Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Pigus AEG?


Rekomenduojami pranešimai

Na taip pigus AEG tik uzsienyje, cia pas mus lietuvo geriau neieskok, o siaip i gariunus karts nuo kart uzskuk, gal rasi koki pigu springala :D O jei nori pigios uniformos - prasyk draugu , pvz. zveju ar medziotoju. O siaip jei ruosiesi uzsiiminet si tokiu hobiu - gal dar neskubek :D

 

 

Nu ask uzsisakiau is cia www.genxairsoft.com bet man adminas netraso nei updatina statusa mano uzsakimo.

Man jau nervus gadina.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

pigaus ir gero aeg niekur nerasi nes aeg be 1000 litu tikrai neapsiaisi pigiai nusipirksi springa nebent is airsoftas.lt, o seip tai nerasi gero aeg pigiai uniforma gal ir rastai bet ir tai neorginala tad geriau pakentek pora meteliu

 

As jau sugadinau savo vasara laukdamas kol man atsius airsofta is uzsienio dar metus nelauksiu. Man reik isiaiskint kodel jie man nesiuncia mano uzsakimo. Aciu uz bagalba vistiek.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar sio to noreciau paklaust ar yra kur nors vilniuja jauniems airsoft karo laukai ar kaip ten jus juos vadinat?

Nepyk uz klausima - ka tu galvoji , ar mes turedami savo sautuvus juos kabiname ant sienos ? :huh:

 

Taip , turime Vilniuje kur zaist .

 

Siulyciau siek tiek skirti laiko forumo pasiskaitinejimui.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

seip savo uniforma pirkau AIC (Armijai ir Civiliam). Sumokejau uz svarka ir kelnes 130lt bet kokybe nesiskundziu. perejau ir persliauziau per velnias zino kiek pragaru :huh:

Del uzsakymo is uzsienio, pirkdamas is svetur neturi jokiu garantiju kad gausi ko reikia. jei mokejei per paypal tai lyg ir galima per ji uzdeti skunda pardavejui. Tada kiti atsiskaitantys uz prekes matys kad jis nepatikimas, to kartais uztenka kad pardavejai sukrustu. Bet apie paypal nieko beveik nezinau todel teks tau kitu zmoniu klausti.

Perskaityk foruma, iranga ir ginklai yra nuomuojami, todel kol lauki savo ginklo gali ir pazaisti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

seip savo uniforma pirkau AIC (Armijai ir Civiliam). Sumokejau uz svarka ir kelnes 130lt bet kokybe nesiskundziu. perejau ir persliauziau per velnias zino kiek pragaru :huh:

Del uzsakymo is uzsienio, pirkdamas is svetur neturi jokiu garantiju kad gausi ko reikia. jei mokejei per paypal tai lyg ir galima per ji uzdeti skunda pardavejui. Tada kiti atsiskaitantys uz prekes matys kad jis nepatikimas, to kartais uztenka kad pardavejai sukrustu. Bet apie paypal nieko beveik nezinau todel teks tau kitu zmoniu klausti.

Perskaityk foruma, iranga ir ginklai yra nuomuojami, todel kol lauki savo ginklo gali ir pazaisti.

 

 

O kur galima isi nuomuot? Ir dar jei nori pakariaut reiks primoket jei ir turi savo iranga?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O kur galima isi nuomuot? Ir dar jei nori pakariaut reiks primoket jei ir turi savo iranga?

Buk geras, paskaityk pries tai IDEMIAI foruma.

Jei ne - gerai gerai isibegek ir... susirask siena.

 

www.kariauk.lt; www.google.lt

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

pigaus ir gero aeg niekur nerasi nes aeg be 1000 litu tikrai neapsiaisi pigiai nusipirksi springa nebent is airsoftas.lt, o seip tai nerasi gero aeg pigiai uniforma gal ir rastai bet ir tai neorginala tad geriau pakentek pora meteliu

Klysti killerfoxtrot, galima ir Lietuvoj pigiai nusipirkti, pav cia neblogas daiktas:

http://www.zorzikas.lt/lt/catalogue/?categ...51&item=666

 

o siaip yra toks forumas www.airsoftgun.lt kur isauge vaikai aptarineja savo hobi, dalinasi patirtimi ir klaidomis, kad kiti ju nekartotu... kam idomu paskaito ta foruma idemiai ir kartais prisijungia prie tu "vaiku":-)

 

sorry uz offtop

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Klysti killerfoxtrot, galima ir Lietuvoj pigiai nusipirkti, pav cia neblogas daiktas:

http://www.zorzikas.lt/lt/catalogue/?categ...51&item=666

 

o siaip yra toks forumas www.airsoftgun.lt kur isauge vaikai aptarineja savo hobi, dalinasi patirtimi ir klaidomis, kad kiti ju nekartotu... kam idomu paskaito ta foruma idemiai ir kartais prisijungia prie tu "vaiku":-)

 

sorry uz offtop

 

 

Tas AEG nera mano skonio.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Zmones as galiu su tevu sutikimu kariaut ir as perku su tevu sutikimu as ne koks debilas lakstantis po gatves ir saudantis betkoki pasitaikiusi zmogu.

As noriu iki 18 paveikt kanors smagaus o ne sulaukt 18 ir laukt dar pora metu kada busiu laisvas.

tai ka tu zadi daryti su tuo AEG, kad porma metu pasodintas busi? :huh:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share

×
×
  • Sukurti naują...