su Airsoftiniu Springu zaisti tikrai galima,manau esminis jo privalumas yra tas ,kad yra pranasesnis atstumu lyginant su kitais ginklais t.y. tu gali sakotis be baimes pries priesais esanti kari del to ,kad tu iki jo dasauni ,o jis ne.Zinoma jei jam netruksta kantrybe ir jis nesugalvoja taves apsupti ar pribegti,bet tada trauki backup ginkla.Krc...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Skeptikas teisus,as asmenishkai kai pirma karta suzinojau apie Arsoft'a,irgi vos-vos nenupirkau sau snaiperini ginkla,bet pagalvojau,ir nupirkau automata,dabar supratau kad priemiau teisinga sprendima,nebent kol busiu tikras kad galesiu,ir turesiu patirties kad bandyti save kaip snaiperi!Ka ir galiu patart visiems pradedanciams

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

hehe pagfal save galiu pasakyti as irgi "snaiperis" ;) naujokas esu ir ta patri liga kamuoja kad busiu ir blbabla ir tikrai busiu :D ateis laikas.... turiu m-14 ir man labai gerai tik dar reiktu optikos kad tikrai galeciua rekti ant kitu kad griuk negyvas ubage pataikiau! nes dabar kartais buna kaip ir per toli normaliai suziureti ar tikrai pataikej..kike vienas turi savo supratima apie snaiperius ten lai lia lai teisingai viskas pasaktyta bet tai yra kare dabar as niekam nepraneshineju apie priesha ilgai vienoj vietoj ne ishbusi del greitai kintanciu aplinkybiu ir pan... tad manu snaiperiu galima buti ir naujokuj tik kad "aparata" riek tureti ir ne butinai su optika :Dtaiklus kantrus shaulys va kas yra snaiperis :D

 

p.s. laukiu optikos blin...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

hehe pagfal save galiu pasakyti as irgi "snaiperis" ;) naujokas esu ir ta patri liga kamuoja kad busiu ir blbabla ir tikrai busiu :D ateis laikas.... turiu m-14 ir man labai gerai tik dar reiktu optikos kad tikrai galeciua rekti ant kitu kad griuk negyvas ubage pataikiau! nes dabar kartais buna kaip ir per toli normaliai suziureti ar tikrai pataikej..kike vienas turi savo supratima apie snaiperius ten lai lia lai teisingai viskas pasaktyta bet tai yra kare dabar as niekam nepraneshineju apie priesha ilgai vienoj vietoj ne ishbusi del greitai kintanciu aplinkybiu ir pan... tad manu snaiperiu galima buti ir naujokuj tik kad "aparata" riek tureti ir ne butinai su optika :Dtaiklus kantrus shaulys va kas yra snaiperis :D

 

p.s. laukiu optikos blin...

Tu - ne snaiperis. Tu - spoteris.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

hehe pagfal save galiu pasakyti as irgi "snaiperis" ;) naujokas esu ir ta patri liga kamuoja kad busiu ir blbabla ir tikrai busiu :D ateis laikas.... turiu m-14 ir man labai gerai tik dar reiktu optikos kad tikrai galeciua rekti ant kitu kad griuk negyvas ubage pataikiau! nes dabar kartais buna kaip ir per toli normaliai suziureti ar tikrai pataikej..kike vienas turi savo supratima apie snaiperius ten lai lia lai teisingai viskas pasaktyta bet tai yra kare dabar as niekam nepraneshineju apie priesha ilgai vienoj vietoj ne ishbusi del greitai kintanciu aplinkybiu ir pan... tad manu snaiperiu galima buti ir naujokuj tik kad "aparata" riek tureti ir ne butinai su optika :Dtaiklus kantrus shaulys va kas yra snaiperis :D

 

p.s. laukiu optikos blin...

Neisizeisk bet tu visiskai neturi supratimo kas yra tikras snaiperis.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...