Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

KAIP ISSIRINKTI MAN TINKAMA AEG?


Katinas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Na su tuo sutinku - snaiperingas airsofte nelabai, bent jau naujokui...bet man sis ginklas ne del skopo patinka ir

i snaiperius tikrai nesiverziu...vat man jis vat toks nu kaip savas kazkox nu jau baisiai patinka ir saudo auto ugnimi irgi

Rusu saituose skaiciau kad nemazai kas naudoja kaip assault...o snaiperio role tikrai ne man

Reziumuoju:

si ginkla pasirinkau todel kad:

1. forma;

2. didelis ir pakankamai svorio turi;

3. neziurint i tai kad su skopu saudymo technika kaip assault

(bet cia tik kiek zinau is teorines puse ir svetimu forumu)

4. Rusai giria

5. jei butu paeme i kariuomene butu mano svajone

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 1k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

si ginkla pasirinkau todel kad:

1. forma;

2. didelis ir pakankamai svorio turi;

3. neziurint i tai kad su skopu saudymo technika kaip assault

(bet cia tik kiek zinau is teorines puse ir svetimu forumu)

4. Rusai giria

5. jei butu paeme i kariuomene butu mano svajone

1. OK, ginklas turi estetiskai patikt.

2. Stanga irgi didele ir dar daugiau svorio turi Siaip, jei nori didelio - M16 serija, SAR, G3, etc. Daug variantu yra.

3. Paaiskintum? Nori pasakyt kad yra "AUTO"? O kokia detuves talpa?

O kas yra "saudymo technika"? PSG reiskia "policinis snaiperinis sautuvas/ginklas" (vok. k.).

Taigi, tai NERA automatas (assault rifle) ir jo "saudymo technika" tikrai kita. O jei zadi lakstyt su PSG kaip su M16 tai labai greit gausi "pokemono" varda. Kiekvienas daiktas turi savo panaudojima.

4. Neabejoju, ginklas gali buti techniskai geras. Bet yra ir kitu ne prastesniu.

5. Kariuomene PSG-1 nenaudoja. Ten naudojama HK gamybos MSG-90 (PSG-1 bazeje). Kaip jau ir sakiau, PSG-1 yra sukurtas specaliai policijos snaiperiams, saudymo atstumas iki 600 m. Realiai naudojamas iki 200-300 m.

 

Taigi, isvada: nori buti snaiperiu - imk PSG, treniruokis ir buk. Jei ne - imk assault rifle.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na su tuo sutinku - snaiperingas airsofte nelabai, bent jau naujokui...bet man sis ginklas ne del skopo patinka ir

i snaiperius tikrai nesiverziu...vat man jis vat toks nu kaip savas kazkox nu jau baisiai patinka ir saudo auto ugnimi irgi

Rusu saituose skaiciau kad nemazai kas naudoja kaip assault...o snaiperio role tikrai ne man

Reziumuoju:

si ginkla pasirinkau todel kad:

1. forma;

2. didelis ir pakankamai svorio turi;

3. neziurint i tai kad su skopu saudymo technika kaip assault

(bet cia tik kiek zinau is teorines puse ir svetimu forumu)

4. Rusai giria

5. jei butu paeme i kariuomene butu mano svajone

Jis saudo Semi-Auto, ne Full Auto. Tai reiskia, pavieniais, tik nereikia uzhtaisyneti.

Laikiau ji rankose, nepaliko ispudzio, pigus TM plastikas, klibandis, na zhaislinis vienu zodziu. Siaip nieko neraukiu apie optikas, bet man pasirode prasta.

Didelis ginklasi ir didelis svoris - minusai, ne pliusai.

Tuo labiau jei planuoji ji naudoti kaip sturmavykas. Antra jei darysiu tiuna, daugiau nei M120, tai pamirshk su juo kazka daugaiu daryt nei su snaiperiniu. O jei darysi M120, na tai... Tolko ish jo nera.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Sveiki, vat susidomejau Airsoftu, galvoju kelis sykius suzaist ir veliau isigyt savaji ginkla, parinkt ketinu kazka ish G serijos arba M16kos

Kokius gamintojus galetumet patart? :D

ziuek banerius apacioje.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ziuek banerius apacioje.

Jis paklause apie gamintojus, o ne apie pardavejus :)

 

Airiz, jei esi skaites sia tema jau turbut supratai, kad dauguma naudoja CA (Classic Army).

Siaip viskas priklauso nuo tavo biudzeto.

Bet Cyma ir pan. kokybes AEG'us pirkti nepatartina, prasta kokybe.

Tad rinkis tarp Classic Army, ICS, Tokyo Marui, GP ir Systema :) Berods tiek.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Bet Cyma ir pan. kokybes AEG'us pirkti nepatartina, prasta kokybe.

Tad rinkis tarp Classic Army, ICS, Tokyo Marui, GP ir Systema :) Berods tiek.

Sutinku cyma gal ir yra "made in china", jie pastmasiniai, kainuoja 3x maziau nei normalus aegai, ju negalima normaliai tiunint. Bet ar kas nors jais naudojotes kad taip uztikrintai sprendziate apie ju patikimuma? Idomu butu suzinot kiek visokiu CA uzsilenke per tarkim pastaruosius puse metu ar daugiau? Pvz as naudojuos Cyma be jokiu problemu.. saudo be jokiu problemu, ne karto nesugedo, neuzsikirto, nesuluzo... Aisku as ji planuoju keisti, nes jau nebe labai patenkina norus, bet kaip low budget'as man atsipirko su kaupu : db siek tiek atzaides jau zinau kuo noriu but, kokiu ginklu man reikia is tikro ir tt. Ir siuo laikotarpiu man nereikejo nei nuomuotis nei dar ka darytis kad galeciau pastoviai dalyvauti zaidimuose...

 

Nu va ispyliau :) priimu visa kritika del sito pasisakymo, tiesiog issakiau savo pastebejimus :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va ispyliau :) priimu visa kritika del sito pasisakymo, tiesiog issakiau savo pastebejimus :)

Tu esi teisus, is vienos puses, bet, pasikartuosiu - viskas priklauso nuo biudzeto. Jei gali iskart nusipirkti normalu daikta - kam pirkti Cyma ir veliau dar karta pirkti? Manau nesame ant tiek turtingi, kad pirkti pigius daiktus :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo, jei zinai ko nori pirkt low budget'o neapsimoka. Bet pvz tokia situacija : nusiperki koki m4 juo pasinaudoji koki menesi ir tada supranti kad nori pvz kokio AUG ar snaiperio ar dar kokio bieso.. Tada reikia m-ke pardavinet. O parduot uz tiek kiek pirkai viska tikrai neiseis... O tada jau viskas priklauso nuo sekmes. Ir gali atsitikt taip kad pardaves turesi ~600lt(o jei dar neduok dieve tiuninai ginkla) minusa. Va cia low budget'as ir atsiperka - jo kaina mazesne uz pardavimu skirtuma ir net jo nepardaves prarasi maziau nei keisdamas ginkla. Cia toks imaginary backup for my opinion :)

Jei zinai ko nori - imi normalu aeg'a ir i trasa. Jei ne - lieka pora variantu: nuomotis arba low budget. Bet kokiu atveju sekmes visiem besiruosiantis uzsiiminet situo "kabliu" :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

leiskim biudzetas nera labai skyletas :)

Turima palyginimui

STAR firmos CA36K modeli

ir Classic Army ta pati CA36K modeli.

kuris patikimesnis tiek ishtvermes tiek tiuningo atveju?

Tiesiog ash neiprates ziuret kas pigiau :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

STAR - man nepatinka ju padarymas (kalbu bendrai apie ju produkcija), visokios nedarabotkes kaip pvz L85 LSW kojeliu nesilaikymas, labai prastos optikos (kiek ju teko matyti), itartinas plastikinis gearboxas ir siaip jie per daug kainuoja kaip uz tokia kokybe.

CA - Veikia ir sugenda pagal zvaigzdziu issidestyma danguje. Pats turejau CA36 ir esu prasikankines velniskai daug su juo, anologiskas problemas turejo ir Kunigelis, kuris irgi pirko CA36. Siaip silpnas laidynas - megsta kontaktai degti. Gearboxas stiprus, korpusas stiprus. Investavus laiko, nervu ir pinigu - galima padaryti gera ginkla.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 months later...

TM G36c prie? SFV (tiksliai neatsimenu) AKS-74u

 

Kurį rinktumetės ?

SFV nezinau :D Net ponas Google neranda :D Bet jei teisingai ivedei tai bus koks low budget :D

 

Nesuprantu kaip galima lyginti G36c su AK :D Tai dvi atskiros barikadu puses :D Ginkla derinti, prie ekipuotes, uniformos... O siaip AKSU myletojam. Realiai jo niekas nenaudoja, armijoje ji net vadina "ubliudku" "malinkaja suka" i t.d.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

suklydau, nurodydamas firmą - VFC

 

http://www.youtube.com/watch?v=4VQs0hXUAvk - šits ;D

skaičiau, kad buvo skirti šarvuočiu, tanku ir panašiai įguloms

 

 

O atranką iš šių dviejų aparatų, nes jie man pasirodė techniškai panašūs ;D (neskaitant skirtingų barikadų pusių, kas man nėra itin aktualu, kol nesiruošiu kokion komandon stot) - abu trumpi, abiejų buožės užlenkiamos.

 

 

 

P.s. AKS'as netgi labiau patiko, nes bateriją žymiai lengviau idėt, palyginus su g36c (neivienam baterijos idėt nebandžiau - taip nusprendžiau pagal jūtūbą :D )

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...