Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Pigus AEG?


Rekomenduojami pranešimai

na kad nesubrendes tai tikrai ne, bet kad vaikas (kaip ir sakei) tai neabejojam.

 

Ok, gana cia fleiminti ir duomenu baze veltui didinti.. :huh:

 

 

 

Zinok ne mano mama ar tetis uzsake man iranga is www.genxairsoft.com. As pats viska susirinkau ir uzsakiau man tik mama kreditine kortele paskolino kad galeciau uzmoket.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Zinok ne mano mama ar tetis uzsake man iranga is www.genxairsoft.com. As pats viska susirinkau ir uzsakiau man tik mama kreditine kortele paskolino kad galeciau uzmoket.

Gal... uzrakinkit jau sita diskusija ?pie nieka"?

 

Nori zmogus zaist - ras budu. Kad ir su tuo paciu tevu leidimu arba vyresniu draugu. O jei jis nepasirodys tinkamas (dauguma pabendravus gyvai vis del to visiskai kitaip pasirodo) - nu zais "neoficialiojoje lygoje".... kiek supratau ten morozu netruksta.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gal... uzrakinkit jau sita diskusija ?pie nieka"?

 

Nori zmogus zaist - ras budu. Kad ir su tuo paciu tevu leidimu arba vyresniu draugu. O jei jis nepasirodys tinkamas (dauguma pabendravus gyvai vis del to visiskai kitaip pasirodo) - nu zais "neoficialiojoje lygoje".... kiek supratau ten morozu netruksta.

 

 

Tai man tik reik arba tevo kad sumanimi lostu kartu arba viresnio draugo? Truputi keista man idomu koks skirtumas ar zais kartu ar tik stebes?

 

Bet noreciau airsoft pabandit nes man norisi truputi pakariaut.

Paintball bandziau ir nepatiko.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gal... uzrakinkit jau sita diskusija ?pie nieka"?

 

Nori zmogus zaist - ras budu. Kad ir su tuo paciu tevu leidimu arba vyresniu draugu. O jei jis nepasirodys tinkamas (dauguma pabendravus gyvai vis del to visiskai kitaip pasirodo) - nu zais "neoficialiojoje lygoje".... kiek supratau ten morozu netruksta.

geras :huh:
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share

×
×
  • Sukurti naują...