Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Šaudymo nuotolis


Rekomenduojami pranešimai

Nu negalvoju uz kokia 160euru pirkt pistoleto,kai uz tokia kaina automata nebloga pasiimt galima :)

O kas sake, kad geri pistoletai turi kainuoti pigiau, nei geri automatai?

 

Pagal sita logika, nauji motociklai turetu buti zyyyyymiai pigesni uz naujas masinas, bet taip nera... :)

 

Aisku, uz 40€ ner kuo skustis, bet jei zadi uzsiimti rimtai airsofto zaidimu, ieskokis kito, WE arba Tokyo Marui kaip pvz.,kuriais dziaugsiesi ilgus metus. :)

 

Tokie mano patarimai butu :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O kas sake, kad geri pistoletai turi kainuoti pigiau, nei geri automatai?

 

Pagal sita logika, nauji motociklai turetu buti zyyyyymiai pigesni uz naujas masinas, bet taip nera... :)

 

Aisku, uz 40€ ner kuo skustis, bet jei zadi uzsiimti rimtai airsofto zaidimu, ieskokis kito, WE arba Tokyo Marui kaip pvz.,kuriais dziaugsiesi ilgus metus. :)

 

Tokie mano patarimai butu :)

Dekui uz patarima :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei traukia Colt 1911 serija, be paminetu We ir TM verti demesio KJW firmos Colt. Taip pat Glock. Ligos zinomos, vaistai joms yra :)

Dekui uz pasiulyma. Ateiti zinosiu kokios firmos pirkt. O dbr kai dar nei vieno geimo nezaides pradesiu nuo to ka turiu,juk pradzioj manau dauguma nesaude su geriausiais ginklais :) jau jei matysiu kad neina visiskai pazaist su tuo r28 tada jau galima bus mastyt apie kazka geriau :)
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu. Juk geriausiai mokomės iš savo klaidų :)

Nelabai pagaunu jusu filosofijos. Daleiskim pati pirma issinuomuoju automata ir pazaidziu,tada kitus zaidimus jau zaidziu su snaiperiu,kas nuo to pasikeicia? Nuomuosiuosi/pirksiu automata tik tam kad tipo pradet nuo to o ne nuo kito. Taip ar taip zaisiu su snaiperiu tai koks tolkas?:D
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai pagaunu jusu filosofijos. Daleiskim pati pirma issinuomuoju automata ir pazaidziu,tada kitus zaidimus jau zaidziu su snaiperiu,kas nuo to pasikeicia? Nuomuosiuosi/pirksiu automata tik tam kad tipo pradet nuo to o ne nuo kito. Taip ar taip zaisiu su snaiperiu tai koks tolkas? :D

 

Daleiskim, kad filosofija (požiūris į žaidimą) čia ne prie ko. Tiesiog klausimas/įrašas forume apie šaudymo nuotolį suponuoja, kad tu visiškai nesupranti apie airsoftinių snaiperių konstrukciją, paskirtį, šūvio nuotolį ir kitus dalykus. Prisipažinsiu, aš irgi nesuprantu tuose AEG viduriuose. Su savo AEG aš galiu į 50cm skersmens taikinį su teisingai pastatytu hop-up pataikyti už 70m. Jeigu 60m, tai galiu į 30cm taikinį pataikyti. Tiek pat kiek tavo snaiperis. Čia yra ta filosofija kurią ir turėjau galvoje: mudu abu nušaunam tokį patį atstumą tik aš per 10 sekundžių galiu paleisti 130bbs, o tu 2-3 su bolt action snaiperiu. Apibendrinant: tu tiesiog imsi spjaudytis, kad tave nušaus su AEG iš tokio pat atstumo iš kurio tu galėtum efektyviai nušauti juos. Pvz, mano pažįstamas žaidėjas (iš Invaders) RushB šaudo efektyviai 100m. Ir prie jo prieiti su AEG jau yra sudėtingiau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Daleiskim, kad filosofija (požiūris į žaidimą) čia ne prie ko. Tiesiog klausimas/įrašas forume apie šaudymo nuotolį suponuoja, kad tu visiškai nesupranti apie airsoftinių snaiperių konstrukciją, paskirtį, šūvio nuotolį ir kitus dalykus. Prisipažinsiu, aš irgi nesuprantu tuose AEG viduriuose. Su savo AEG aš galiu į 50cm skersmens taikinį su teisingai pastatytu hop-up pataikyti už 70m. Jeigu 60m, tai galiu į 30cm taikinį pataikyti. Tiek pat kiek tavo snaiperis. Čia yra ta filosofija kurią ir turėjau galvoje: mudu abu nušaunam tokį patį atstumą tik aš per 10 sekundžių galiu paleisti 130bbs, o tu 2-3 su bolt action snaiperiu. Apibendrinant: tu tiesiog imsi spjaudytis, kad tave nušaus su AEG iš tokio pat atstumo iš kurio tu galėtum efektyviai nušauti juos. Pvz, mano pažįstamas žaidėjas (iš Invaders) RushB šaudo efektyviai 100m. Ir prie jo prieiti su AEG jau yra sudėtingiau.

Del atstumu jo,sutinku. Bet zaidejo su automatu ir su snaiperiu zaidimo stilius labai skiriasi. Su automatu lakstai visur,o su snaiperiu visai kitas zaidimas. Gali tas automatas kad ir 200 metru saut,bet tai jei jis nepastebes to snaiperio tai tas jo sautuvas nesvarbu. Snaiperio toks zaidimo stilius yra,kad nepastebetu but :)
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Del atstumu jo,sutinku. Bet zaidejo su automatu ir su snaiperiu zaidimo stilius labai skiriasi. Su automatu lakstai visur,o su snaiperiu visai kitas zaidimas. Gali tas automatas kad ir 200 metru saut,bet tai jei jis nepastebes to snaiperio tai tas jo sautuvas nesvarbu. Snaiperio toks zaidimo stilius yra,kad nepastebetu but :)

Tai ginklas parodo žaidėjo stilių ar jo veiksmai? :) Manai žmogus negali ir kitokio žaidimo stiliaus pritaikyti su AEG? Negalvok, kad jei laikai vienokią ginklo platformą jau esi kažkas. Tuo labiau su tokiu ginklu kaip tavo esi vienodame lygyje kaip ir žmonės su tvarkingais AEG, tad pranašumo jokio  be papildomų fps neturėsi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vikingas, tik pas RushB toli grazu ne stockinis snaiperio sautuvas :) ir kad pataikyt is tokio atstumo, dar ne 50 ar 100 eur reikes investuoti i turima saunikeli. Ir siaip, naudokim teisingua terminus: snaiperis- zmogus, kuris saudo is snaiperinio sautuvo, o ne pats sautuvas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Su Ca M24, apie 200 ms pataikyta i zmogaus figura is 100 metru. Sauta su uzkelimu, pataikymas jautesi lengvas. Atstumas matuotas su tolimaciu. Spr su 167 ms, sureguliuotas hop up, maziau isduoda, 77-84 metrai zmogaus figura pataikoma. Atstumas matuotas su tolimaciu. Saudyta su lengvu uzkelimu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...