Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

2008.03.24 (pirmadienis)


Maksas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Jei kam idomi mano nuomone:

 

1. Viešinti reikia, nes kitaip būtinai kartosis - tauta turi žinoti savo didvyrius ;) .

2. Patys žmonės nesusipranta. Patikrinta laiko.

3. Kol važinėsis neaišku kieno surinkti nuomininkai ir "Super-puper" specnazas - tol taip ir bus. Nebent bus imtasi griežtų sankcijų.

4. Jei dalyvauja šviežiai užregistruoti naujokai ir NUOMININKAI - už juos tiesiogiai atsakingais paskirti žmones, juos atvedusius. Jei jie prasikalto - sankcijas (pvz. - draudimą dalyvauti artimiausiuose keletoje žaidimų) taikyti ir juos atsivedusiems žmonėms.

5. Reikalinga sistema neprileidimo zombių, maklaudų ir kitaip netinkamų žmonių prie visuotinių geros valios žmonių žaidimo. (Žr. punktus nuo 1 iki 4)

6. SVARBIAUSIA - žaidimuose, kuriuose dalyvauja apie 40-50 ir daugiau žmonių, BŪTINI game-masteriai. Žaidžiantys kartu, ar tiesiog prižiūrintys tvarka - jau antras klausimas. Pagrindinė užduotis - neleisti, kad straikball'as virstu kažkokių counterstrike klonu ir bent truputėlį liktų panašus į pratybas, kad nebūtų anksčiau minėtų bezpridelų ir bezpridelščikų.

7. Apie tai, kaip fainai žaidžia pvz. Legiono specnazas (Raimis, beje, pats žaidžia neblogai ir sąžiningai, ko nepasakysi apie jo surenkamą šutvę) gali papasakoti bet kas dalyvavęs paskutiniame didesniame rengtame Legiono žaidime. Kur kosminis pokemonų specnazas su ACU uniformomis "nepajusdavo" retkarčiais ir po 50-60 į fresiją paleistų bb'sų. Užtat pamokymų kaip reikia žaisti negailėjo niekam. Nei žaidime, nei forume.

 

Mano giliu įsitikinimu, kokybiško žaidimo gadinimo jokiais šašlais neatpirksi ;) O kai tai įeis į gerą tradiciją - maklaudizmas, normalios strategijos nebuvimas, jokios (savi)kontroles - tie šašlykai su visa sriuba dar gali ir skersai gerklės atsistoti. Svarbu ne kiekybė žaidžiančių, o kokybė.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 84
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jei kam idomi mano nuomone:

 

1. Vie?inti reikia, nes kitaip būtinai kartosis - tauta turi ?inoti savo didvyrius ;) .....

 

Pritarsiu SKEPTIKUI.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nebepradedame vėl seną temą.

 

Nenori maklaudų vie?inti - nepriversim. O pir?tu pagrūmojimas - na, gal įvyks stebuklas ir jis paveiks.

Organizatoriams tinka toks NEMOKAMAS lariokas jų ?aidimuose - jų reikalas.

Dalyvaujantiems tinka toks nemokamas maitinimas - irgi jų reikalas.

 

Kuom tai baigsis, visi irgi daug ma? įsivaizduojame. Gerai ar blogai - laikas irgi parodys.

 

Vyrai, įdomesnių temų yra. ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

;) Sveiki. Zaidimas patiko nerealiai. Prisiminiau poligonu dienas... Vakare kojos nuo ropinejimo ir tupininejimo skaudejo, bet bent jau supratau is kur jos dygsta :) .

ZMONES viskas buvo puiku. Oras, bendraminciai. Buvo ir zirzekliu, kurie i zaidimus atvyksta jau su issankstiniu poziuriu i ju baigti. As asmeniskai atvaziuoju kartu su sazine ir noriu aktyviai, smagiai praleisti diena. Ir kai as su tokia nutaika, jokie maklaudai man nebaisus, net ir puga galejo prasideti, bet diena butu pasibaigusi visviena puikiai. VISKAS MUMYSE, MUSU MINTYSE.

Taip, viesindami neigiamus visuomeninius reiskinius mes kovojame su jais, bet tai tik viena is priemoniu... Man vienas ismintingas zmogus yra sakes: "Kai rodai pirstu i kita zmogu, paziurek kiek pirstu atsukta i tave pati". Ir zinote, si ir kitos jo mintys mane lydi visada ... todel ir niekas nerodo i mane jokiu pirstu. Ir as pastebejau, kad neberodau pirtais i kitus zmones.

Siaip patebejau, kad maklaudizmas sratasvydyje gali buti itakojamas daugelio aplinkybiu. Pradedant apranga, ekipuote, alkoholiu ir baigiant aisku zmogaus sazine... Cia filosofija ir baigiu.

Gerbiu visus nesvarbu kokiai komandai jus prilausote, ka jus valgote, kaip jus gyvenate. Zaidime, man jus vienodi, visi verti demesio ir ivertinimo.

;) Atvaziuokime visi praleisti laiko, pailseti, pabendrauti, padiskutuoti, susipazinti ir t.t. BUTINAI atsivezkite sazine ir gera nuotaika. Uzdrausite sau dalyvauti zaidimuose su bloga nuotaika ir blogomis mintimis. Pamatysite viskas jums atrodys daug smagiau... :D

Net krepsinyje del pralaimetu varzybu visada kaltinami teisejai... :D

tt3.jpg

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...