Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

KAIP ISSIRINKTI MAN TINKAMA AEG?


Katinas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 1k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1.Tai norite pasakyti kad AEG gali sauti ta pati atstuma negu sniperis?

 

2.Ir ar man uzteks 200Euru nusipirkti gera AEG ?

 

3.Ar bus galima jausti visa airsoft malonuma be papildomu daigtu pirkimo [ Nieko nenusimanau apie tuningus taigi jeigu galite padekite ]

 

 Aciu.

 

1) mano PJ25 dabar nelindus prie vidurių šaudo ~470 fps, kas yra praktiškai tiek pat kiek tavo minėtas snaiperis. Tačiau susidėjau 6,02x650MM guarder preciziką, planuoju pasikeisti hop-up, tai nenustebčiau jei ir toliau už tą spring snaiperį neštų

2) Yra tikrai neblogų naujų ginklų už tokią kainą. Bet aš patarčiau pirkti iš forumiečių pratestuotą, neretai ir patobulintą ginklą. Dažniausiai gaunasi pigiau ir geriau

3) Jeigu snaiperis ir dar springas yra tavo pirmasis ginklas airsofte, tai didelė tikimybė kad gali nusivilti. Griebk m'kę/kalašą/gieškę ir pajusi tą patį veiksmą  :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Patarimai busima snaiperiui perkanciam snaiperini sautuva:

1. perskaityk si foruma

2. perskaityk uzsienieciu forumus

3. paieskok googlej pagal ginklo modeli review

4. nesvaik del didelio atstumo skirtumo tarp aeg ir snaiperinio sautuvo. Zaisti snaiperiu airsofte, cia daugiau noro ir igudziu reikalas, nei kad fragu rinkimas is atstumo kur taves nepasiekia kiti

5. nusipirk aeg ir dziaukis juo. Jei labai nori pasiimk spr tipo ginkla ir pabandyk su juo zaist kaip su snaiperiniu

6. 200 eur cia asaros snaiperiniam sautuvui. Nusipirksi nebloga baze, o upgrade kainuos gerokai daugiau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.airsoftmegastore.com/Categories/177-airsoft-electric-automatic-guns-aeg-M4.aspx/1/32%5EM4

Kaip is sitos parduotuves? Gal kasnors pirke kazka ar girdejot?

 

Buciau labai dekingas jeigu koki varianta parinktumet.Pats ziurineju bet kadangi naujokas nelabai suprantu kokios reikia baterijos ir t.t

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

Sveiki, taigi renkuosi sau pirmąjį ginklą, šiandien teko pašaudyti iš M4A1 RIS ( http://airsoftas.lt/prekyba-airsoft-ginklais/M4-M16/M4A1_RIS_CM). Tikrai likau sužavėtas, savo aprangą jau išsirinkau susidarė 278 eurai, o ginklo ieškau iki 200 eurų, manau pradžiai pats tas gazas, ieškau elektrinio.. Galvoju apie G36 (http://airsoftas.lt/prekyba-airsoft-ginklais/g36/CM.011_G36C) bet esu atviras ir kitiems pasiūlymams, gal turi pasiūlymų, o gal ir šitas variantas geras?

 

P.S Ar sitas ginklas metalinis? Kadangi draugas sake, kad metalinis korpusas geriau negu plastmase. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 months later...

Sveiki.

 

Perskaičiau šitoj temoj paskutinių 6 metų įrašus bandydamas susidaryt bendrą vaizdą į ką reikia atkreipt dėmesį renkantis pirmajį AEG, daugiau mažiau pagavau esmę, bet rinka irgi stipriai pasikeitus nuo anų laikų. Mane domina M klasės ginklas - reguliuojama buožė (traukiojama), RIS and apsodo, metalas. Finansai labai nespaudžia, norisi įsigyti kokybišką ginklą už protingą kainą.

Pakolkas ką sunkiausia suprast kuo skiriasi ginklai už 400€ ir 250€ (neskaitant garantijos) - ar jų išorė ir viduriai ant tiek skirtingi ir žymiai kokybiškesni bei surinkimo kokybė geresnė, ar dar yra kažkas ko aš čia nepastebiu? Beje, skaičiau kad KWA/ASG deda nevisai standartinius gearboxus, ar poto nebūna keblumų jei kažkas sugenda ar norisi tiuninguot? Keli pvz. palyginimui:
1. http://airsoftas.lt/prekyba-airsoft-ginklais/M4-M16/LMT_Defender%20_16_CQB
2. http://www.airstrike.lt/airsoft/ginklai/elektriniai-aeg/m4-m16-masada-scar-klas-s-1661859866/g-and-g-m4-karabino-replika-gc16-1213367413

Dar apie gamintojus - kurie iš jų gamina kokybiškesnes emkes? Iš kainos ir aprašymų užsienio forumuose sprendžiu, kad KWA/ASG laikomi high-grade ginklais, bet nesu tikras, ar ta gerokai didesnė kaina yra argumentuota ir verta investicijų? Mačiau G&G rekomendacijas, būtų įdomu išgirst apie konkretesnius modelius atsiliepimų. Mielai dar pabrowsinčiau ir kitus gamintojus, jei tik kas patartų kurie gamina kokybiškai ir yra verti dėmesio, bei jų produkcija prekiaujama LT.

Dar dvejoju dėl vamzdžio ilgio - kaip suprantu, didelės įtakos jis taiklumui neturi - norint taiklumo reikia keist į preciziką pradžiai. Ar yra kažkokių momentų, kada tikrai jaučiasi skirtumas/nauda turėt ilgesniu vamzdžiu ginklą? Nes trumpo privalumai pagrinde didesnis manevringumas.

Tiuningavimo galimybės - manau ateityje norėsis bent jau preciziką įsidėt, galbūt dar kažką - ar daugmaž visų gamintojų ginklam tinka tos pačios detalės, o gal kažkurių gamintojų ginklus tiuninguot yra sunkiau dėl kažkokios specifikos ar dalių trūkumo?

Ir dar - ar šitas AEG nuo prieš tai pateikto nr.2 skiriasi tik logotipo buvimu?
3. http://www.airstrike.lt/airsoft/ginklai/elektriniai-aeg/m4-m16-masada-scar-klas-s-1661859866/g-and-g-m4-karabino-replika-gc16-1220952393

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,esu naujokas airsofte,ir noriu susipirkt visa reikiama yranga,iskilo klausimas del m4 ginklo,kokios firmos rinktis,pasitares su siuo bei tuo nukreipe rinktis ma pj ris modeli,taciau viena parduotuve siulo imti geriau cyma firmos m4,ju kaina panasi 180-200 eu,patarkit kuris istikruju geresnis?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Prie to pacio ir as cia paklausiu, renkuosi m4 modelio ginkla, dariausi man tinkamu modeliu palyginimus, taciau is keliu varijantu vistiek neapsisprendziu. Kurios firmos pasirinkti, likau prie: CYMA, A&K(PJ), DBOYS. Na dar galvojau FORCECORE Nors mano norima biudzeta virsija siek tiek, 200eur. Didziausia demesi skiriu korpusui ir gearbox, tik metalas, 8mm guliai, butu neblogas + su metaliniais ris. Standartiniu bateriju, pakroveju, detuviu, gali apskritai nebuti. Taigi gal patartumet is patirties kuri gamintoja man pasirinkti pagal mano biudzeta.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prie to pacio ir as cia paklausiu, renkuosi m4 modelio ginkla, dariausi man tinkamu modeliu palyginimus, taciau is keliu varijantu vistiek neapsisprendziu. Kurios firmos pasirinkti, likau prie: CYMA, A&K(PJ), DBOYS. Na dar galvojau FORCECORE Nors mano norima biudzeta virsija siek tiek, 200eur. Didziausia demesi skiriu korpusui ir gearbox, tik metalas, 8mm guliai, butu neblogas + su metaliniais ris. Standartiniu bateriju, pakroveju, detuviu, gali apskritai nebuti. Taigi gal patartumet is patirties kuri gamintoja man pasirinkti pagal mano biudzeta.

Teko ardyt visus tavo paminėtų gamintojus. Cyma - gearboksas priekyje turi daugiau mėsos, todėl gali atlaikyt didesnę spyruoklę (nepatartina), tačiau nuo ilgo naudojimo (apie 1,5 metų) nulūžo priekis.

Dboys - nei gearboksas, nei jo vidus niekuo neypatingi. Shimmingas yra labai prastas, tad jei pirkt - iškart pas meistrą ginklą.

PJ - Vidus gal jau ir geriau, tačiau problema - kompresijos trūkumas. Dantračiai tvirti, padarymas visai nieko, tačiau trim žmonėm, pažaidžius su PJ emkėm žiemą, skildavo giro priekis.

 

Asmeniškai siūlyčiau Cyma arba dar pasižvalgyti specna arms (gunfire.pl) modelių, nes jie kokybiškiau pagaminti, nei paminėti, bei turi mažiau problemų giro viduje (kompresijos, shimmingo atžvilgiu).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 weeks later...

Patarimai naujokams perkantiems pirmus ginklus (man tai padėjo! :) ):

  • Jei gyvenat Vilniuje ar šalia, apsilankykit šalia Vingio kino teatro esančiam tire, galėsit pašaudyt, palaikyt ginklus rankose
  • Turit pagalvot kokios kariuomenės ar spec dalinio ginkluotė jums patinka
  • Sudalyvaukit kokiam žaidime (nors kaip svečias ir žiurovas jei jūsų draugai jau žaidžia)
  • Pasvarstykit kur jum patiktų kovoti: pastate ar lauke. Nuo to priklausys kokio stiprumo ir ilgio bus ginklas
  • Ir paskutinis punktas pinigai!
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 months later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...